Petícia za schválenie registrovaných partnerstiev

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za schválenie registrovaných partnerstiev.

Peter

#76 Učebnice pre škôlkarov

2015-02-20 18:42

Antikoncepcia pre najmenších

Peter

#77 Učebnice pre škôlkarov

2015-02-20 18:43

Je to prevrátené a choré

mama

#78 Re: Re: Re:

2015-02-21 06:32

#66: Grigio Gray - Re: Re:  

 Nemozem uveriť, že na Slovensku su tak netolerantni ludia. Prosim Vas kde mate tu lasku k vsetkemu zivemu, ked uz tu tahate bibliu.

 

mama

#79 Re: Učebnice pre škôlkarov

2015-02-21 06:38

#77: Peter - Učebnice pre škôlkarov 

 Viete co je zaujimave, že ja som sa v svojom zivote stretla s tym, ze ked sa ma moje deti spytali na pohlavne organy a ja som im kludne odpovedala na ich otazky, tak to prijali ako informaciu  a viac to neriesili. Su deti ktore za taketo otazky okrikuju a zahanbuju a tie deti su este zvedavejsie  a co je najhorsie v dospelom veku nemej tolerntne az zakomplexovane.


Hosť

#80 Re: Re: Homo zvázok je hriech !

2015-02-21 08:26

#11: Mirči - Nikola - Re: Homo zvázok je hriech ! 

Prečo do toho pletiete veriacich a stále len veriacich? aj väčšina slovenských neveriacich je proti tomu a zároveň sa väčšine slovenských neveriacich nechce chodiť k referendám(takisto sa im nechce chodiť ku voľbám ani robiť nič iné pre štát)....ja som však bola.


Anonymous

#81

2015-02-21 09:51

Nesúhlasím...

                                                         www.peticie.com/pprp 

psychologička

#82 Odpoveď pre nezodpovednú matku.

2015-02-24 07:18

#79: mama - Re: Učebnice pre škôlkarov 

 Nechcite mi povedať, že vy svojim deťom v predškolskom veku vysvetľujete funkciu pohlavných orgánov, čo patrí najskôr do obdobia po dovŕšení 10-teho roku života. Musím konštatovať, že ste zvrhlá osoba a vaše detí skôr či neskôr na to doplatia. Ináč k homosexuálnym partnerstvám nemám pripomienky, nech si žijú svoj život, ale zásadne nesúhlasím s adopciou detí. Pýtam sa, kde sú práva adoptovaných detí, ktoré majú právo žiť normálny život s mamou a otcom, hoci nie s vlastnými rodičmi ? Ako sa takéto deti budú cítiť v kolektíve svojích rovesníkov ? Čo z tých detí vyrastie ? Ak sa homosexuáli potrebujú zabaviť, nech si kúpia psa alebo mačku.

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2015-02-24 20:09



Hosť

#84

2015-02-24 23:16

Konečne niečo čo podporí dobro a viac lásky vo svete :-)

Anonymous

#85

2015-02-25 12:29

Nesúhlasím.            www.peticie.com/pprp 

deejaytommmi

#86 fuj!

2015-03-07 13:07

Takuto nezmyselnu peticiu podpisovat urcite nebudem!!! Fuj, buzici nech idu na svoj ostrov!!! A este deti?! No to urcite :D

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2015-03-07 16:21


slovenka

#88 Re: Absolútna sloboda je anarchia

2015-03-21 09:46

#14: kyselina adenozín-trifosforečná - Absolútna sloboda je anarchia  

 Presne môj názor...homosexuali maju rovnake prava na život ako my hetero...s tym rozdielom že my hetero sme plodní, oni nie a preto by sa s tym mali zmieriť a nevytvárať manifestácie a novú vojnu medzi ľuďmi...či tu chceme žiť ako v Sodome a Gomore??? Tam sa tak žilo...a bolo to pár tisíc rokov dozadu...svet chce byť moderný a sám žije ako opice v praveku...

slovenka

#89 Re: Učebnice pre škôlkarov

2015-03-21 09:51

#76: Peter - Učebnice pre škôlkarov 

 Toto je čistý hnoj! Do 12ročných dievčat chcú pchať antikoncepciu a zdegenerovať ich hormóny!!! Fuj! Špiny všetci tí, čo ubližujú deťom, na ktorych robia pokusy a ničia im zdravie!!! Že moderná Európa??? Chorá Euròpa rovnako ako kmene kde vydávaju 8ročne dievčatká za 50tnikov!!! Rodičia dobrovolne vydajú svoje dieťa do rúk pedofilom! Zohavujú si deti obriezkami a potom ich nechajú pedofilovi rozrezať nožom! Je mi z celého sveta zle!!! Bože ukonči to prosím!!!

slovenka

#90 Re: Odpoveď pre nezodpovednú matku.

