Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata".

Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata". / Oznamy / 16. - 17. 11. 2014 / Komentáre

Janka Juriana
Hosť

#1

2014-11-11 07:01

...a máte to tu. To svinské myslenie je presiaknuté do poslednej bunky nervu slovenského človeka.

Já nič, já muzikant. Já by som mu dala takého Gotwalda... Snažíte sa za nich, vydáte svoje zdravie, a slovenský človek nepochopí, nepočuje - že niečo tak strašné ako vydanie vlastného národa, svojich predchodcov na jatky, pre biznis nenažrancov je hrubý trestný čin. Súhlasím s Vami, lebo viem čomu venujete svoj čas, a čas je Váš život...Nech toto všetko sa zastaví na Ukrajinskej hranici so Slovenskom, a nech to neťahajú na naše krásne Slovensko...


Hosť

#2

2014-11-11 08:32

Nebolo by zaštrngať klüčikmi ,,štrngáči ''? Alebo vám ich stihol zhabať exekútor ?

Hosť

#3

2014-11-11 10:02

nezáujem ľudí je priam tragický, ale to bol cieľ tak ako všade vo svete. Imobilizovať občanov, aby si mohli robiť čo chcú a ľudia sa už ani nerozčuľujú.Je mi ľúto posledných mohykánov, ktorí ešte zúfalo bojujú, ale som skeptická...

Hosť

#4

2014-11-11 13:36

Moje zdravie -viď fotogaléria Azet Sinuhe53 a sem a tam inzerát z 13-tej strany Inzertfree Zdravie a krása- je zúfalé a po 6-tich rokoch mám vyčerpané sily -bez pomoci štátu, príbuzných nemám. Tým som skončil aj s osobnou účasťou na protestoch. Potrebujem spasiť seba, nielen celý Vesmír alebo Slovensko. Eutanázia je na Slovensku zakázaná.

Hosť

#5

2014-11-11 14:39

NO ja tam nebudem ale názor som nezmenil a trvám na ňom. Nech ostane doma ! ! ! aj s riťou z ktorej mu trčí EU.

Hosť

#6

2014-11-11 15:03

Nemyslím si, že je vhodné organizovať hromadné akcie. Vyzýva na ne totiž aj židák Schulz a v Čechách Gáál - to znamená, že akákoľvek hromadná akcia môže byť zneužitá provokatérmi v prospech presne našich nepriateľov. Treba vydržať - čas vyjadriť svoj názor aj na hyenu v prezidentskom paláci ešte len príde.
Tony

#7 Trvalý nesúhlas !!!

2014-11-11 15:53

Nikdy som s účasťou Porošenka na Slovensku nesúhlasil.

Ani na oslavy SNP ani na oslavy kontrarevolúcie v SR NEPATRÍ.

Miror

#8 Re:

2014-11-11 16:18

#6: -  

 Neorganizujem žiadnu hromadnú akciu, len si myslím že by jeho pohyb mal byť poznačený našim nesúhlasom.


Hosť

#9

2014-11-11 16:20

Dobrý deň,
nebuďte frustrovaný kvôli ľuďom, ktorí čakajú, že niekto za nich niečo urobí. Organizovať protestné zhromaždenie nie je len tak. Vyžaduje si prácu nie jedného človeka, ale tímu ľudí. Pretože v naša spoločnosť t.č. problém "Porošenko" nevníma, vďaka manipulácii tlače a ostatných oznamovacích prostriedkov, ako mimoriadne naliehavý, asi nebudeme príliš početní, ale počuteľní byť môžeme. Ak budeme čakať, že niekto tam za nás rozvinie transparent, tak nikdy nič nedosiahneme. Preto ja sa hlásim, že idem. A ostatní, poďte s nami! Aj v ostatnej časti Európy začínajú chápať, že Ukrajine vládne zločinec.

Helena.

