Odmietame kvóty pre migrantov

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Odmietame kvóty pre migrantov.


Hosť

#526

2015-06-11 12:19

Pomahat ludom, ktorí su v nudzi, alebo poskytovat azyl prenasledovaným ludom pre politicke alebo nabozenske odlisnoti urcie podporim. Ale toto su ekonomickí utecenci a navyse ked si pozrieme fotky, su to vsetko mladí, bojaschopní muzi, cize velke riziko infiltracie bojovnikov ISIS. Milujem Slovensko a nedovolím, aby tu boli pachane zlociny týchto sialencov a fanatikov.
x

#527 x

2015-06-11 12:22

nech si ich berie USA ked im rozjebali krajiny


Hosť

#528

2015-06-11 12:27

Aby tu to Slovensko bolo i v budúcnosti .

Hosť

#529

2015-06-11 12:35

nech si idú žiť tam , kde majú svoje korene! Ked ich sem necháme vojsť , tak tu vytvoria chaos ako v Iraku Libyi Syrii!

Nech ich prijme bohatá Saudská Arábia!


Hosť

#530

2015-06-11 12:35

Myslím, že máme dosť vlastných problémov, naši občania majú existenčné problémy.Nech sa konečne riešia aj Slováci vo vlastnej krajine.Najprv si má každý pozametať pred vlastným pahom, a nie riešiť cudzie veci. Tak si vyčistime najprv pred našim prahom.

Hosť

#531

2015-06-11 12:42

my tu nechceme Falošných Bohov ani jeho mešity , my nemáme s nimi nič spoločné, naši bratia sestry  a spolublížny sú kresťania a každý kto uznáva Ježiša nášho Pána ..... !


Hosť

#532

2015-06-11 12:52

Lebo ide o správnu vec pre náš národ.

Hosť

#533

2015-06-11 12:53

Lebo staci ze tu mame ciganou

Hosť

#534

2015-06-11 12:53

EU nám nemá čo diktovať kvóty pre migrantov, máme dosť svojich ľudí bez práce

Hosť

#535

2015-06-11 12:54

Utesene tie podpisy pribudaju. Robite mi radost, Slovaci a dufam ze aj do ulic vyjdeme a ze sa tam stretneme ;)


Hosť

#536

2015-06-11 12:59

Zijem v Taliansku a vidim co sa tu deje.Nechcem,aby takto dopadlo aj Slovensko. Preco by mali zit ludia v strachu o svojich blizkych.Treba s tym urobit nieco pokial je cas.Ak im dovolime vstupit na nase uzemie uz sa ich nezbavime a oni sa nikdy neprisposobia,budu si vyzadovat,aby sme sa prisposobili my im.Tito ludia do Europy nepatria.
adriana

#537

2015-06-11 13:01

Zijem v Taliansku a vidim co sa tu deje.Nechcem,aby takto dopadlo aj Slovensko. Preco by mali zit ludia v strachu o svojich blizkych.Treba s tym urobit nieco pokial je cas.Ak im dovolime vstupit na nase uzemie uz sa ich nezbavime a oni sa nikdy neprisposobia,budu si vyzadovat,aby sme sa prisposobili my im.Tito ludia do Europy nepatria.


Hosť

#538

2015-06-11 13:01

prečo? hlavne pre bezpečnosť, veď máme deti, chceme pre nich len to najlepšie a nepotrebujeme tu ďalšie problémy, máme ich tu dosť aj bez cudzincov...máme čo robiť s našimi sociálne slabšími, oni nám vyrábajú dosť problémov a to stačí...

Hosť

#539

2015-06-11 13:01

Zijem v Taliansku a vidim co sa tu deje.Nechcem,aby takto dopadlo aj Slovensko. Preco by mali zit ludia v strachu o svojich blizkych.Treba s tym urobit nieco pokial je cas.Ak im dovolime vstupit na nase uzemie uz sa ich nezbavime a oni sa nikdy neprisposobia,budu si vyzadovat,aby sme sa prisposobili my im.Tito ludia do Europy nepatria.

Hosť

#540 Re:

2015-06-11 13:09

#539: -  

Pracuje  v Londyne a ked vidim, co kraca po ich uliciach je to na zaplakanie...Velka Britania straca svoju narodnu identitu, hemzi sa to tu samou spodinou, ktora robit nebude. Zeny muslimov maju v priemre 4-5 deti, nepracuju, nakolko to ich viera nepodporuje, muz musi zabezpecit rodinu a je jeho pychou, ak zena nepracuje. Milujem Slovensko a toto co vidim v Anglicku, Francuzku a co som videla pocas mojej dovolenky v Taliansku minuly mesiac, to nechcem nikdy v zivote vidiet na nasich uliciach !!! Nechcem vidiet a pocut zvolavanie do mesity, grcam z toho, grcam z tych ich ciernych teroristickych ksichtov a vsade vo vlaku, v metre, v autobuse, vsade su vkuse oznamy, kazdy den, v kazdom spoji, ze ked vidime samotnu batozinu alebo cosi podozrive, okamzite hlasit vodicovi a policii. Nechcem zit v strachu len ked sa mam odviest mestskou dopravou.Nechcem aby nam po uliciach chodili zahalene matohy v ciernych haboch, ktorych vidno ledva oci. Nechcem to a nechcem, tak ako 99,99% vsetkych Slovenskych obcanov si to nezelam a ziadam kompetentnych, aby robili tak, ako si Slovensky lud zela ! Ved koho v tom Bruseli zastrupuju ?????


