Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv.


Hosť

#551

2015-03-01 11:39

Zásadne odmietnúť slovné spojenie"rodová rovnosť" - gender je ideológia proti človečenstvu a prírode preto iba " rovnosť ženy a muža " !!!

Hosť

#552 Re:

2015-03-01 13:00

#551: -  

 a co takto este pridat rovnost medzi homo muzom a hetero muzom, homo zenou a hetero zenou, ... ci to uz je tiez proti clovecenstvu a prirode?


Hosť

#553 Re: Re:

2015-03-01 15:50

#552: - Re:  

 URČITE ANO ,čo nerozoznáte už muža od ženy? Dáko skoro nevidíte rozdiel.

Viktória

#554 Mám pocit, že žijem v stredoveku v čase gender bosoriek.

2015-03-01 16:36

550: Butler - Re: Re:  

 V Boha neverím a do kostola nechodím, ale hneď ako "NAŠA VLÁDA" schváli novelu školského zákona, návrh ktorého som si na internete podrobne preštudovala aj s učebnými osnovami pre jednotlivé ročníky, prekladám deti do cirkevných škôl. V novom školskom zákone je zaradená sexuálna výchova pod pekným názvom Výchova k zodpovednému rodičovstvu už od 3. ročníka ZŠ, kde 8-ročné deti, ktoré si majú ešte užívať bezstarostné detstvo, sa majú navzájom dotýkať intímnych miest a diskutovať o ich pocitoch a iné zvrátenosti. Pod zámienkou zvýšeného počtu neplnoletých tehotných dievčat,  z toho viac ako  90% pripadá na rómske dievčatá, predstavitelia  ideológie rodovej rovnosti prišli k záveru, že rodičia nezvládli sexuálnu výchovu svojích detí, preto  sexuálnu výchovu namiesto rodičov musí prevziať štát. Podľa odborníkov - detských lekárov, psychológov, sociológov a iných, predčasná sexualizácia malých detí vedie k ich psychickej a intelektuálnej zaostalosti, depresiám a iným poruchám, o čom si môžete prečítať na stránke " rodoveznecitlivovanie.sk, kde uvádza cca 300 odborníkov svoje negatívne stanovisko k zavedeniu sexuálnej výchovy v praktickej forme pre deti mladšie ako 15 rokov, čo je zatiaľ zakotvené v trestnom zákone SR.

Na stránke LifeNews Slovakia si môžete prečítať článok " Vo Veľkej Británií 800 detí mladších ako 9 rokov znásilnili rovesníci" alebo " Sexuálna výchova detí v Chorvátsku - lobby pedofilov.

Cieľom predstaviteľov rodovej rovnosti je  snaha  predčasnej sexualizácie  naších detí - vychovať z ich ľahko manipulovateľných sexuálnych maniakov, psychopatov a iných magorov.

Pri študovaní učebných osnov Výchovy k rodičovstvu sa zamerajte na celky sexuálnej výchovy.


Hosť

#555 Re: Mám pocit, že žijem v stredoveku v čase gender bosoriek.

2015-03-01 22:31


Hosť

#556

2015-03-02 09:07

Nad Slovenskom poletuje 6-hlavý šarkan:
1.globalizácia
2.gunś
3.genocída
4.GMO
5.gayś
6.gender
a , vlastne, je ich viac( gauneri,gašparkovia,
gambleri,garbidž, gruppensex). Sodoma
a Gomora.
Nájdu sa statoční, ktorí sa neboja vyjadriť svoj názor aj v tejto petícii? Zdraví vás Oľga
Viktória

#557 Re: Re: Mám pocit, že žijem v stredoveku v čase gender bosoriek.

2015-03-02 09:24

#555: - Re: Mám pocit, že žijem v stredoveku v čase gender bosoriek. 

 Opravujem : na stránke " rodové scitlivovanie " máš názory skutočných odborníkov, kde ti vysvetlia vplyv gender ideológie a predčasnej sexualizácie na vývin dieťaťa. Pochopíš, keď budeš mať vlastné deti. Celá ideológia vychádza z Kinslyho zvrátených pokusov na malých deťoch. Pozri si video na internete " Praotcovia skorej sexualizácie detí, dopozeraj do konca.


Hosť

#558 Re: Re: Re: Mám pocit, že žijem v stredoveku v čase gender bosoriek.

2015-03-02 11:44

Viktória

#559 Re: Re: Re: Re: Mám pocit, že žijem v stredoveku v čase gender bosoriek.

2015-03-02 12:37


Hosť

#560 Re: Re: Re: Re: Re: Mám pocit, že žijem v stredoveku v čase gender bosoriek.

