Odmietame kvóty pre migrantov

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Odmietame kvóty pre migrantov.


Hosť

#426

2015-06-08 16:00

Som proti tomu aby nám niekto iný prikazoval, či máme alebo nemáme prijímať utečencov.

Hosť

#427

2015-06-08 16:12

Záleží mi na Slovensku. Mám tu rodinu, deti, vnučky, vnuka a nechcem tu terorizmus USA. Odmietam USA a ich politiku Satana. Všadiaľ, kde sa objavia tečú potoky krvi, krajiny sú rozvrátené a je tam vojna.

Hosť

#428

2015-06-08 17:03

presťahovať Afriku do Európy nemôžeme a nechceme - problémy treba riešiť tam, kde vznikli, Nešťastie Afričanov nevyriešime tým, že nešťastnými urobíme i Európanov!

Hosť

#429

2015-06-08 17:12

Lebo s tým súhlasím.

Hosť

#430

2015-06-08 17:14

Pretoze vidime kam vedie multi kulty v Taliansku Francuzsku kde 50ooo moslimov v MarseiLe zablokuje hlavnu ulicu a idu sa hodinu modlit aby ukazali kto je tam panom..

Hosť

#431

2015-06-08 18:17

máme dosť problémov s vlastnými ľuďmi, ktoré desaťročia nevieme vyriešiť a teraz prečo iných máme riešiť? Kto nám pomáha? Na záver - kto rozdrbal krajiny, odkiaľ imigranti pochádzajú, nech si ich zoberie domov za oceán.
Je mi ľúto tých ľudí ale potrestať treba vojnových štváčov a nie nás !!!!!!!

Hosť

#432

2015-06-08 18:38

veľký súhlas - kompetentní nechcú vidieť realitu!!!!

Hosť

#433

2015-06-08 18:43

Treba o tejto peticii, dat vediet aj širšej verejnosti - v slovenských televíziach sa o nej vobec nehovori..... ani v novinách....smutné kam to Európa dopracovala, naši predkovia zomerali aby sme sa mali dobre a boli v bezpečí a ty šialenci z Bruselu to všetko zničia a prečo? je v tom ropa, prachy? ja tomu nerozumiem, ved politici by mali chraniť naše zákony a ľudské práva ale tým že ochraňujú islam, ktorý ich priamo svojim učením porušuje, sami porušujú zákony....a ešte majú drzosť nazívať niekoho rasistom ,veď moslimovia okrem seba a  Allaha neuznávajú nič a nikoho, v Európe neskutočným spôsobom zvýšili kriminalitu a znásilňovanie a ešte stále majú politici drzosť nazívať islam mierumilovným a tvária sa že nás ma kultúrne povzniesť....  a kam dopekla? nie ďakujem.... EURÓPANIA ZOBUĎME SA.....


Hosť

#434

2015-06-08 19:08

zobudme sa


Hosť

#435

2015-06-08 19:21

Sirenie zverstva, zabijania, vandalizmu v lokalitach Talianska, Svedska, Grecka. Pochadzam a zijem na vychodnom Slovensku uz 50 rokov, cigani tu ziju 500 rokov a este sa neasimilovali !!! Nechcem, aby dalsie starocia nase generacie otrocili a myslim si, ze toto by už ani neprezili.

Hosť

#436

2015-06-08 19:28

Modlite sa Svätý Ruženec , Svätý Ruženec nepremôže ani sám Satan! Jediná nádej na záchranu násho Slovenského Státu , našich potomkov , kresťanstva a kultúrneho dedičstva  , morálky , zmysluplného a plodného života, budovanie Národného povedomia a  pokračovanie v rozvoji Slovanských dejín je v rukách našich a to modlitbou posvätného Ruženca , tak ako naši predkovia! Rakúšania sa 7 rokov modlili Svätý Ruženec a krajina so 7 milionmi obyvateľov premohla 220 milionovy Sovietsky Zväz , a pri Lepante premohli presilu! Pater Petrus žiadal len jednu desatinu Ruženca denne , čiže jednu desatinu obyvaťelstva , a tak sa tá desatina obyvaťelstva modlila desatinu  Ruženca na úmysel , aby Sovieti opustili Rakúsko a po 7 rokoch 13.5.1955 , pri príležitosti jubilea fatimského zjavenia Sovieti opustili Rakúsko! Boh odpovedal Rakúšanom na ich modlitby a DAROVAL im SLOBODU za modlitby k Nemu!! Rok a pol nato , 25000 krvipreliatí Madarskeho ľudu nnebolo postačujúce , aby Madari Sovietske jednotky vyhnali z Madarska!

 

Modlite sa k Bohu a Boh vas vyslobodí!

Maranatha ! Príd Ježišu!


Hosť

#437

2015-06-08 20:54

Som za pomoc trpiacim, ale v ich krajine, alebo sú aj iné spôsoby, napr. byť za viac dobra, podpora hmotná i morálna apod. Vývoz ľudí do iných krajín nie je riešenie.

Hosť

#438

2015-06-08 21:05

Podpísal som preto, lebo mám zdravý rozum a viem rozpoznať nebezpečie, ktoré hrozí nielen mojej rodine, ale aj celej Európe.

