Odmietame kvóty pre migrantov

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Odmietame kvóty pre migrantov.


Hosť

#1551

2015-09-09 15:20

V zaujme Nasej Kulturi v zaujme Krestanstva a Nasho Slovenskeho Ludi!

Hosť

#1552

2015-09-09 16:03

Pomozme ale tam u nich doma tym chudakom co tam ziju aj napriek vojne a chudobe. Ti potrebuju pomoc
islam stop

#1553

2015-09-09 21:16

Americký evanjelický pastor a docent filozofie David Wood vysvetľuje ideológiu islamu. Od čias Mohameda je to rovnaká 3-fázová prefíkaná stratégia jihádu v závislosti od postavenie islamskej komunity v tej ktorej krajine. Za 25 minút pochopíte všetko a otvoria sa vám oči. Povinne pozrieť a šíriť ďalej. Aj za hranice Slovenska, známym do ČR a ďalších európskych krajín. Rozbehnime akciu "hasák" v Európe :) 

USA, ČR - 1. fáza

Nemecko - 2. fáza

Saudská Arábia - 3. fáza

Slovensko - fáza 0. (zatiaľ)

Európa si koleduje, aby dopadla ako obyvatelia Mekky a Mediny za čias Mohameda. História spred stoviek rokov sa opakuje. Viac už v spomínanom videu, link naň mi tu nezobralo. Zadajte do googlu text evropo vzbud se dokud je cas. Video vám vyhľadá, je na stránke www. ivcrn.cz   


Hosť

#1554

2015-09-10 07:17

Vidím a počujem , ako sa muslimskí obyvatelia agresívne domáhajú svojich muslimských zvyklostí a práv v kresťanských krajinách už dnes -napr. vo Francúzsku aj v Čechách. Nechcem, aby sa ich náboženstvo vnucovalo v budúcnosti našim deťom a vnukom !

Hosť

#1555

2015-09-10 08:25

Slovensko ma rozhodovať o sebe samostatne nie aby mu EU diktovala čo môže a musí.Náš štát sa nevie dostatočne postarať ani o svojich sociálne slabých občanov.Naši občania majú mať prioritnú podp
oru štátu cudzinci druhoradú .

Hosť

#1556

2015-09-10 08:50

Pretože si myslím, že znášame diktatúru zo strany Európskeho parlamentu. Každá krajina by sa mala rozhodovať slobodne a bez nátlaku.

Hosť

#1557

2015-09-10 11:08

Lebo mám ten názor.

Hosť

#1558

2015-09-10 11:37

Obcania kazdej krajiny maju pravo rozhodnut koho do svojej krajiny pustia a koho nie.
Maju pravo na nazory ako, ze moslimskych pristahovalcov nechcu lebo sa obavaju buduceho dopadu na spolocnost ako aj na ine nazory preco nie.

Z vyhlaseni pani Merkelovej je jasne ze nemecki politici pristahovalcov chcu. Fico, Orban a Sobotka ich nechcu.
Myslim ze v tomto pripade Fico, Orban a Sobotka hovoria za obcanov nasich krajin.

Ci Merkelova hovori za Nemcov necham na nich.

Ak ich Nemci chcu nech sa im paci mozu ich mat. Nech ale nenutia ostatnym krajinam to co chu oni.

Hosť

#1559

2015-09-10 13:02

Dôvod je jednoduchý, sme zvrchovaný štát a sami veľmi dobre vieme čo zvládneme. Nepotrebujeme vodiť za ručičku. Toto tu už bolo.

Hosť

#1560

2015-09-10 16:09

nevidím dôvod prečo by sme mali brať týchto ľudí sem k nám do krajiny, kde by sa nevedeli aklimatizovať a už teraz vidím ako sa chovajú, ked rezignujú v iných štátoch a dávajú im voľnosť - ako divá zver.....................

Hosť

#1561

2015-09-11 10:11

lebo chcem ,aby slovensko patrilo slovakom

Hosť

#1562

2015-09-11 17:13

NO JEDNOZNACNE SOM PROTI ...MOZNO TO VYZERA,ZE SOM RASISTKA..ALE URCITE...NIE....ROKY..ROKUCE..SOM ZILA MEDZI CIGANMI...ROMAMI....NIKDY SOM NEMALA PROBLEMY....AJ CHAPEM...ZE POTREBUJU POMOC....ALE ,KED VIDIM,AKU DOSLOVA SPUST ZA SEBOU ZANECHAVAJU.....VIDELA SOM VIDEA...AKO IM NASI DOSLOVA DALI JABLCKA...STRAVU...APD....JEDNODUCHO ODISLI...NO....HORSIE...AKO NASI ...D.R.A.H.I..........ROMKOVIA....