Hosť

#10

2014-11-11 16:57

Dobrý večer,
rád si prídem hvízdnuť na protest proti Porošenkovej prítomnosti. Dúfam, že sa dozviem, na ktorom mieste a kedy by bolo moje hvízdanie najefektívnejšie. Aj keď sa dá predpokladať, že trasu jeho kolóny a program budú "operatívne" meniť.

Hosť

#11

2014-11-11 17:14

Škoda,že som v tomto termíne v Prahe inak by som prišiel.Ešte jednu poznámku k výročiu SNP-Márne som hľadal sympatizantov prtície pod znamením vlajok SR, Ruska a trikol.ale okrem mňa somtam nevidel nikoho?! To tiež svedčí o "zbabelosti?!ľudí. Kosno.

Hosť

#12

2014-11-11 17:24

Mam fotku A.Hitlera je tam fest nasr... a krici neporovnavajte mna z P.Poroscenkom ja som nedal svoj narod bombardovat !!! Ma veru A.H. pravdu. Poroscenko je horsi ako A.H.

Hosť

#13

2014-11-11 17:26

Bolo by dobre dať nejak najavo, že Porošenko, ktorý ako vrcholvý politik Ukrajiny a vrchný veliteľ sa nerozpakuje vraždiť vlastných občanov vrátane detí a nemluvňat je hosťom našej hlavy štátu. Ak prezident Kiska predtým zatvára oči aj uši, my by sme tak robiť nemali! Preto by sme mali jednoznačne vyjadriť že P. Porošenko je na Slovensku "persona non grata"!
Miror

#14 Re:

2014-11-11 17:32

#10: -  

 Tak to neviem či zistíme presný harmonogram jeho pohybu - skôr sa spolieham na šťastie že snad ak sa nepodarí jeden deň podarí sa druhý a ak sa nepodarí natrafiť na neho mne tak niekomu sa podarí - ale musi sa nás tam pár pohybovať. Ja tiež uvítam ak sa niekomu podarí získať hodnoverné informácie.

mária

#15

2014-11-11 22:16

Pán miror, ja som podpísala už všelijaké petície, napr.

:Zastavme krviprelievanie na Ukrajine-ale nič sa neudialo, ale tiež to nevzdávam, lebo ako aj Vy si myslím, že politická situácia je veľmi zlá. Píšem tiež do médií, na FB, aby som sa raz nehanbila, že som nič neurobila, keď sa ešte dalo.Podporujem finančne necenzúrované noviny, sledujem situáciu v NSR a v A, lebo viem po nemecky. Aj tam sú ľudia naštvaní na NATO a USA.Takže Vás rada podporím, lebo ja by som asi nevedela, ako ďalej s nazbieranými podpismi.Majte sa pekne. Mária


Hosť

#16

2014-11-12 00:21

Peticiu som davno podpisala a len lutujem, ze nemozem prist podporit osobne v mojom meste. Budem vsetkym Vam doma drzat palce.
Zo Zelandu pozdravuje Alzbeta Mydlova

Hosť

#17

2014-11-12 06:52

Asi to bude v Bratislave a pre mňa je to ďaleko tak sa nezúčastním, ale som v duchu stále s vami bojovníkmi za spravodlivosť aj keď už som starší (66 r.), ale nie je mi jedno ako budú ďalej žiť moje deti a vnuci !
Ivan