Hosť

#541 Re: Re:

2015-06-11 13:09

#11: - Re:  

 ten čas je, angličania a už aj rakušania majú oveľa viac rozumu ako my!!!


Hosť

#542

2015-06-11 13:10

....žijem dlhú dobu v Taliansku a vidím to tu naživo....

Hosť

#543

2015-06-11 13:17

preto,lebo ich tu nechcem.Máme dosť svojich problémov a viem aké probmémy má napr. Nemecko s tureckou komunitou a pod. aj iné štáty.

Hosť

#544

2015-06-11 13:17

Aj ked zijem momentalne v Anglicku,stale mam trvaly pobyt na Slovensku.Chodim tu 4 krat do roka a velmi milujem nasu krajinu,nase zlate Slovensko.Kedze som v Anglicku uz dlhsie,vidim,co sa tu robi a ako to chodi s cudzincamiAke problemy tu maju a podobne.Nemam nic proti inej narodnosti(sama zijem s priatelom z Jamajky)Ale realita je taka-podas im prst a oni Ti zoberu celu ruku.Myslim si,ze nasa krajina je dost hrda a mudra robit si vlastne rozhodnutia(vid Australia)bez zasahu druhych statov.Mame tu velku nezamestnanost,nasi vlastni obcania ziju velmi biedne,tak ako chceme uzivit inych a este k tomu slovensky nehovoriacich ludi.Kto to bude vsetko platit?Zase len mi obcania?!!!!!A ked si tu zacnu privadzat svoje rodiny,dozadovat sa ich jazyka,skol a podobne?Islam je velmi rychle a nebezpecne nabozenstvo.Toto chceme pre nase deti?Aby sme sa bali pomaly byvat vo vlastnom dome?A este viac rozvijat paseracky biznis?Ako je to mozne,ze nasi politici sa prezentuju bez narodnej hrdosti?Vsak su to nasi vlastni Slovaci?Ako dokazu Slovensko tak neuctihodne zapredat a vysmievat sa z nas obycajnych ludi?Ako toto mozu dovolit???????????

Hosť

#545

2015-06-11 13:19

Lebo cítim nebezpečie !

Hosť

#546

2015-06-11 13:26

Mám strach o seba a o svojich blízkych. Nechcem tu mať túto čiernu háveď oni nie sú ľudia, ale divá zver!!!! A záleží mi tiež na osude mojích neplnoletých detí !!!!! už dosť máme rómských neprispôsobivých občanov aj to si s nimi nevieme radi a s nimi si už určite neporadíme!!!!!

Hosť

#547

2015-06-11 13:41

Preto som podpísal,lebo nezarábam v našom štáte toľko ,aby som mohol podporovať ďalšie hladné krky,takých tu už máme dosť!!!!!

Hosť

#548

2015-06-11 13:48

Myslim si ze sme maly stat na to aby nam niekto prikazoval nejake kvoty imigrantov mame dost svojich problemov je tu velka nezamestnanost a to nikto v EU neriesi tak sa pytam preco?

Hosť

#549

2015-06-11 13:50

pre buducnost našej vlasti

Hosť

#550

2015-06-11 14:09

Ja som nieže proti kvótam, ja som priamo proti prisťahovalcom. Nie som necita, ale posielala by som to celé nazad. Nenávidia Európu, nenávidia kresťanov, vraždia ich ako lovnú zver, nenávidia demokraciu a hrabú sa sem, verím, že všetko je to cielené.
Mláti sa prázdna slama o počtoch utečencoch, ale čo ďalej, keď sem prídu, kde budú bývať, kto ich nakŕmi? A z toho vyplýva, odkiaľ na to vziať? Nie je dosť práce pre našich ľudí, kde si nájdu prácu ľudia, čo nemajú žiadne vzdelanie, žiadne pracovné návyky ? Zažila som utečencov v Istanbule, matky s nadopovanými batolatami (to mám od domácich, tie deti potom kľudne spia, nerevú a fakt sú aj tie väčšie apatické), Taliansku, . Nikde ich ľudia, nie politici, nechcú, nech to znie ako chce. Iná kultúra, iné náboženstvo. Aj Švédsko aj Francúzsko má svoje skúsenosti s podpaľovaním áut, ničením štvrtí...Zjavne to politikom nestačí, oni sa hrajú na korektných, však platiť to nebudú, ale doplatia na to všetci.

Argumentovať tým, že aj my sme utekali a štáty nás prichýlili, je tak demagogické, porovnávanie neporovnateľného. Naši ľudia utekali vzdelaní s chuťov pracovať. Tým štátom sme neviseli na ich socálnom krku s načiahnutou rukou. Nič im nie sme dlžní, to čo nám dali, dostali späť.