2015-03-02 13:18


Hosť

#561 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mám pocit, že žijem v stredoveku v čase gender bosoriek.

2015-03-02 14:08

#560: - Re: Re: Re: Re: Re: Mám pocit, že žijem v stredoveku v čase gender bosoriek. 

 Nechápete lebo sa nezaujímate.Ak sa začnete zaujímať,zistíte ten hrozný podvod na ľudstve čo sa teraz deje. Ak už nebude neskoro.Ako bolo vyššie spomenuté"" zlu stačí k dosiahnutiu jeho cieľa,aby slušný ľudia nerobili nič.Toto úplne stačí a zlo sa šíri pekne potichúčky,vid naša vláda.Dovolím si tvrdiť že pre to, lebo tí slušný ľudia uverili zlu ktoré vždy kričí a hovorí že nič sa nedeje a predsa je pohodlnejšie zostať doma v sobotu,s výhovorkou že sa venujem rodine.Už som písala že rodine sa venovali tí,čo išli k referendu! Tak sa už zobudte všetci čo ešte driemete a veríte vláde.


Hosť

#562 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mám pocit, že žijem v stredoveku v čase gender bosoriek.

2015-03-02 14:22

#561: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mám pocit, že žijem v stredoveku v čase gender bosoriek. 

 cely svet sa ruti do zahuby, za 10 rokov uz sa nebudu rodit deti, a tie co sa aj narodia budu pomylene v skole sexualnou vychovou a to vsetko preto, lebo vacsina slovenska nesla na referedum - ach jaj, si si vytvorila v hlave horor! zobudit by si sa asi mala ty z tej tvojej nocnej mory!


Hosť

#563 Re: Re: Re:

2015-03-02 16:12

#553: - Re: Re:  

 urcite ano pridat alebo urcite ano, ze je to proti clovencenstvu? btw. co je to to clovecenstvo?


Hosť

#564 Re: Re: Re: Re:

2015-03-02 22:15

#563: - Re: Re: Re:  

 určite Ano, je to proti človeku proti prirodzenej reprodukcii človeka.Žena so ženou,muž s mužom jednoducho nemôžu splodiť deti. To je od počiatku stvorenia IBA medzi mužom a ženou. Človečenstvo myslím že hosť poníma ľudstvo,je to snád jasné a nechytám sa slovíčok ale idem do hlbky problému ,skúste tak rozmýšľať,nie povrchne.


Hosť

#565 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mám pocit, že žijem v stredoveku v čase gender bosoriek.

2015-03-02 22:19

#562: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mám pocit, že žijem v stredoveku v čase gender bosoriek. 

 tak ako píšete o desať rokov,budú nie iba pomýlené ale choré a stratia detstvo.To je bolestivé a smutné.Horor nastane pre deti a rodičov.


Hosť

#566 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-03-02 23:51

#564: - Re: Re: Re: Re:  

to sa neda, splietate tu desat veci naraz. tak bud hovorme o rodovej rovnosti - podla vas teda len rovnosti medzi muzom a zenou alebo rozoberajme homosexualne pary a pripadnu adopciu deti a nie vsetko naraz krizom krazom a je to vsetko proti prirode a cloveku a neviem este comu vsetkemu. ako je homosexualny par proti prirodzenej reprodukcii? preco by mal byt vobec stavany do vztahu alebo porovnania s tym, ako sa reprodukujeme? niekto tu vyniesol, ze dieta mozu splodit len muz a zena a vsetci choro zmyslajuci sa toho chytaju ako toho najvacsieho argumentu proti homo parom (a rodovej rovnosti?)  rad by som vas povzbudil k tomu chodeniu do hlbky a rozmyslaniu, lebo vyzera, ze ste zostali na povrchu vy!


Hosť

#567 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mám pocit, že žijem v stredoveku v čase gender bosoriek.

2015-03-02 23:58


Hosť

#568 Re: Mám pocit, že žijem v stredoveku v čase gender bosoriek.

2015-03-03 12:29

#554: Viktória - Mám pocit, že žijem v stredoveku v čase gender bosoriek. 

Ja som naopak veriaci a do kostola chodím. V pondelok mi prišiel mail, v ktorom niekto prezentuje knihu "Moja prvá kniha o sexe", ako učebnicu pre materské školy. Vo fotodokumentácii cielene vynecháva poslednú stranu, na ktorej je jasne napísané, že kniha je určená rodičom, ktorí nevedia ako správne odpovedať deťom na ich otázky z oblasti sexuality. A je len na nich, či a ako ju použiju.

Verím, že ak sa podobne vykonštruovaný mail dostane do rúk nekritického človeka so sklonom k hystérii a k spasiteľstvu, tak výsledkom môže byť podobný záver.