#18

2014-11-12 09:02

Na Ukrajine nevladne Americanmi dosadeny (cez zmanipulovane a sfalsovane volby) Porosenko..., ALE VLADNE JAROS...!!! Zdroj zakladnej informacie: Ukrajinskí nacionalisti sú čoraz trúfalejší Organizácia ukrajinských nacionalistov Pravda 18.09.2014 17:00 http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/330320-ukrajinski-nacionalisti-su-coraz-trufalejsi/ Národnú diktatúru a revolučný tribunál v trvaní niekoľkých rokov navrhuje Organizácia ukrajinských nacionalistov (OUN). Na jednej zo sociálnych sietí o tom vo štvrtok informoval Nikolaj Kochanovsky, veliteľ práporu OUN. Pred par tyzdnami dal ultimatum Jacenukovi, aby zrekonstruovam ministerstvo vnutra podla predstav Jarosa, inak jeho Nazzi gardy vtrhnu do Kyjeva a ozbrojenou silou zvrhnu vladu...! Pokracovanie v uvedenom zdroji. To iste plati aj pre Porosenka...! Nazzi gardy uz nie je mozne zastavit, povolil ich Jacenuk s Turcynovom a teraz ked su vyzbrojene, uz niet sily, ktora by ich odzbrojila. Maju kontrolu nad armadou..., maju v rukach represivnu armadnu justiciu a rozhoduju o tom, ktoreho vojaka ci dostojnika popravia za tzv. zbabelost ci velezradu ci pokus o dezerciu... Nazzi gardy, odobrene a podporene zapadom, nemaju pred nikym zodpovednost, preto riesia pripadne spory silou..., vrazdia kohokolvek na koho padne Jarosov ukazovak... Pomohla by mozno vojenska intervencia slovanskych statov z NATO a Ruska, inej sily na uzemi Ukrajiny niet a situacia je uz pre obyvatelstvo neunosna, zial, okrem Novorossie sa uz nik ani nebrani... Toto je vysledok fasizacie Ukrajiny na Majdane, zosnovanom zapadnymi genozlocincami... No a okrem nacifasistov, su priatelmi nasho oligarchu-prezidenta Kisku, utaraneho presedu vlady Fica a diletantov v parlamente..., AJ OBYCAJNI UKRAJINSKI HLUPACI na spagatikoch CIA, EU a nacistu Jarosa...!!! Povedz mi, kto su tvoji priatelia a ja ti poviem kto si...!!!


Hosť

#19

2014-11-12 12:47

dobrá aktivita, podporujem
My objektívni

#20 Re: Trvalý nesúhlas !!!

2014-11-13 08:23

#7: Tony - Trvalý nesúhlas !!! 

Tiež vyslovujeme TRVALÝ NESÚHLAS !!!

Predstaviteľ FAŠIZMU a VRAH vlastných spoluobčanov je na Slovensku NEŽIADÚCI !!!

My objektívni

#21 Re:

2014-11-13 08:31

#12: -  

 Úžasné ! Môžeš tú fotku zavesiť na internet ? by sme si ju nejako rozdistribuovali, hoci aj sem, do diskusie... je to výstižné ! 


Hosť

#22

2014-11-13 11:11

Zdá sa mi, akoby bol jeho program utajovaný (zahmlievaný). Podľa správ RTVS viem, že by mal byť pri kladení vencov niekde na Devíne, možno pri udeľovaní vyznamenaní, nevie sa oficiálny príchod, jednoducho nič konkrétne včera nepovedali. Aby som nezabudla, ešte budú niekde zapaľovať sviečky, ale nepovedali kde a kedy. Ak sa nedozvieme v priebehu dneška a zajtrajška nič kokrétnejšie, bude to veľmi čudná oficiálna návšteva. "Vatu" budú asi robiť len vyvolení. Žeby mali strach o "hrdinu Ukrajinskej masakry?"
T. S.


Hosť

#23

2014-11-14 20:04

Pozdravujem srdečne.
Urcite bude velmi zaujímavé, kolko ludi je ochotnych aktivizovat sa pred prezidentskym palacom. Osobne som zrealizoval tzv. volebnu rozcvicku v kampani Komunálnych volieb 2014
a podarilo sa mi urobit nadcasovy projekt pre
Parlamentne volby 2016. Viem, ako prebudime osobny zaujem 80% volicov... Trufam si ziskat
70% voličov pre nami vytypovanych spolocenskych
kandidatov, cim porazime na hlavu aj Fica.
Ludoslav Slovak, UNIVERZIA