Odvolanie prezidenta SR Andreja Kisku

Odvolanie prezidenta SR Andreja Kisku / Oznamy / Odpovede / Komentáre


Hosť

#51

2016-03-11 11:06

Dobry den prajem.
Pana Andreja Kisku chceme odvolat z postu prezidenta preto,lebo neprijal Ing.Mgr.Mariana Kotlebu,cim porusil jeho ustavne prava..A manzel je toho nazoru ze je to skorumpovany had:-):-)

Hosť

#52

2016-03-11 13:35

na vašej stranke som nenašla žiadnu peticiu

Hosť

#53

2016-03-11 16:11

4. Neprijal Ing. Mgr. Mariána Kotlebu, čím porušil jeho ústavné práva

Hosť

#54

2016-03-11 17:03

Dobrý deň prajem, ďakujem za vyrozumenie a som rád, že sa našlo toľko rozumných ľudí spojených za dobrú vec. Verím, že počet signatárov sa bude zvyšovať. Prajem príjemný deň.
ocko

#55 Re:

2016-03-11 17:06

#53: -  

 Dobrý deň, ak dovolíte doplním, že nielen ústavné práva p.Kotlebu,ale aj zvolených  kandidátov za jeho stranu a v neposlednej miere aj 239.799 voličov - občanov SR, medzi ktorých patrím ja a moja rodina - celkove 4 hlasy.


Hosť

#56

2016-03-11 20:24

Dobrý deň,
začnime s vážnou písomnou petíciou za odvolanie prezidenta. Je to potrebné ak chceme zachrániť Slovensko pre naše deti.

Hosť

#57

2016-03-12 06:13

somtupreludí kiska ,antiprezident sr je podporovatel fašizmu.miesto toho ,aby vzdal hold osloboditelom sslovenska,šiel na fašistickú ukrajinu oslavovat z ukrajinskými fašistami banderu-vojnového zločinca ,masového vraha a fašistu najhoršieho kalibru,ktorý vraždil po vojne aj na slovenských samotách.tak takéto individuum máme za prezidenta.jeho nestačí odvolat,mal by skončit na šibenici.on môj prezident nebol,nieje a ani nikdy nebude.ved je to iba americký ritolez,ktorý nemá na slovensku čo robit

Hosť

#58

2016-03-12 09:14

Dobrz den,týmto Vas chcem poprosit o zaslanie peticie za odvolanie prezidenta,alebo sa vas spytam kde si ju možem stiahnut?dakujem
Kutil

#59

2016-03-12 09:33

#1: -  

 Čo je to za prezidenta čo poslušne plní plán NWO a podporuje vojnové zločiny páchané Americkou a Izraelskou armádou v Iraku,Lýbii,Sýrii,na Palestínskom území, a na Ukrajine. Na ktorého frasa tu na SR treba budovať Americké základne ? My maličká krajina s 5.500.000 občanov  máme podporovať v ďaka Kisskovi svetový terorizmus? K 1.000.000 nom slovenských cigáňov sem treba deportovať niečo podobné (moslimov) ? kto na nich bude robiť? veď ani na priemerne  dôchodky nemáme .... Kisska je parazit a nie prezident!

Vladimír247

#60 Od 1. septembra 2015 kedy novela nadobudla účinnosť už nie sú bežné petície spochybňované z dôvoRe:

2016-03-12 14:17

#23: -  

 Od 1. septembra 2015 už nie sú bežné petície spochybňované z dôvodu zbierania podpisov cez internet úrad nemôžepetíciu odmietnuť bez toho, aby ju predtým prerokoval s petičným výborom.
Dobrou správou je, že od 1.1.2017 bude možné podporovať petície, ktorým osobitný predpis ustanovuje najnižší počet alebo vek podporovateľov, aj cez internetové petičné systémy, spĺňajúce požiadavky upravené vyhláškou ÚV SR.
Viac sa dozvieš tu: http://oks.sk/article2447/


Hosť

#61

2016-03-12 14:44

Zastava zaujmy zahran.statov a korporacii,nie Slovenska.

Hosť

#62

2016-03-12 16:21

You have already signed this petition. (2015-10-16 14:43:47)

Hosť

#63

2016-03-12 17:24

pána Kotlebu mal prijať aj ked som ho nevolil. porušil ustavu, tym by som ho zbavil funkcie. a Dával som kiskovy hlas vo voľbách keby som vedel že taketo dačo sa stane ho nevolim

Hosť

#64

2016-03-12 19:19

4. Neprijal Ing. Mgr. Mariána Kotlebu, čím porušil jeho ústavné práva
občianka

#65

2016-03-12 22:29

Za verejnej podpory prezidenta Kisku sa začali rozpínať požiadavky a sťažnosti moslimskej komunity na Slovensku. Hoci ich doteraz mali rovnaké ako iné porovnateľné komunity na Slovensku. Teraz využívajú situáciu v Európe, aby sa separovali a pripravujú podmienky na prijatie väčšieho množstva migrantov. Prezident Kiska radšej prijal zastupcu moslimskej nadácie, než demokraticky zvoleného predsedu strany ĽSNS. Svojím konaním dáva signály, že musí byť verejne komentovaný.