2015-03-21 10:03

#82: psychologička - Odpoveď pre nezodpovednú matku. 

 Presne môj názor...deti sa maju hrať s babikami a autičkami a nie im dávať do hlavičiek niečo čo v ich hlavičkach nemá byť!!! Táto matka berie deťom ich detstvo!!!

Paťo

#91 Re: Re: Re: Re: Homo zvázok je hriech !

2015-03-21 15:26

#19: sinmara - 

 A ty mi ukáž reálny,seriózny a vedecky overený dôkaz,že Boh nie je.!!!!!

 


Hosť

#92

2015-03-21 19:01

Slušný ľudia tolerujú lesby a gejov už tisíce rokov. Nikto im nezakazuje ich spolunažívanie, majetok si môžu tieš právne previešť.   Tak aká dyskriminácia. 

No ak ide o deti?

Treba nech sa idú liečiť, lebo vychovajú takú istú bukvicu ako sú sami !!!!

 


Hosť

#93

2015-03-22 14:12

Rešpektujem každého právo na lásku, šťastie, toleranciu a plnohodnotne využitý čas na tejto zemi. Ak prispieva svojou prácou, vedomosťami a schopnosťami a hlavne dodržiavaním všetkých zákonov tejto republiky, má právo na to, aby aj štát plnil všetky zákonom stanovené práva a povinnosti každému občanovi, bez diskriminácie týkajúcej sa sexuálnej orientácie. Nikoho neohrozujú ani nikomu neškodia, chcú len žiť vedľa nás...

Hosť

#94

2015-03-22 17:00

A buzeranti vo veľkom podpisujú!?????

Kam to smerujeme?

Teraz buzeranti, pedofili,potom  zoofili a iní fili!

Teraz potrat,eutanáziu pre chorych,potom pre invalidov,starych,nezamestnanych,tych čo majú iný názor ako ten ich!!!

Všetcia mlčte,lebo keď hovoríte,tak ich obmedzujete na pravach!

Iba oni smu propagovaľ svoj pomýlený,hriešny,chorý a perverzný názor!!!!!

                                                Ľudia,spamätajte sa!

                                                 A dajte sa liečiť!!!!!!!!!

 

!!!!!!         !!!!!!!        !!!!!!!!        !!!!!!!!!         !!!!!!!!       !!!!!!!      !!!!!!      !!!!!!        !!!!!


Hosť

#95 Re:

2015-03-23 13:17

#94: -  Súhlas!

 100% súhlasím!!!

 


Hosť

#96 Re: to nie je o laske

2015-03-31 06:35

#10: -   ale o vzajomnej masturbacii - zobudte sa

 


Hosť

#97

2015-03-31 15:30

To máme byť dokedy takí ignoranti?

Hosť

#98 Re:

2015-04-08 11:09

#94: -  

 Súhlasím.

Vystihnuté na 100% !

J

#99 Re: Re: Homo zvázok je hriech !

2015-04-23 19:40

#9: wiki - Re: Homo zvázok je hriech ! 

 :D Nesčítaný, kriticky nemysliaci človek...neviem či si tak zakomplexovaný/á alebo ti vymyla mozog bolševická škola, ale takýto komentár je hodný človeka, ktorý si meria IQ podľa svojej váhy :)


Hosť

#100

2015-04-24 19:00

Chorý sa  majú liečiť a nie šíríť svoje halucinácie!!!

Liečte sa  a  normálnym ľuďom dajte pokoj a neotravujte vzduch na zemi!

Homosexualita je choroba , ktorá sa dá vyliečiť!tak sa liečte!