Zdaňovanie zdravotníkov za vzdelávacie podujatia

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Zdaňovanie zdravotníkov za vzdelávacie podujatia.


Hosť

#26

2015-05-05 04:52

Ďalší útok proti zdravotníckym pracovníkom.Úmyselná dehonostácia a negatívny obraz pracovníkov v zdravotníctve v očiach obyčajných ľudí.Cielené zastieranie nedostatkou v Slovenskom zdravotníctve-aby sa zaoberalo inými nepodstatnými vecami a neriešili sa veci podstatne dôležitejšie.Porušovanie ľudských práv.

Hosť

#27

2015-05-05 04:59

Médiá aj politici sa zamerali na zdravotníkov ako na zlodjeov a okrádačov , je to určitá forma protestu proti tomu

Hosť

#28 Re:

2015-05-05 05:16

#1: -  

 


Hosť

#29

2015-05-05 05:44

Nesúhlasím so zdaňovaním vzdelávacích podujatí lekárov.

Hosť

#30 A dost!

2015-05-05 05:57

Lekari, dajme sa konecne dokopy a nenechajme si skakat po hlave! V jednote je sila! Dlhorocna pasivita a znechutenie nie je cesta! Je nacase, aby sme prestali byt objektom na odvracanie pozornosti od inych kauz! 


Hosť

#31

2015-05-05 06:08

Je to súčasť masáže verejnej mienky proti lekárom. Táto propaganda odkláňa laikov od konzumovania služieb zdravotníctva, tým šetrí peniaze výbercov zdravotných odvodov. Časť pacientov presmeruje do Dr.Maxov, kde si priamo za svoje nakupia voľnopredajné lieky a znova zvýšia benefit Penty, p.Širokého a iných vyvolených.                 Až budú všetky profesie zdaňovať občerstvenie, som za, aby lekári neboli výnimkou.


Hosť

#32

2015-05-05 06:46

To sa neda komentovat, to sa komentuje samo. Minule som bol na drobnej akcii kde som si dal kavu a nealkoholicke pivo, predpokladana suma na osobu 45 eur, zaplatit mam nieco okolo 8,55 eur, bola to vzdelavacia akcia kde sa mam nieco nove naucit!!! To nealko pivo a kavu by som si kupil radsej sam ako som tam naznacil a V pokoji popocuval prednasky. Zaver? To je Slovensko!


Hosť

#33

2015-05-05 07:30

navrhovaná novela zákona už myslím nijako viac neprispeje k "boju proti korupcii", vyznieva v kontexte skutočných problémov s financovaním verejného záujmu skôr ako výsmech občanom.

Hosť

#34

2015-05-05 09:06

Ak petícia neuspeje, je nutné obrátiť sa na Európsky súd pre ľudské práva, prípacne upozorniť Európsku úniu o porušovaní ľudských práv v Slovenskej republike.

Hosť

#35

2015-05-05 10:06

Som lekárka. Preto sa ma bytostne dotýka a je strašné, že vôbec musí vzniknúť na naše oprávnené požiadavky, ktoré sú roky rokúce. -

Hosť

#36

2015-05-05 10:39

Lebo je to diskriminácia lekárov.

Hosť

#37

2015-05-05 10:47

ide o zásadnú vec, pri celoživotnej povinnosti vzdelávať sa netreba túto povinnosť strpčovať ponižujúcimi podmienkami

Hosť

#38

2015-05-05 11:09

Ako človek, lekár sa cítim týmto nariadením diskriminovaná.

Hosť

#39

2015-05-05 11:42

Diskriminácia lekárov, cena práce lekárov v zmluvnom vzťahu s poisťovňami je neúnosná

Hosť

#40

2015-05-05 11:44

Pretože je to šikana zdravotníkov. Prečo sa nezdaňujú školenia aj v iných profesiách?