Podporujem akciu zdravotníkov, všetkým poslancom ministrom a prezidentovi Kiskovi priamo v parlamente urobiť odbery na vyšetrenie parazita toxoplazmózy. Aby nás neviedli do pazúrov (tigra) samozvaných vládcov sveta. Tento parazit spôsobuje, že sa prestaneme báť prirodzeného nepriateľa a môžeme ho začať vyhľadávať namiesto ostražitosti a ochrany. Jeho rozšírenie môže byť ďalším druhom biologického útoku, pandémie.

Nesúhlasím s tým, aby prezident Kiska zostavoval vládu. Nedáva príležitosť zástupcom slovenských záujmov. V situácii, keď väčšina členov tzv. pravice chce predsedovať svojim hoci len jednočlenným stranám, nevedia sa v ničom dohodnúť, pred zvolením mudrujú prevelice, ale keď by už malo prísť k činom, tak sa len vzájomne hryzú a trhajú si z rúk peniaze, ktoré sme všetci krvopotne vytvorili pre dobro Slovenska. Hnevajú ma vyhlásenia pre tlač z roztopaše tejto novodobej šľachty, ktorá je nad zákonom, ale nás ostaných neváhajú pripučiť k zemi. Už štvrťstoročie drieme ako kone a sme na tom horšie než na začiatku. Tak kde je chyba?

Keď nastúpime do zamestnania, vieme veľmi presne, čím sa zaoberá firma a akú prácu v nej budeme vykonávať. Ani by nás nenapadlo vyhlasovať pred médiami, že s ktorými kolegami budeme ochotní pracovať a s ktorými nie. Počúvajte, čo vlastne hovoria!

Podporujem platnosť elektronických petícií, nech sa dopracujú pravidlá a nech sa počítajú všetky legitímne hlasy. Veď máme dostatočne vyvinuté IT technológie. Ďakujem, že tie petície robíte a že nám tým pomáhate vyhnúť sa infarktom a depresiám.


Hosť

#66

2016-03-13 05:32

nepáči sa mi že prezident nerešpektuje demokratické volby !!!!!

Hosť

#67

2016-03-13 12:29

Zijem a pracujem v SS. Ked si Vasu peticiu stiahnem, vytlacim, vyplnim a potom naskenujem a spatne odoslem na Vasu email-ovu adresu, stane sa akceptovanou ? Pytam sa to, lebo tvrdite, ze elektronicka peticia je podla nasich slovenskych zakonov neakceptovatelna. Dakujem za Vasu odpoved a pre nas narod prospesnu cinnost. S pozdravom Mgr. Vladyka Miroslav.

Hosť

#68

2016-03-13 13:47

predal nas americanom ten ... ...

Hosť

#69

2016-03-14 12:06

Chcel by som sa spytat na vás 3. A 4. dvovod, co znamena casto vyuzivat štátnu letku? Ako hlavny reprezentant republiky je prezidentova uloha cestovať a robit Slovensku dobru reklamu, koniec koncov mate to v ustave. A dalsia otazka ake ustavne prava Mariana Kotleba, Pán prezident Kiska porušil? O žiadnych takych neviem tak poprosím číslo odstavcu.

Hosť

#70

2016-03-18 21:43

Prezident porušil ústavné práva Kotlebu lebo ho neprijal?A nie je ústavné právo aj sloboda prejavu?Akým právom Kotleba zrušil predstavenie?Nech bolo akékoľvek nemal na to právo,máme demokraciu a nie diktatúru,zobuďte sa už do správneho tisícročia....

Hosť

#71

2016-03-19 05:40

Andrej Kiska súúži fašizmu.

Hosť

#72

2016-03-20 21:27

k bodu 4: prezident NEPORUŠIL ústavne práva pána Mariána Kotlebu. V Ústave (a ani v iných zakonoch Slovenskej republiky) sa nepíše nič o tom, že by prezident musel prijať každého zástupcu strany, ktorá sa dostane do parlamentu. Teda bod 4 je obyčajná lož.

Hosť

#73

2016-03-21 07:20

1. Porošenko je legitímne zvolený prezident susednej krajiny, tak že sa s ním stretnúť náš prezident musí !!!!
2. Záujmy zahraničných korporácií ? Ktorých a ako ? To robí vláda, čiže FICO.
3. Ako dokážete Vy zhodnotiť, čo je časté používanie štátnej letky ? Ako prezident cestuje, určuje úrad na ochranu verejných činiteľov !!!
Najprv sa informujte a nezavádzajte občanov !!!!
4. Rozhodnúť sa koho prijme a koho nie, je zase ústavné právo prezidenta. M. Kotleba nemá v tomto ohľade žiadne právo zaručené
ústavou. Môže sa nahlásiť na audienciu u TISA. Tam ho určite prijmú.

Hosť

#74

2016-08-22 09:33

toto je hotova saskaren!na co si to robil,ked si vedel ze to nema zmysel!

Hosť

#75

2017-08-16 12:32

Pán Repka, prečítajte si môj kritický komentár na túto petíciu a na jej nedostatky v hlavnej diskusii, nick "právnik", 2017-08-16 12:30. Môj komentár sa týka aj tohto oznamu.