Agrokomplex Nitra - parkovanie a napojenie na R1

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Agrokomplex Nitra - parkovanie a napojenie na R1.


Hosť

#1

2015-08-26 05:57

Pre jeden víkend v roku budeme stavať privádzač...


Hosť

#2 Re:

2015-08-26 08:24

#1: -  

 Nie nejde o 1 víkend v roku - na rozdiel od Bystrice kde je 5 obchvatov na 5.5km úseku je v Nitre na 12.6km úseku 1 zjazd aj to odveci. Tu nejde len o ten zjazd na AX, ale aj o dobudovanie ciest, ktoré treba aby mal obchvat zmysel. A tým nám veľmi poškodili pretože to bude trvať roky. V Bystrici sa tusim ten 1 zjazd uz nepouziva lebo ho zatvorili. To je normalne co sa tu deje? NIE.

Privádzač bude slúžiť pre Chrenovú a centrum mesta.


Hosť

#3 Re: Re:

2015-08-26 09:39

#2: - Re:  

 

Prečo sa porovnávate s Bystricou? Také Košice a Prešov (2. a 3.-tie najväčšie mesto Slovenska) nemajú ani obchvat ani dialnicu.

A zmysel obchvatu. To naozaj chcete povedať, že nemá zmysel? Že ste nepostrehli rozdiel oproti tomu, ako keď všetky auta chodili cez mesto? Nežartujte.


Hosť

#4 Re: Re: Re:

2015-08-26 19:10

#3: - Re: Re:  

Bývam priamo v centre a po dalsie viem presne cislo - o 7 percent sa znizila doprava v centre. To myslite vazne s tym argumentom, ze ked nema PO a KE obchvat tak ten v Nitre moze byt kludne postaveny zle a za peniaze nas vsetkych??? Preco spominam Bystricu? Pretoze tam v rovnakom case postavili obchvat asi preto a je to porovnatelne velke mesto :-) Preco ten hnev??? Byvate vobec v Nitre ked za nas chcete rozhodovat co je pre nas dolezite?


Hosť

#5 obchvat

2015-08-26 20:58

Ja si myslim, ze zjazd tam mal byt, ale uz ked tam neni, tak uz ho radsej nerobme, lebo bude stat 3krat viac ako by mal..Kazdi vravi, ako ide agrač dole vodou..ze už sa neni naco pozerat..a podobne...

Cize asi fakt sa tu bavime o jednej akcii do roka...Suhlasim, mal byt vtedy ked sa stavala dialnica, teraz už radsej nie.Takže peticiu nepodpisem, a to byvam na chrenovej..Možno len väčši tlak na policajtov aby uchranili sidliska, tie 4 dni...


Hosť

#6

2015-08-27 08:53

Bývam na chrenovej za poliklinikou a pred barákom parkuje veľa nenitránskych áut a skoro sa domov nemôžem dostať.Najmä ak sa večer vraciam z práce.Od OC Centro je to neskutočne upchaté. A to v lete chodím na bicykli a je to o život.Autá sú popchtaé úplne všade.a na Výstavnej ulici katastrofa.Preto som podpísal.

Hosť

#7 Re: obchvat

2015-08-27 10:12

#5: - obchvat 

 Ale tu nejde len o AX pre boha - ako jazdite domov? Levicka alebo Cabajska? A ak je Vam to jedno tak by nemalo pretoze treba brat do uvahy ze to skodi inym ludom byvajucim v centre a na Levickej. Nerozumiem ako moze niekto nepodpisat peticiu - ludia v Nitre su cudni co je zname.


Hosť

#8

2015-08-27 13:22

Dopravna situacia v Nitre a hlavne parkovanie je neunosne a pocas vystav uplne neriesitelne. Pre obyvatelov chrenovej je AX strasiak boja sa ist vlastnym autom aby pri navrate zaparkovali. Je to roky a nic sa nedeje.

abcd

#9 Re:

2015-08-27 14:07

#1: -  

 súhlasím. rozmaznaným ľuďom už vadia úplné hlúposti. bývam neďaleko areálu a je to úplne v pohode. keby si ovčania radšej všímali horšie veci, ktoré sa dejú. stresujú kvôli pár dňom.

abcd

#10 Re:

2015-08-27 14:09

#8: -  

 tak sa nauč parkovať, ja som doteraz každý rok zaparkoval v pohode. turisti mi nevadia a nezaberajú toľko miesta, aby sa nedalo parkovať. buďte trochu tolerantní a pochopte, že nemôžete parkovať furt pod oknom! niekedy musíte prejsť domov aj pár metrov pešo. z krásy vám neubudne

Peter

#11 ...

