Zrušenie testov na Maturity 2015 zo SJL

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Zrušenie testov na Maturity 2015 zo SJL.

Kozmeker

#76 Bla Bla

2015-03-17 20:45

Veď toto je smiešne. Chúďatká, čo tak čítať s porozumením ? V zadaní máš 50% odpovede stačí len trošku rozmýšlať ach .... -.-

dovi dopo

#77

2015-03-17 20:52

bolo tam veľa veci, ktoré sme sa vôbec v škole neučili alebo sme im nevenovali dostatok času a to máme každý deň slovenčinu...


Hosť

#78

2015-03-17 20:58

#Suc ...

Hosť

#79 Re:

2015-03-17 20:58

#9: poď_mi_to_povedať -  

 Tebe  kto povedal ty spreta gymplova hlava premudreta ze na tych "podobnych" skolach bolo dovolene opisovat a podobne???? som  sa ani nepohla na tej skurvenej stolicke bo buzerant hned po mne skocil...hlupana sprosta vytupena len taka sprosta zaostala namyslena gymnazistka co dnes uz ani toten gympel neni co byvalo a beru tam kazde hovno jak si aj ty moze taku vec povedat !!:D pica si

Whis

#80 Re: Re: Ilumináti

2015-03-17 20:59

#75: - Re: Ilumináti 

 Ehm nemyslím si že je to len o mládeži ale áno máš pravdu :D prváci na kedysi našimi otcami nazývanými prestižnymi školami chodia vo fatebných teplákoch a pľuju na zem :)  pro citovaní Separa a iných aktuálnych slovenských hrdinou ... takže ? myslím že po strednej škole by sa malo rok čakať a za ten rok by bola povinná vojenská služba kde by sa z tejto ako aj tvrdíš aj máš pravdu mládeže iducej do "sračiek" by sa stali ľudia  


Hosť

#81

2015-03-17 21:01

pretože lutujem frajerku jak mohla dostať takýto vyfetovaný test som dospelý človek ťaham na 30 ale odkedy som sa narodil som slovo súci este nepočul.... a odkaz pre toho čo tam dal takéto prijebanosti prosimťa prestaň fetovať škodi ti to alebo apson fetuj iba vtedy ked nezostavuješ testy.... :) have a nice day ;) Peter Čulák KETOLA

JF

#82

2015-03-17 21:01

Petíciu nepodpíšem už len z jediného dôvodu. Negramotnosť osoby, ktorá petíciu navrhla. Keď sa neviete, milí žiaci, naučiť základné pravopisné pravidlá slovenského jazyka (napr. čiarky), tak si radšej zájdite k doučovateľke a až tak žiadajte kompetentých o zrušenie :-) 


Hosť

#83 Re:

2015-03-17 21:04

#81: -  

 tahas na 30 a mas 18rocnu frajerku. mmhmmm

BLABLA

#84 Paneboze

2015-03-17 21:12

S maturitou suhlasim...splnila svoj ucel. Vy vsetci co sa tu rozkrikujete ako hrooozne tazka bola maturita tak ste len bohuzial trochu hlupejsi ako by sa patrilo...
Som rad ze bola taka maturita...niekto kto to nespravil nema najmensie pravo sa drbat hocikam na vysoku skolu.
Ucil som sa na slovencinu cca 1,5 hodiny vcera vecer a mam asi 75+%.
Pozdravujem

PS: Som z Bratislavy, na hodinach SJL sa hram na mobile a osem rokov ju mam komplet v riti.

xyy

#85

2015-03-17 21:12

Mam pocit, ze autor peticie cita vela utopie :D

nikki

#86 Re: Re: Re:

2015-03-17 21:13

#24: kiki - Re: Re:  

 Priatel je tiez na elektrotechnickej a na slovinu ich vpbec ucitelka nepripravovala, ucila som ho ja kedze slovimu viem a podla predbez. mam 75% a ucila som ho zaklady ale oni tam dali tale picoviny ze asi ani neprejde...a pritom ked si robil minulorocne testy vsetky nad 50%... Takze naozaj otazky boli zlozite


Hosť

#87

2015-03-17 21:13

Snáď sa tí na višších postoch zamyslia, a budú sa snažiť niečo robiť, pretože oproti minulím rokom bol tento test nehorázne tažký.