Hosť

#41

2015-05-05 11:59

Momentálny trend v zdravotníctve "hon na čarodejnice."
Vytváraný jednoznačný mediálny tlak bez odbornej a dlhodobejšej diskusie a potrebného overenia navrhovaných úprav zavádzaných do praxe. Nečinnosť VUC ....a nekompetentnosť jeho pracovníkov . (zbytočný medzičlánok). V neposlednej rade neprehľadnosť platieb za služby lekárov poisťovňami ....aj v zmysle kontroly odborných výkonov pre pacienta.
"Postihy" sa týkajú najmä ambulantných lekárov,

Hosť

#42

2015-05-05 12:32

Takto sa správa sociálna vláda k elite národa? Tupý merkantilizmus, v ktorom pokračuje, akože si nevie poradiť so Zajacovými zákonmi?! Ale veď tie vyhovujú práve P. Paškovmu biznisu. Zo zákona musia zbierať kredity, a čím viac majú atestácií, tým viac ich musia mať. A spriaznené "vzdelávacie" firmy (to už dávno nie sú žiadne inštitúcie, akou bola napr. Slovenská postgraduálna akadémia medicíny) na tomto nesmierne zarábajú. Čo ešte bude musieť lekár plniť z týchto nezmyselných zákonov? Vyrabovávanú štátnu pokladnicu? Aby bolo na predražené cétečka alebo navyše aj nepotrebné, nepoužiteľné americké vrtuľníky?! A keď nám zavelí ochranárske EÚ, že Gorali nesmú nosiť za klobúkom pravé orlie pierko, alebo, že budeme v okolí Tatier vysádzať namiesto zemiakov banánovníky, tak sklapneme podpätky, poslušne zareveme: "Rozkaz, pane", veď ľudia zo slovenského protektorátu sú len sprostí barani....a ide sa ďalej. Niekto do blázinca, niekto do Belize, niekto do hrobu, destinácií, čiže možností, si môžeme demokraticky vybrať, hajajáááj! Dovidenia na Prednej Hore, priatelia....

Hosť

#43

2015-05-05 13:22

Vnímam výraznú diskrimináciu zdravotníka oproti iným povolaniam

Hosť

#44

2015-05-05 13:36

Každý lekár by mal podporiť túto petíciu.

Hosť

#45

2015-05-05 13:37

pretože je to úplny nezmysel,aby sa platilo za pohostenie,ktoré ani nevyžadujem, idem na prenášky,lebo sa potrebujeme vzdelávať,ponáhľam sa,väčšinou ani si nevšimnem,čo tam je,ale už tým,že som sa zaregistrovala musím platiť.Naviac, kolegyňa, ktorá už išla na daňový úrad po prvom štvrťroku ,bola úplne znechutená, strávila tam vyše 2 hodiny pre 33 EUR, lebo nevedeli, čo s tým Je to tragédia, čo už s nami lekármi robia, znechucuju všetkých dokedy????

Hosť

#46

2015-05-05 13:48

stačí že nás zdr poisťovne okrádajú dobropismi a neakceptovateľnými platbami za výkony...analogia Váhostavu ale trvá to už roky

Hosť

#47

2015-05-05 13:54

Lebo nesúhlasím s narastajúcim šikanovaním,dehonestáciou a ožobračovaním lekárskeho stavu a zdravotníkov vôbec.

Hosť

#48

2015-05-05 14:45

Súhlasím, pretože súčasný stav považujem za diskrimináciu jednej profesie voči ostatných na Slovensku. V nariadení máme povinné kontinuálne vzdelávanie v odbore. Zdravotnícke zariadenia nehradia náklady spojené so vzdelávaním , ani ak lekár aktívne prednáša.Všetko si hradím sama.

Hosť

#49

2015-05-05 15:48

bojujem proti nezmyselnej diskriminácii lekárov

Hosť

#50

2015-05-05 16:02

lebo je to celé nespravodlivé ,lekári nemajú rovnaké práva a povinnosti ako iné profesie.