Hosť

#439

2015-06-08 21:20

Rázne nesúhlasím s príchodom moslimských a čiernych migrantov. Sú to extrémisti, ktorý sa nevedia chovať kultúrne, ich náboženská viera je fanatická, provokatívne vyvolávajú nepokoje, robia násilnosti, rabujú, podpaľujú autá na uliciach, znásilňujú ženy a dievčatá. Ich príchodom by rapídne stúpla kriminalita ktorá by ohrozovala našu spoločnosť.

Hosť

#440

2015-06-08 21:28

Modlime sa vsetci denne  posvätný Ruženec a Slovensko bude uchránené od skazy!!!!!!

 

Preto je toľko skazy vo svete lebo svet sa odvracia od Boha!!

 

Vrátme sa všetci k Bohu a Boh nám dá DAR SLOBODU!

Ježiš sa vráti späť na zem v OBLAKOCH nie v TELE!

Pred Ježišovým návratom na Zem, ešte príde Antikrist , bude sa vydávať za Mešiáša, ale neverte mu, lebo Ježiš nikdy viac v ludskom tele nepríde!


Hosť

#441

2015-06-08 22:47

Petíciu som podpísal, pretože s ňou absolútne súhlasím.
Dudi
Hosť

#442

2015-06-08 22:55

Lebo nesúhlasím so svojvôľou Europarlamentu a chcem, aby Slovensko ostalo krajinou, kde žijú a vládnu Slováci. Či boli márne položené životy našich pradedov a dedov za našu slobodu??? Či sme vymenili prijateľnú diktatúru komunistov za zničujúcu diktatúru USA, EU aby sme ako národ zanikli? Kde je tá sľubovaná sloboda a orientácia na občana a jeho potreby? A teraz nás nazývajú rasistami, keď nesúhlasíme so šialenosťou a debilizmom europolitokov? 


Hosť

#443

2015-06-09 04:34

Jediná zbraň existuje na záchranu Slovenska a to je Ruženec!

Ruženec nepremôžu ani všetky sily pekla!

mnoho som vybojoval ružencom a vybojujem ešte, aby Slovensko ostalo prosperujúce a bez moslimov a mešít a kalifátu ako bolo aj doteraz!

Nad nami nemôžu mať nadvládu moslimovia, lebo ich vládu zničíme dennou modlitbou Ruženca!

Ludstvo nieje schopné vládnuť, len Ježiš vie vládnuť a aj bude vládnuť , lem ešte musí predtým nastúpiť vláda Antikrista , ktorú Ježiš zničí jediným svojim dychom a Antikrista a Falošného proroka vrhne do pekla a nastane tisícročné kráľovstvo Ježiša Krista , ktoré nebude mať konca!

Maranatha!

 

 


Hosť

#444 Re:

2015-06-09 05:06

#442: Dudi -  

 Toto by si mal pridať aj na facebook ,, pani Beňovej ta ženska nevníma realitu, každého kto nesúhlasí s touto migračnou genocídnou politikou nazíva rasistom a ma tu drzosť že porovnáva slovákov ktorí emigrovali za prácou s touto moslimskou komunitou, ktorá sa nikdy nepríspôsobí kresťanskej kultúre a bude sa snažiť zničiť naš spôsob života..bruselskí politici by mali chrániť našu kultúru, ale oni vlastne berú prachy za to že ju svojou migračnou politikou zničia, no proste hnus.....


Hosť

#445

2015-06-09 06:10

Je to spôsob ako rozvrátiť našu krajinu, po stránke morálnej LGBTI, zo strany viery ( kresťanstvo proti islamu ), zničenie našej národnostnej identity, zničenie tradičnej rodiny a výchovy detí - juvenilná justícia, zavlečenie exotických chorôb na Slovensko ...

Hosť

#446

2015-06-09 06:23

Musia niesť zodpovednosť a ťarchu tí čo rozbombardovali severnú Afriku a vyzbrojili militantov.

Hosť

#447

2015-06-09 07:21

za všetkým stojí Antikrist, ktorý riadi slobobomurárov! Antikrista nezastavíte ,len s modlitbou k Trojjedinému Bohu! ! !

Antikrist robí všetky vojny , aby mohol prísť na scénu ako Mierotvorca na Blízkom Východe! Bude všade obľúbený , bude dostávať ocenenia , a zákulisí sa bude smiať ! Chce vybudovať nwo! Káždy kto prijme jeho znak šelmy 666 na ruku alebo čelo bude navždy zatratený! Nenechajte sa očipovať rfid chipmi!

sunar

#448 Re:

2015-06-09 07:21

#427: -  

 Co mas proti Mirovi Satanovi, ja viem uz ma svoje roky ale predsa.


Hosť

#449

2015-06-09 07:36

Máme dosť starostí s občanmi/ rómami, cigáňmi/ a veľkú nezamestnanosť.Ja neviem či sme nie svojprávny štát, ale ako je možné že rozhodujú a porúčajú za nás nejaký blbí zbohatlíci v Bruseli.Veď aj tí naši slávne volení ako flašíčka a pod. sú tam len pre peniaze a nie pre záujmy štátu. Však nech si ich v Bruseli nechajú , europoslanci nech sa vzdajú platov a bude aj na emigrantov.Tých ľudí mi je ľúto, ale kde boli doteraz, že to Brusel nevidel ako žijú.Treba sa starať o ľudí čo celý život ronili a vybudovali republiku do dnešnej podoby qa nie ju takto nonšalantne rozšafáriť

Hosť

#450

2015-06-09 09:13

Podpisane