Hosť

#1563

2015-09-11 18:23

Preto ze to je jeden velky podvod a kvoty aj tak nic nevyriesia. Kto sposobil teno problem nech si ho aj riesi no tak kde ho sposobil. Vidrancovat krajinu a potom aby sa starali vsetci. To nie......to len v skratke

Hosť

#1564

2015-09-12 00:07

Nechceme tu imigrantov,nevieme si dať rady s cigánmi a teraz tu chcú pustiť ďalšiu háveď...Už dosť že živím zo svojich daní cigánov.A to nechcem bývať v blízkosti kde ich nasťahujú:Pustite sem imigrantov a zo slovenska budú nútený odchádzať Slováci.Nech idú odkiaľ prišli a nech únia rieši problém tam kde vznikol a nie v Europe

Hosť

#1565

2015-09-12 13:37

chcem žiť tak ako doteraz ,bez obav o život rodiny a svoj kvoli vierovyznaniu.

Hosť

#1566

2015-09-12 14:11

Podpisala som tuto peticiu preto lebo si neprajem nelegalnych imigrantov na slovensku. To ako potom kazdy si moze chodit bes preukazania sa totoznosti ! A mozu sem priniest vseliake choroby .

Hosť

#1567

2015-09-12 16:21

Nenechajme si zničiť to, čo naši predkovia budovali po stáročia.
Jeden z Vas

#1568

2015-09-13 10:31

Mili priatelia s dobrym srdcom a zdravym rozumom. Pripajam svoj podpis k tejto  naozaj naliehavej peticii ako som podpisal aj peticiu Vaclava Klausa na protiimigraci.cz a hoci je adresovana ceskym statnym instituciam stoji za to aj nam Slovakom sa k nej pripojit. Aj MY SME EUROPANIA A SME NA 1 LODI.  Hore som uviedol nazor ze clovek by mal mat dobre srdce a zdravy rozum. Je krasne mat sucit, ochotu pomahat, ale clovek nemoze pomahat donekonecna pokial nechce obetovat svoj zivot a zivot svojich blizkych zvlast ked nevie komu pomaha a ako a ci sa mu za to vobec niekedy odvdaci.  Človek musi mat aj realisticke videnie sveta a ludskej spolocnosti. A realita je dnes taka, ze  nekontrolovana  a zjavne zhora riadena imigracia predstavuje existencnu hrozbu pre demokraciu v Europe. Tu nejde len o chudakov  vojnovych utecencov a ekonomickych migrantov. Tu ide naozaj o bezpecnostnu hrozbu nakolko prislusnici nemenovaneho nabozenstva nie su svojim sposobom zivota schopni akceptovat demokraciu. Nech  tuto peticiu podpise co najviac z nas.


Hosť

#1569 Re:

2015-09-13 12:24

#25: -  

 hociakych vierovyznani len nie moslimov a satanistov

 


Hosť

#1570

2015-09-14 06:08

bojim sa o svoje deti, o svoju rodinu...boh nas ochranuj pred vsetkym!

Hosť

#1571

2015-09-14 07:18

Keď vo Vašom okolí ľudia vnímajú, že sa deje niečo výnimočné v negatívnom slova zmysle, keď je zrejmé, že sa narúša krehká rovnováha EÚ a pri tom sa používa dvojitý meter, a aj keď si odmyslíme, že sa jedná o imigrantov, utečencov alebo proste o ľudí, ktorí bez hocijakého postihu dokážu vstupovať do našej krajiny, stačí len to, že sa niečo také veľké deje a politické elity v Bruseli spolu s verejným a súkromným spravodajstvom to trivializujú tak človek hneď vie, že niečo nie je v poriadku a je treba to okamžite riešiť skôr než bude neskoro.

Hosť

#1572

2015-09-14 09:25

Jedna sa o obycajnu invaziu ake boli uz pred 4 000 rokmi.
Premnozena populacia na blizkom vychode a v Afrike sa nevie uzivit vo svojej vlastnej krajine a hlada si nove miesto pre zivot.
Nemci, Svedi a Francuzi su slepi.
Ked to nechaju tak dojde k vymene povodnej populacie za populaciu pristahovalcov ktoru maju ovela vyssiu reprodukciu.
Zacalo to Sumermi a stalo sa to vela krat.
Kuwait, Saudska Arabia a Emiraty to vedia a preto tom nikoho nepustia.

Jedine riesenie je zriadenie EU uteceneckych taborov v Turecku a Lybii. Nemal by byt problem prenajat si dostatocne velke uzemie od Tureckej vlady a od Libyjskych nacelnikov.
EU by tam poskytla azyl a hlavne bezpecnost zarucenu vojakmi EU krajin. Azyl bude bez moznosti presidlenia na uzemie EU. Azylanti ktory sa nejakym sposobom dostanu na uzemie EU budu presidleny do tychto taborov.
Urcite to bude lacnejsie ako vsetok ten cirkus v Europe.
Pri takomto postupe pocet azylantov klesne na 5% sucasnych cisel. Vid Australsky postup.
Zuza

#1573 Re:

2015-09-14 13:10

#1572: -  

Tak by to malo byt a  Skus to napisat do bruselu lebo to je hroza co sa tu deje .. A bude este horsie, zacnu vykradat obchody znasilnovat atd ..napatie a kriminalita bude len rast .. 


Hosť

#1574

2015-09-16 14:31

nech si ich vezmú tí ktorí ich financujú teda USA

Hosť

#1575 Re:

2015-09-16 19:25

#1: -