Petícia proti výstavbe mrakodrapu na Šancovej ulici

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia proti výstavbe mrakodrapu na Šancovej ulici.


Hosť

#1

2015-01-28 01:09

V tejto lokalite nepotrebujeme výškovú zástavbu.
Postavy ako Lex Lutor alebo Patrick Bateman by ju možno chceli, ale to by FINEP musel mať inakšiu karmu, aby mal na svojej strane občanov, návštevníkov, budúcich susedov.

Tento príspevok bol odstránený autorom petície (Show details)

2015-01-28 05:48



Hosť

#3

2015-01-28 07:30

Bolo by vhodné podotknúť, že v čase špičky dopravná situácia je už aj teraz na križovatke Šancova - Karpatská - Žilinská neúnosná a z tak veľkého objetku bez ďalšieho privádzacieho pruhu zamedzí úplne obyvateľom Čajakovej, Smrečianskej aj Beskydskej a Karpatskej výjazd na Šancovu.
Netro / Cyklokoalicia

#4 EIA

2015-01-28 10:28

na nasej stranke najdete pripomienky k EIA, ktore je mozne poslat alebo zaniest do stvrtku 29.1.

http://cyklokoalicia.sk/eia/

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2015-01-28 12:31



Hosť

#6

2015-01-28 13:24

Myslím, že nezmyselne lárom-fárom stavané monštrá by sa už mali stopnúť. To tu naozaj nikomu z tých "hore" nevadí, že zoškaredia mesto a ničia zdravie ľudí.

Hosť

#7

2015-01-28 17:45

A co pamiatkari? To je v poriadku?

Tento príspevok bol odstránený autorom petície (Show details)

2015-01-28 18:11



Hosť

#9

2015-01-28 21:47

Za socializmu sme hovorili že aj svina vie kedy má dosť len komunisti nie. A dnes to je ešte horšie.
Nenažraný pažravci nepoznajú hranice .To je ono?????

Tento príspevok bol odstránený autorom petície (Show details)

2015-01-30 06:18


Palo

#11 Mrakodrap na Šancovej

2015-02-16 06:36

Pokiaľ viem, stavba bola povolená na základe projektu s určitým počtom podlaží a podľa overeného zvyku po dosiahnutí tohoto počtu, staviteľ zmenil plány a rozhodol sa stavať vyššie. Správcovia mesta zareagovali zastavením stavby a tak stavenisko doteraz stojí v pôvodnom stave. Je zrejmé, že staviteľ sa spolieha na povolebnú zmenu postoja správcov mesta. Otázka teraz znie, či sa dočká schválenia nepoctivého konania a povolenia stavby, ktorej základy sú položené na klamstve. Ak áno, na základe povoleného klamstva sa bude stavať a budú pribúdať nové klamstvá. Ani sa nenazdáme a ďalšie ohavnosti budú v meste vyskakovať ako huby po daždi.


Hosť

#12

2015-12-28 21:36

Myslím, ze takáto stavba je nevhodná v tejto lokalite. Od narodenia som tu prežila najväčšiu časť svojho života, z môjho pohľadu sa sem proste budova tych rozmerov nehodi. Aj z urbanistickeho pohľadu....kto to vôbec môže odsúhlasiť, snáď len niekto, koho dobre podmáznu :P

Hosť

#13

2016-04-06 22:54

Túto stavbu považujem za ďalší z prešľapov schvaľovania nových stavieb v Bratislave. Necitlivé/barbarské umiestnenie objektu (v tesnej blizkosti Ymky), prvok, ktorý narúša uličnú zástavbu (výškovo, charakterom a pod.), kde je nejaký urbanizmus, širšie vzťahy stavby? Dúfala som, že sa raz toto monštrum odstráni a nájde sa iné riešenie, ústretové k mestu, k obyvateľom tejto časti...

Hosť

#14

2016-04-07 05:13

Pretože bývam oproti stavenisku. Toto je žiaľ od začiatky výstavby už asi piata petícia proti výstavbe tak vysokej budovy, takže som skeptická, že to niečomu pomože. A navyše som sa dozvedela, že vjazdy do garáží majú byť z Beskydskej, čo je nonsens. Už tým  že z nej urobáli od polovice jednosmerky, tak je problém normálne zaparkovať, nieto, keď budú návštevníci officov či obchodov parkovať na ulici :-( 


Hosť

#15

2016-04-26 15:59

Skoro som umrel od smiechu akurat , Pan ako jeden z dovodov, preco nestavat bolo vdychovanie spaliv od jazdiacich nakladnych vozidiel, to sa tyka deti v skolke.. Je to bud velmi mudri rodic xD , skolka je situovana 15metrov od jeden z najfrekventovanejsich ulic bratislavy .. Gratulujem tomu panovy spravil mi usmev na tvari xD .. A co sa tyka postoju k stavbe, vybavenost v danej stvrti je fakt zufala , aj ked na druhu stranu 23 poschodi je asi moc. Este raz dakujem pan Enviromentalista :-D

-lk-

#16

2016-04-29 11:42

Ľady sa zasa pohli, aj napriek ohrievaniu atmosféry...