Výzva na odstúpenie prezidenta Andreja Kisku zo svojej funkcie

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Výzva na odstúpenie prezidenta Andreja Kisku zo svojej funkcie.


Hosť

#226

2016-09-11 10:32

Ľutujem,že som ho volila.Myslela som,že volím dobro.Ale bohužiaľ, na Slovensku nemáme voľbu medzi dobrom a zlom ,ale medzi zlom a ešte väčším zlom.Medzi Slovenskými politikmi takmer nenájdeš čestného ČLOVEKA.

Hosť

#227

2016-09-11 11:12

lebo to nie je prezident, ale USA riťolez a zdierač chudobných, bez vlastného názoru...kkt

Hosť

#228

2016-09-12 02:12

kto nieje prezidentom vsetkych Slovakov...na to poste nema co robit...

Hosť

#229

2016-09-12 07:23

Prezident nekoná v záujme Slovenského národa, svoju funkciu politicky ani odborne nezvláda, podniká s nekalými praktikami a svojim konaním a politickou orientáciou priamo ohrozuje bezpečnosť nášho štátu.

Hosť

#230

2016-09-12 09:01

Lebo naozaj je to len babka v rukach Ameriky

Hosť

#231

2016-09-13 09:37

Kiska je darebák, ktorý patrí za mreže !!!

Hosť

#232

2016-09-14 06:56

Treba sa k tomu čudu ešte vyjadrovať?!

Hosť

#233

2016-09-21 18:26

Od samého zaciatku existencie p. Kisku som videl jeho neschopnost, vidiet realne život obyčajného občana SR. Je to milionár , ktorý zbohatol neskutočne rýchlo až to je podozrivé.Už dávno sa odklonil od nás
pracujúcich ludí. Ako nám može takýto človek rozumiet? NEMOZE !!!!!!!!!!
jano

#234 Re: Zaujímavé...

2018-05-15 07:13

#57: Kvík - Zaujímavé... 

Z Vášho stanoviska sa prejavuje hlboká neznalosť podstaty veci , že je to politický 

amatér , pokazil nám obchodné vťahy z Čínou a  okrádal nás všetkých , francúsko sa nebojí 

vyšetrovať ex prezdenta z daňových podvodov 

J

#235 Re:

2018-07-10 07:47

#3: -  

všetky naše základne, sú základňami NATO

právnik

#236

2018-07-10 08:56

K námietkam, že prezident nerešpektuje vôľu voličov dodávam, že toto je podľa môjho názoru argument ad populum. To, že ľud presadzuje nejakú myšlienku neznamená, že teraz by sme sa podľa tejto myšlienky mali riadiť. Veď sa pozrime na priemer IQ v populácii, pozrime sa na demografické štatistiky. Ak z prieskumu verejnej mienky vyplynie, že máme vyhlásiť vojnu USA, tak ju vyhlásime, alebo čo? Demokracia nie je iba vláda ľudu, je to aj vláda rozumu. Skutočný štátnik pre mňa nie je dajaký populista, ktorý zbabelo pritakáva všetkému, čo chce väčšina. Skutočným štátnikom je pre mňa ten, kto sa nebojí postaviť vôli svojich voličov a postaviť sa za racionálne a humanistické riešenie, ktoré rešpektuje ľudské práva.

Miloš Zeman, ktorého spomínate, je pre mňa obyčajný alkoholik, ktorý oslovuje predovšetkým tupý a neinteligentný plebs s ukončeným učňovským vzdelaním, ktorý pracuje možno tak v miestnej fabrike a vyhlasuje, že má "zdravý sedliacky rozum". Toto je Zemanov elektorát. A vzhľadom na rozloženie IQ sa odvážim tvrdiť, že toto by mohla byť väčšinová časť populácie v Českej republike a na Slovensku. Takže to, že sa treba prikloniť k riešeniu, ktoré navrhuje väčšina, je obyčajný nezmysel. Ako sa nejaký robotník s IQ 80, ukončenou učňovkou, prepitým mozgom, slovníkom dlaždiča dokáže rozumne vyjadriť k finančnej alebo migračnej kríze?