Hosť

#88 Re: Bla Bla

2015-03-17 21:15

#76: Kozmeker - Bla Bla 

 Lebo som neskusala ze? :D lenze aj tie odpovede boli napicu a o drakovi bola z ukazky len otazka ale druhy pouzil autor ;)

Amani

#89

2015-03-17 21:19

Rieši sa každý rok aká bola strašne ťažká matura. Maturovala som síce minuý rok, a tiež sme tam mali bullshity otázky ale každý tú maturu spravil. Aspoň z našej triedy. Nikdy som nebola nejaká bifla, jediné, čo som sa zo SJ učila bola gramatika, ktorú som vedela perfektne. Čo sa týka literatúry, za celý čas som prečítala tak Peter a Lucia a Tri gaštanové kone. Zaujímavé je, že som rozumela všetkým úryvkom, článkom a uážkam a dokonca aj zadaniam. Triedna, ktorá nás mala učiť SJ nám v predposledný vyučovací deň začala vysvetlovať gramatiku na matury s tým, že to zakončila vetou: "a či to je už dobre, to ja už neviem..."

Nadávajte si na koho chcete, v konečnom dôsledku ste to vy sami, kto maturuje, ale je len na vás, koľko tomu venujete pozornosti, prípadne či vás dokáže ovládnuť stes a podobne. Prestante zúfať a plakať nad vlastnou neschopnosťou a začnite sa učiť na ústne.

Držím vám všetkým palce a prajem veľa šťstia :)

Nakoniec, matura je aj tak ako plot - buď to preleziete alebo vás prehodia :)


Hosť

#90 Re: Paneboze

2015-03-17 21:19

#84: BLABLA - Paneboze 

 Na maturitu som sa neucila vobec, slovinu viem, podla predbeznych mam 75%+tiez ale tie otazky boli tazke ;)


Hosť

#91

2015-03-17 21:20

Pretože otázky boli nezmyselné a až moc zavádzajúce , z uvedených úrivkov sa nedalo logicky odpovedať na otázky

Hosť

#92 Re: Paneboze

2015-03-17 21:21

#84: BLABLA - Paneboze 

 Chodíš do ôsmej triedy? :D Alebo si len namyslený gymplák, ehm z BA ;)

Hejtujemvšetko

#93 Re: Re: Re: Re:

2015-03-17 21:22

#86: nikki - Re: Re: Re:  

 To je fakt úspech urobiť testy na 50%... Keď raz viem, že SJ neviem, tak sa ju budem učiť od rána dovečera ak mi na tom záleží a neprestala by som opakovane robiť všetky možné testy, cvičenia a prípravy na maturu kým aspon 90% zo všetkých by som nemala.


Hosť

#94 Re:

2015-03-17 21:23

#89: Amani -  

 Hej, ale bez pripravy a pomoci som spravil minulorocny test na 60+% a tu budem rad ked prejdem...talze neviem ci ten minulorocny bol az tak tazky


Hosť

#95 Re: Re: Paneboze

2015-03-17 21:34

#92: - Re: Paneboze 

 Radsej namysleny gymplak ako vravis, ako nejaky jebo z dediny ktori si mysli ze ma na vysoku ked vrchol jeho strednej skoly bolo ze si vypocital kvadraticku rovnicu.

Ako myslis. Mozno som namysleny ale som rad ze konecne mozno sa aspon o trochu tragickych idiotov bude hlasit na vysoke skoly ked by mali radsej makat v posilke aby vladali stavat lesenia

Yopo

#96 Re: Re: WTF

2015-03-17 21:45

#74: Sofka - Re: WTF 

 Mna by hlavne zaujimalo odkiaľ všetci viete vaše výsledky z testov ?

Lucia

#97 Ale no tak

2015-03-17 21:49

Každý rok sa maturanti sťažujú že tá ich je ,,najťažšia"...Pravda je ale taká, že stres v danú chvíľu a patričná nepripravenosť urobia svoje. Maturovala som minulý rok, schválne som si urobila tohtoročný test a prišiel mi úplne v poriadku až na pár chytákov teda, ale to sa vždy nájde. Bez akejkoľvek prípravy a to neštudujem slovenčinu ani ju nemám na VŠ ako predmet.
Sťažovať sa ničomu nepomôže. Naozaj smutné je, že Slováci nepoznajú dielo Drak sa vracia a Chrobáka. To je tragédia, nie tohtoročná maturita zo SJ. Držte sa, aj tak to väčšina z Vás dá, dnes ste ešte pod emočným vypätím :D

 
 
 
LOL

#98

2015-03-17 21:52

Tu plačete ako male deti. 

neopušťak

#99 .

2015-03-17 21:55

neopušťajte sa kurva 


Hosť

#100 Re: Re: WTF

2015-03-17 21:55

#3: pičus - Re: WTF 

 Keď ste sprostí kokoti a neviete čítať s porozumením.. tupci rodičia na vás mali dávať väčší pozor vy zdegenerované opice