Petícia za odvolanie riaditeľky CPPPaP, Zuzkin park 10, Košice

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za odvolanie riaditeľky CPPPaP, Zuzkin park 10, Košice.

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2015-10-16 06:52



Hosť

#2

2015-10-16 15:56

Poznam detailne situaciu na danom pracovisku, som jednoznacne za odvolanie riafitelky!

Hosť

#3

2015-10-16 18:23

Situáciu na pracovisku dlhodobo sledujem, je neúnosná.

Hosť

#4

2015-10-16 19:31

Je pravdepodobné, že existuje určité prepojenie úradníkov OÚ
a riadených pracovníkov bez ohľadu na objektívne posudzovanie práce, konkrétne riaditeľky Centra. Tieto praktiky treba verejne odsúdiť a žiadať nápravu. Keďže je predpoklad, že OÚ sa s tým nebude zaoberať, treba upozorniť aj vyšší orgán.

Hosť

#5

2015-10-17 08:11

Verim, ze peticia dosiahne svoj ucel. Takyto ludia nemaju co robit na veducich poziciach.

Hosť

#6

2015-10-17 08:21

Asi aj v tomto prípade platí, že ryba smrdí od hlavy. Čo na to všetko hovorí pán prednosta OÚ ?


Hosť

#7

2015-10-17 08:59

Necinnost pracovnikov OU je signalom bud to ich neodbornosti alebo previazanosti na vyber (nesposobilej osoby odborne a moralne) riaditelky...

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2015-10-17 11:32



Hosť

#9

2015-10-17 16:50

Pre svoje často osobné záujmy dokážu odvolať kvalitného riaditeľa a v situáciách, kde je evidentný problém sa vysokoškolsky vzdelaní ľudia musia dožadovať vhodných pracovných podmienok až petíciou?! Veď riaditeľ je iba funkcia , nie je to ani zamestnanie, tak o čo ide?

Hosť

#10

2015-10-18 17:38

Vazene kolegyne,

podporujem Vasu snahu riesit  vzniknutu situaciu  na pracovisku. Nespokojnost, stres a z toho vyplyvajuce mozne zdravotne problemy, urcite neprispievaju  ku kvalitnemu vykonu a pohode. Cielom Vasej prace je pomahat a teraz tu pomoc evidentne potrebujete Vy. Vase nadriadene institucie sa tejto povinnosti nemozu vyhybat. Drzim palce a verim, ze dana situacia sa skoro vyriesi.

 

Vazena pani riaditelka, Danka,

urcite si do tejto funkcie isla s umyslom co najlepsie viest instituciu, ktora ma  vela profesne zdatnych pracovnikov a celkom uspesnu odbornu historiu. Nie je to vzdy  jednoduche a lahke. Pravdepodobne aj Teba to stoji vela sil, stresu, casu. Vies velmi dobre, ze nie vzdy sa nam dari uskutocnovat svoje predstavy a je potrebne robit kompromisy, vela komunikovat, empaticky reagovat na vzniknute situacie. Aj Tebe drzim palce, aby sa co najskor situacia na pracovisku konsolidovala, co je pravdepodobne podmienene aj prehodnotenym niektorych postojov, pristupov aj osobnych ambicii.

Srdecne Vas vsetkych pozdravujem, myslim na Vas. E. Simkova, byvala pracovnicka a spoluzakladatelka poradne.

 

 


Hosť

#11

2015-10-18 19:14

Myslim, ze cesta peticie je uz "vykrik do tmy" cin. Viem si predstavit ze situacia sa stava bezvychodiskova. Takto chcem podporit snahu o zmenu, bojovat dalej.

Hosť

#12

2015-10-19 07:12

Petíciu som podpísala, pretože som presvedčená, že atmosféra spolupráce, rešpektu a korektných pracovných vzťahov významne prispieva k radosti z práce, motivácii a tým aj efektívnosti.

Hosť

#14

2015-10-20 05:43

Chcem podporiť ľudí v CPPPaP a prispieť aspoň touto troškou k zlepšeniu situácie na ich pracovisku. Držím sa hesla "spokojný zamestnanec podá lepšie výkony".

Hosť

#15

2015-10-20 11:54

Chodím na pravidelné sedenia k PhDr. Viere Podrackej so svojím synom, Jozefom. Jej premiestnenie na vzdialenejšie pracovisko ma nemilo prekvapilo a veľmi mi predĺžilo cestu na sedenia. Zaujímal by ma dôvod jej preloženia, nakoľko si myslím, že v tejto novej spádovej oblasti nemá svoju klientelu a keďže neplánujeme zmenu terapeuta, naopak, s prácou PhDr. Podrackej sme veľmi spokojní, trváme na spolupráci iba s ňou.
Martin Mikluš
Autor petície

#16

2015-10-21 12:32

V mene petičného výboru a všetkých zamestnancov

CPPPaP v Košiciach sa chceme poďakovať  všetkým,

ktorí ste vyjadrili podporu nášmu snaženiu. 

Oznamujeme vám, že sme dosiahli cieľ, o ktorý sme

spoločne usilovali, a preto petíciu uzatvárame.

 

S úctou a vďakou

                         PhDr. Viera Molčanová

 

 


Hosť

#17

2015-10-21 13:25

Ak by som aj nič nevedela o pani riaditeľke a tiež o priamom zriaďovateľovi, taký čin ako petícia zamestnancov, kolegov, je pre mňa nanajvýš dôveryhodný! Odporúčam obísť priameho zriaďovateľa, teda Okresný úrad Školskú správu a obrátiť sa priamo na Ministerstvo vnútra a zároveň i na aspoň trochu kompetentný útvar Ministerstva školstva. Držím palce, aby sa nemuselo siahnuť po štrajku, výpovediach a hladovke.

Hosť

#18 Re:

2015-10-21 13:30

#16: Martin Mikluš -  

 Teším sa s vami

Viera Páleníková, kolegyňa

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2018-07-18 18:44


Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2018-07-18 18:50