Medzinárodná petícia ZA MIER - POSOLSTVO dobrým ľuďom AMERIKY

e.

#76 PRIDAJTE SA K FICOVI

2015-10-14 12:09

Všimli ste si a ste hrdí na to, ako našu krajinu a ľudí v nej žijúcich si obhajuje premier Fico a jeho prvý minister Kaliňák? Nikoho sa neboja a idú si za svojim. A som presvedčená, že sa ku nim pridajú aj ďalšie krajiny Eurôpy. A možno i sveta. E


Hosť

#77

2015-10-29 07:28

Za socializmu víťazila ideológia nad zdravým rozumom, dnes sú to peniaze a túžba za neobmedzenou mocou, ktorá rovnako víťazí nad zdravým rozumom. Individuálny alebo kolektívny egoizmus nedokážu vyriešiť problémy žijúcich ľudí na tejto planéte.
AA

#78

2016-01-05 15:32

Všetci ľudia dobrej vôle, podržme sa a povzbudzujme sa navzájom, dodávajme si odvahy a sebavedomia. Zloduchovia sa nebudú vedieť dočkať svojho víťazstva nad "svetom" až sa vzájomne dohryzú. Buďme bdelí, pozorní, nedajme sa oklamať zdaním. Chráňme svoje životy, rodiny,vysvetľujme deťom a vnukom, aby vedeli rozoznať dobro od zla.


Hosť

#79

2016-01-05 21:44

Nie je mi ľahostajná budúcnosť našich potomkov, našej domoviny a rovnako budúcnosť sveta. K snahám zachovať mier sa predsa musí pridať každý slušný človek. Zdedili sme tento životný priestor po predkoch a je našou povinnosťou ho zachovať pre ďalšie generácie. Nesmieme dopustiť aby bol zničený vojnovými štváčmi, ktorí si nedokážu uvedomiť že prípadná tretia svetová by bola pre všetko živé zničujúcou.

Hosť

#80 Re:

2016-01-07 22:11

#1: . -  

 no ak by som vedel ze je to posolstvo ľuďom do Ameriky tak to ani nepodpíšem.vojna s nimi mi je ukradnutá, aj tak som na strane Ruska a nie tej pliagy americkej. 

mahulienka

#81

2016-01-13 16:02

Všetky aktivity smerujúce k zachovaniu mieru v Európe ale aj na celom svete sú prospešné,treba zabrániť extrémizmu a fanatizmu.

Eva.SK

#82 Re: Re: posolstvo i DOBRYM LUDOM AMERIKY

2016-06-04 17:18

#80: - Re:  

 To nie je ludom Ameriky..to je tym dobrym ludom v Amerike. LEN TI DOBRI TAM DOMA MOZU OSLOVIT A ROZOSVIETIT TAM DOMA  v USA A OVPLYVNIT TYCH DRUHYCH , CO ROZOSIEVAJU VOJNU.. ja to citam a myslim, ze je to tak myslene. Takze dobre si podpisal a nelutuj. 


Hosť

#83

2016-06-19 22:11

Roznášajte peticiu po všetých krajinách sveta. Podajte to dalej. Dobrých je viac


Hosť

#84

2016-07-06 13:34

Nie je hodné rozumných ľudí 21. st., aby opäť speli k zničujúcej,
sebalikvidujúcej vojne. Vojnových štváčov určite nezastaví ich vlastné svedomie, pretože ho evidentne zatvorili za megalomanské sebavedomie chránené zlatou mrežou...

Hosť

#85

2016-07-07 09:43

Protože,americká vláda a NATO,jsou největší zločinci.
EVA, iniciatorka a spoluautorka tejto petície

#86 Nie VOJNE! ÁNO MIERU !!! - MIER CELEMU SVETU!

2016-07-09 09:27

... ak neuspejeme MIEROVÝMI RIEŠENIAMI tohoto konfliktu medzi Západom Východom /tak je to prezentované/ na rade je vojnové riešenie. To si treba uvedomiť.

Tvrdím DOSŤ BOLO VOJEN, DOSŤ BOLO NEŠŤASTIA, STOP VŠETKÝM VOJNÁM !!

/.. aj keď sú tvrdenia, v ktorých sa vysvetľuje, že aj vojna je v niektorých prípadoch dobrá , ako lekcia../

Tých "lekcii" vopnami  už bolo na celom svete DOSŤ !

ĽUDIA nebudme ľahostajní. SPOLOČNE ZA MIER !

Eva Copáková, Michalovce, mierová aktivistka

 

 


Hosť

#87

2016-08-24 06:10

Treba toto šialenstvo konečne zastaviť!Keď už nás Merkel vyzýva zásobiť sa potravinami,vodou,sviečkami,hotovosťou na 10 dní,je už niečo veľmi zle!Chceme žiť v mieri,vychovávať svoje deti,vnúčatá!Pár šialencov,pre mamon,ženú svet do záhuby!

Hosť

#88

2016-08-25 14:55

Vojna je najväčšie zlo aké ľudia dokážu spáchať
Peter Lipták
Autor petície

#89 Petícia je stále viac aktuálna

2020-01-05 09:40

Podpisujte. Musíme urobiť to čo urobiť môžme.

právnik

#90 Re: Petícia je stále viac aktuálna

2020-01-07 15:32

#89: Peter Lipták - Petícia je stále viac aktuálna 

Pán doktor, na základe čoho ste prišli k záveru, že práve USA sú hlavnou hrozbou pre svetový mier?

Peter Lipták
Autor petície

#91 Re: Re: Petícia je stále viac aktuálna

2020-01-16 00:51

#90: právnik - Re: Petícia je stále viac aktuálna 

na základe spracovania dostupných informácií 

právnik

#92 Re: Re: Re: Petícia je stále viac aktuálna

2020-01-16 18:12

#91: Peter Lipták - Re: Re: Petícia je stále viac aktuálna 

Pán doktor, existuje jeden frazeologizmus, ktorý ja veľmi rád používam s určitým ironickým podfarbením - "to je naozaj argument, pri ktorom by aj Cicero bledol závisťou". Vaša odpoveď na moju otázku priam vzorovo spadá k takým, na ktoré sa dá odpovedať mnou zmieňovaným frazeologizmom.




Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...