Vystúpenie Slovenskej republiky z Európskej Únie

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Vystúpenie Slovenskej republiky z Európskej Únie.

Tento príspevok bol odstránený autorom petície (Show details)

2016-06-05 10:13



Hosť

#2

2016-06-06 03:15

Pretože EÚ Slovensku viac škodí ako prospieva. Eurofondy sú len na korupciu politikov aby boli loajálni politike Bruselu.

Hosť

#3

2016-06-06 10:41

Nepáči sa mi, ako nám Európska únia chce všetko diktovať, bez ohľadu nato čo chceme my obyčajní Slováci.

Hosť

#4

2016-06-06 11:15

Nesuhlasim stym co sa deje v tejto krajine a europe.

Hosť

#5

2016-06-06 13:22

Nepotrebujeme EU.Systematicky nas nicia.

Hosť

#6

2016-06-06 13:41

Už včera bolo neskoro!!!
Korektor

#7 Hanba

2016-06-06 18:09

toľko chýb ako je v tom texte je na zaplakanie. A autor si vraví, že je SLOVÁK??? Hanba človeče.

miro

#8 vzdelanie

2016-06-06 18:24

Je to o mentalite ľudí v krajine, tá pochádza zo vzdelania, vôbec nie o únii, ak chcete zmenu, musíte naučiť svoje deti tejto zmene v rannom veku, iba vzdelanie a systém vzdelania vám pomôže, inak nič.

R...

#9 EU-podvod na ľudí...

2016-06-06 20:43

Nepáči sa mi, ako nám Európska únia chce všetko diktovať,určili si demokraciu podla seba Amerika ,Brusel ako aj cele EU.Tvoria klamstvo podporujú zlodejčinu cez ich zakony ktore si sami dodatočne upravujú a tvoria. My musime  byt len pre západ odberatel a kupujúcipre ích vyrobky. Kde nemáme právo si sami o niečom rozhodovať iba  s ich súhlasom.Tvoria večie rady aby  boli stale niekto  vždy nezamestaný a ľud udržujú len na minimalnej mzde . Starších ako nad 50 rokov už odpisujú  a horkotažko ľud má k prežiti na základných ekzistečných životných potrebách.  EU nam zobrali prácu a celý vyvoj čo sme sami vo všetkom si budovali. 

 


Hosť

#10

2016-06-07 05:08

Staci sa pozriet, na akej urovni sa nachadza bezny obcan Slovenska...bieda......na zaplakanie.Ako nam EU pomaha?

Hosť

#11

2016-06-07 05:22

Som presvedčený, že Slovensko ako samostatný a zvrchovaný štát s vlastnými zákonmi je schopné oveľa rýchlejšieho hospodárskeho rastu kde by bolo jednoduchšie aj kontrolovať politikov ako riadiaci organ štátu čim by sa ľahšie predišlo rôznej korupcii, špekuláciám. Samostatné Slovensko má obrovský potenciál pre ekonomický rast a zahraničný obchod v dobrom a odbornom vedení nás posunie na popredné miesta sveta. Schopný ľudia utekajú pracovať do zahraničia kde pomáhajú inej krajine k špičkovým výsledkom. Pokiaľ by mali tu vyhovujúce podmienky, Slovensko by bolo už teraz na vysokej úrovni. Všetko tu ide dolu vodou len preto, že sme riadený Bruselom a nie odbornou a spôsobilou vládou. Ale vládou ktorá zapríčinila celkový chaos a nevraživosť krajiny, ktorá žila pokojným životom.

bocho

#12

2016-06-07 06:30

som za vystupenie

Archanjel Uriel
Autor petície

#13 Zdieľanie

2016-06-07 06:48

Prosím zdielajte našu, vašu petíciu. Ďakujem za pomoc pri šírení dobrej veci


Hosť

#14

2016-06-07 09:15

Bolo by to dobré,no nestane sa to. Prečo by sa naši zlodeji vo vláde vzdávali dobrovolne takých peňazí.A tým je jedno že to škodí celému Slovensku.

Hosť

#15

2016-06-07 09:44

preto, že nesúhlasim s tým, čo sa tu deje...je to proti občanom SR, ....

Hosť

#16

2016-06-07 10:34

Lebo sa mi protivý čítať čo za somariny sa deje v EÚ.Rozčuluje ma tá kurva Merkelová aj z Európskou komisiou ktorá chce vládnuť ako fašisti celej Európe.Som za samostatné Slovensko.
Čipi

#17 Re:

2016-06-07 10:36

Presne tak.#2: -  

 

Svetozár

#18

2016-06-07 11:40

ja som nikdy nepodpísal petíciu za vystúpenie Slovenska z Europskej Unie. Čo je to za podvod!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Hosť

#19

2016-06-08 07:06

EÚ ma sklamala svojím protikresťanským programom: natláča národom zákony ideológie gender, LGBTI, radikálneho feminizmu, protirodinné, protikresťanské, nechráni tradičné hodnoty, ani rodinu. Snaží sa - taksa zdá na základe politiky imigrácie a multikulturalizmu o likvodovanie národných štátov a i.

Hosť

#20

2016-06-13 19:18

Petíciu som podpísal pre celkove protikresťanský charakter, ktorý vychádza z orgánov EÚ v oblasti rodiinej politiky, zákonodarstva, súvisiaceho s morálkou, rodinou a pod. Mám ny myslsi opätovné natláčanie (podľa mňa morálnych zvráteností a zhubných ideológií) LGBTI a gender. Taktiež som proti multikulturalizmu, ktoré EÚ de fascto podporuje, čo vyvoláva podozrenie, že chce likvidovať národné štáty, vytvoriť v národcoch zmätok národný a náboženský (s islamskými národmi, ktoré "veľkodušne" pozýva, resp. nemá ochotu naozaj riešiť tento problém s imigraantami. EÚ stratila moju dôveru...