Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata".

Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata". / Oznamy / Češi sú už tiež v tom s nami... / Komentáre


Hosť

#1

2015-02-19 20:15

Mám vytlačený petičný hárok a pokúsim sa príležitostne osloviť ľudí z okolia. Je to životne dôležité a potrebné. senkovic

Hosť

#2

2015-02-20 09:27

Potesila ma tato sprava ,som rada ze konecne ludom zacalo zalezat na tom ako a s kym budu zit ,a k tomu aby bol klud a mier nepotrebujeme Nato,je to fasisiticka organizacia ,ktora kona bez suhlasu svojich clenov,a zapaja sa do nezmyselnych utokov a vojen dakujeme nepotrebujeme.......... to je ono
Miror

#3 Re:

2015-02-20 17:07

#1: -  

 ...môžem vám povedať, že získať 1 podpis je oveľa komplikovanejšie ako by sa na prvý pohľad zdalo...


Hosť

#4

2015-02-21 11:52

Existuje nejaké časové ohraničenie na zber podpisov?

Miror

#5

2015-02-21 13:47

...pokiaľ viem tak do mája, ale ak nebude dovtedy dosť tak dokedy sa nenazbiera - preto sa treba snažiť :-)


Hosť

#6 Re:

2015-02-21 15:02

#5: Miror -  

 Vďaka za odpoveď. Pokúsim sa pár podpisov vyzbierať v mojom okolí. :)


Hosť

#7

2015-02-23 14:10

My nie sme iba občania nejakých politických a iných skupín, zoskupení alebo roztrúsení - sme ľudia a obyvatelia tejto Zeme, ktorá už dlho nebude môcť znášať ničiteľské, konzumné, teritoriálne, ideové, kresťanské a iné "klapkovité" prízemné sebecké ľudské činy, prečiny a ničenie siahajúce už ďaleko do vesmíru ! - Len preto že pohodlné, lenivé, tupé a nerozmýšľajúce pažravé kobylky sa chcú podobať amorálnym diabolským svetovládnym kruhom ? Táto rakovina pažravosti na úkor iných, ktorí majú rované právo žiť v pokoji a mieri, v zdraví a striedmom dostatku pre všetkých v spravodlivosti užívania a šľachtenia darov Zeme pre všetkých - táto zlomocná rakovina pažravých ľudských kobyliek musí skončiť ! Žijeme prerod - žijeme dobu v ktorej musíme konečne obtáť a zlu povedať STOP ! - Z -

Hosť

#8

2015-02-28 09:15

V NATO sme jednoducho neslobodní. Nemáme tam na výber.