Severná Tribúna patrí fanúšikom!

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Severná Tribúna patrí fanúšikom!.


Hosť

#1

2014-10-30 20:15

Futbal je hra pre všetkých!!!!!

Hosť

#2

2014-10-30 20:18

Chceme Severnú Tribúnu !

Hosť

#3

2014-10-30 20:21

Spravna vec!!!!Nech si konecne vedenie MSK spomenie na casy,ked boli hrdi na nasich fans,ked na kazdy domaci zapas chodilo minimalne 4-5 divakov a vdaka nasim fans,ktori boli doma na SEVERNEJ tribune bola aj skvela atmosfera,ktora zdvihala zo sedadiel aj penzistov na zapadnej tribude a na celom stadione sa krasne skandovalo!!!!Nech sa spamataju a nech uz konecne urobia nieco aj pre fanusika,ved futbal by sa mal hrat v prvom rade pre ludi...

Hosť

#4 Re:

2014-10-30 20:25

#3: -  

 presne tak ! 


Hosť

#5 Krajo

2014-10-30 20:42

A zrušiť zákazy, ktoré dostali niektoré osoby bez príčiny!!!

Jozef Antošik

#6 Re: Krajo

2014-10-30 20:57

#5: - Krajo 

 Dajma takí ako ty, ktorí spravilo pre klub viacej ako 90% ludi okolo klubu. A dokopy nič zleho nespravily, takich je samozrejme viac


Hosť

#7

2014-10-30 21:20

Už ako mladý chalan v puberte som chodieval fandit Žiline zo severnej tribuny kde bol vzdy najlepsi "kotol". Vsetci ty ľudia samozrejme obcas trochu vulgarny, obcas trochu opitý vzdy boli prave oni na severnej tribune tymi pravymi sklanymi fanusikmi MSK. Nerozumiem tymto krokom, preco sa najvernejsim fanusikom obraciate chrbtom a nechcete splnit ich aspon tak banalnu poziadavku ako je vratit im ich oblubene miesto pre fandenie. Pravdou je ze uz par rokov na futbal nechodim, ale ak sa splni poziadavka na vratenie severnej tribuny spat fanusikom, slubujem ze na zbytok sezony si zaobstaram pernamentku a budem asi nie na kazdom ale na vacsine zapasov.
el osel

#8 !!!

2014-10-30 21:45

vsak riesenie je veeeelmi jednoduche ! severna tribuna sa vrati skalnym fanusikom ktori tam budu chodit ako za starych cias... ti fanusikovia ktori trepu nezmysly ako sa citie byt na stadione ohrozeni a ako nemozu zobrat na stadion deti (aj ked vzdy tam chodili rodiny s detmi a teraz tam nechodi nikto ..paradoxne ked vdaka nezmyselnym opatreniem tam mali tie rodiny chodit) tak tito fanusikovi nech jednoducho nechodia na severnu tribunu lebo je tam ina atmosfera ako na inych tribunach ... logicke nie ?! naco sa stazuju ? komu fanatici ublizili ? klubu ? ako ?? ze dostal par pokut ? klub zarobil tazke miliony a tieto smiesne sumy ktore zaplatil za par pokut by uz mal stonasobne naspat za vstupne od fanusikov ktori by chodili keby neboli idioti vo vedeni... jednoducha matematika.... dalsia vec je to ze najvacsi incident spravil clovek ktory nema ani zakaz na futbal a nikto ho nikde neoznacuje ako hrozbu...aj nariek tomu ze poskodil klub viac ako vsetci ostatni dokopy tym ze klub vdaka nemu prehral kontumacne.... samozrejme keby bol vstup symbolicke jedno euro tak by chodilo tolko ludi ze by bola uzasna atmosfera...radsej vstupne po eure a plny stadion ako vysoke vstupne a nikto ! vacsi zarobok a famozna atmosfera ...


Hosť

#9

2014-10-30 21:57

Ktovie či sa ešte vrátia časy keď to na severnej tribúne žilo (tak 3-4 roky dozadu)...

Hosť

#10

2014-10-31 10:04

Súhlasim so všetkým
juraj

#11

2014-10-31 13:42

moj otec chodil vyše 40 rokov na sever, ja 20 rokov ine miesto ako tam sme si ani nevedeli predstavit, teraz nechodime, lebo nam vedenie zobralo vsetko to pekne, zostali nam len spomienky na nas sever!!!!


Hosť

#12

2014-11-04 02:23

Chodil som id malička na Žilinu a som a budem jej fanúšik naveky ,,no posledné 3 roky žijem a pracujem v Londýne a dosť ma prekvapilo ,ze sektor kde som si vždy kupoval lístok a kde som mal najvetsi zážitok s futbalu a atmosféri je teraz sektor pre hostí ,,,ak niekto nechce mat chuligánov na štadióne je v poriadku ,ak nechce tam pirotechniku v poriadku ,ale prečo brat ľudom zvyky ,radosť z obvykleho miesta a podobne. Ja si myslím ze je to pekný štadión s vybudovanými kamerovým systémom a bránami kde človeka dokazu skontrolovať ,nepustiť indivídua a pod. Len ma mrzí ze táto časť štadióna kde som ako chlapec chodil niekde pre domácich fanúšikov . Ak sa to da zmeniť budem len rad . Ďakujem

Hosť

#13

2014-11-04 11:19

Chcem aby sa vratila tribuna pravým fanúšikom.
Lukas

#14

2014-11-05 07:35

Vráťte nám Severnú Tribúnu !!! Ak čo i len trochu chápe nový PR manažér situáciu okolo klubu čo nepochybujem , chu vijst fanúšikom v ústrety tak vás žiadame len o jednu vec ST . Je to dlhoročná tradícia, zrazu príde niekto s napadom, že kvôli bezpečnosti bude uzavretá a prístupná pre fanúšikov hostí. Bezpečnosť fanúšikov jedna vec ale zvyky a tradície druhá. Vstupte si do svedomia milé vedenie. 

polko

#15

2014-11-05 13:30

No dobre ale co spravime s tou juznou tribunou?


Hosť

#16 Re:

2014-11-05 23:12

#15: polko -  

 Presne to isté čo je teraz zo severnou , presun sektoru hostí na južnú tribúnu , stači tak málo ...

polko

#17 Re: Re:

2014-11-06 06:50

#16: - Re:  

 aha, mas recht


Hosť

#18

2015-01-26 18:22

Vraťťe časy keď bola na futbale atmosféra!!!!!!!

Hosť

#19 Re:

2015-05-21 15:45

#15: polko -  

 zbúrame ju aj so šošonmi

 


Hosť

#20

2015-07-04 10:48

Lepsie sa odtial pozera,bola tam dobra atmosfera.