Hosť

#569 Re: Re: Mám pocit, že žijem v stredoveku v čase gender bosoriek.

2015-03-03 15:52

#568: - Re: Mám pocit, že žijem v stredoveku v čase gender bosoriek. 

 suhlasim a ocenujem cas vynalozeny na napisanie tohto komentara. dakujem.


Hosť

#570 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-03-03 17:52

#566: - Re: Re: Re: Re: Re:  

nevyjadrím sa k inému iba k tomu "niekto vymyslel že dieťa môže splodiť iba muž a žena."Podla vás aj niekto iný.  Nech si homosexuálne zmýšlajúci spolu žijú,ak sa im tak páči,nik im to neberie a nech si teda aj plodia deti.Ak im táto reprodukcia ľudského množenia pojde,prečo to nešlo dajme tomu aspon tisíc rokov ak je to normálne.Ale nech si nežiadajú rovnosť s manželstvom ako muž a žena A MAT PRAVO NA ADOPCIU DIETATA. TEDA NECH SI SPOLU SPLODIA A MAJU VYSTARANO!

 


Hosť

#571 Re: Re: Mám pocit, že žijem v stredoveku v čase gender bosoriek.

2015-03-03 18:04

#568: - Re: Mám pocit, že žijem v stredoveku v čase gender bosoriek. 

 Ako ste presne napísal "do kostola chodím" ale ked ste veriaci musíte si položit aj otázku,čo mi na tento môj postoj povie Ježiš ked budem stáť pred jeho tvárou.A čo sv.prijímanie eucharistie,ked ste veriaci,či vám stačí že teda chodím do kostola a som veriaci? Radšej to ani nehovorte,lebo takýchto je pol slovenska.Ak nežijem svoju vieru ako nás učí evanjelium a preto že Ježiš zomrel aj pre tvoje a moje hriechy a nerobím nič pre tých ktorý to najviac potrebujú a sú bezbranný,nezaslúžim si jeho Lásku a hovoriť si veriaci kresťan.Nech je Boží pokoj s vami.

 


Hosť

#572 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-03-03 19:53

#570: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 citujem sam seba: "niekto tu vyniesol, ze dieta mozu splodit len muz a zena a vsetci choro zmyslajuci sa toho chytaju ako toho najvacsieho argumentu proti homo parom"

cize nie vymyslel, ale vyniesol (alebo predniesol alebo hovori) - radim citat, citat a citat (a este rozmyslat popri tom - ak este zostava kapacita)

urcite mate dobry pocit z toho, ze tu mozte takto nadradene rozhodovat, resp. dovolovat inym normalnym ludom (ktory sa od vas lisia jedine tym, ze sexuju s ludmi s rovnakym pohlavym ako je ich) len to, s cim sa dokazete stotoznit. stastie, ze vlada v tomto pripade sere na vasich 18391 nazorov a robi, co uzna za spravne!

preco sa vlastne takto povysujete? je to len preto, ze ste sa narodili ako heterosexual a patrite k vacsine? co este vsetko by ste povolili/zakazali ostatnym ludom v tej vasej diktature, ktora sa odohrava vo vasej (mizernej) hlave?


Hosť

#573 Re: Re: Re: Mám pocit, že žijem v stredoveku v čase gender bosoriek.

2015-03-04 07:21

hosť

#574

2015-03-04 08:10

Páči sa mi Váš príspevok,Ježiš zomrel za naše hriechy na dreve Kríža.Modliť sa máme za seba,  modliť sa máme aj za všetkých ľudí.Žiadostivosť je ten drak a starý had,ktorý sa spomína aj v Písme sv. Modlitba so sv.Menom Ježiš prináša pokoj a mier,lásku a vieru,nádej a radosť,spokojnosť a všetky dobrá.Pri modlitbe zostupujú myšlienky do sŕdc,modlitba otvára srdcia k dobrým skutkom.Môžme nachádzať pri modlitbe celé nebo,anjelov a Boha,Ktorý Je Pokoj,Cesta,Pravda a Život,Srdce,ktoré dalo všetko dobro. 


Hosť

#575 Re: Re: Re: Re: Mám pocit, že žijem v stredoveku v čase gender bosoriek.

2015-03-04 08:54

#573: - Re: Re: Re: Mám pocit, že žijem v stredoveku v čase gender bosoriek. 

  ANO, iba sa pýtam (aj sebe kladiem tieto otázky večer) či som urobila aspoň sčasti čo odomňa Pán čakal že urobím.Jasné že i ja a všetci prídeme k nemu i tí čo teraz nechcú o ňom ani počuť.Nikdy si nedovolím súdiť človeka, ale pýtať sa myslím nie je zlé, to treba.