2015-08-27 19:45

Strasne ste hlupi. Budme radi, ze tolko ludi pride do NR a daju zarobit miestnym. Vitajme ich, hostime, a nie spisovat takuto obmedzenu peticiu.. 


Hosť

#12

2015-08-28 20:24

Zažila som to aj ako obyvateľka Nitry,aj ako návštevníčka AK,je to čistá katastrofa a verím aj domácim,že toho majú plné zuby.
Peter 2

#13 Re: ...

2015-08-30 12:02

#11: Peter - ... 

 našťastie je takých hlúpych ľudí len 127 :)


Hosť

#14 Re: Re:

2015-09-01 09:44

#10: abcd - Re:  

 Oháňaš sa slovom tolerancia a sám si netolerantní - väčšine ľuďom to vadí a chceli by aby sa to riešilo... tak poprosím toleranciu.


Hosť

#15 Re: Re: ...

2015-09-01 09:45

#13: Peter 2 - Re: ... 

 Ešteže máme Vás dvoch inteligentov... a teraz aj vyjadríš svoj názor k téme, alebo celé čo vieš je napísať je hejt?


Hosť

#16 Re: ...

2015-09-01 09:47

#11: Peter - ... 

 A napíšeš aj niečo k téme? Čo majú zárobky a vítanie spoločné s tým, že sa roky nerieši situácia okolo AX a že namiesto obchvatu mesta, ktorý mal pomôcť máme len R1 okolo mesta??? Som zvedavý aké argumenty dáš...

Peter
Hosť

#17 Re: Re: ...

2015-09-01 19:02

#16: - Re: ... 

 Nitra ma severny a juzny obchvat. Nespominas si na piatkove kolony na Chrenovskej a Drazovskej kym nebol urobeny juzny obchvat (to co ty nazyvas "len R1 okolo mesta")? "Len R1 okolo mesta" odklonila komplet tranzitnu dopravu mimo mesta. Nestaci? Vsetky kamiony, ludia cestujuci na stredne a vychodne Slovensko nejdu cez mesto ale mimo neho. Neni dobre? AX je jeden krat za rok, predpokladam, ze ti vzdy vtedy nejaky cezpolny zaparkuje na tvojom zauzivanom mieste a to ta pekne sere. Vacsie parkovacie moznosti pocas AX by samozrejme chrenovcanov potesili, ale tak ako je to na vsetkych ostatnych vystaviskach, je to zalezitost AX aby si to vyriesil. K nimi ti ludia pridu, oni si ich maju odparkovat. Vy vsetci 128 signatari by ste sa mali zamysliet nad adresatom vasej peticie. V texte tej peticie totiz ani nie je napisane, komu ju vlastne adresujete.


Hosť

#18 Re: Re: obchvat

2015-09-02 09:42

#7: - Re: obchvat 

 1. hlavne ze peticiu robi clovek co nebyva na chrenovej, len vidi ze je to dobra tema a chce sa zviditelnit

 2. podpisanych 127 ludi mi vide ako obrovsky vtip..(k 2.9.2015).

 3. Áno ten zjazd chýba, ale tento pokus tomu vobec nepomozeee.. takze len tolko


Hosť

#19

2015-09-22 09:09

Uz to malo byt davno postavene

Hosť

#20 Re: obchvat

2016-08-19 11:45

#5: - obchvat 

 Asi bývaš od ax dosť ďaleko lebo by si vedel že tých akcií je tam počas roka viac a aj pri tej najmänšej nám všetci choboti parkujú pod barakom(hlavne vystavovatelia)

 


Hosť

#21

2016-08-19 12:34

lebo to je dobra myslienka