Vyjadrenie nesúhlasu s vybudovaním základne NATO na území SK

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Vyjadrenie nesúhlasu s vybudovaním základne NATO na území SK.


Hosť

#576 Re:

2014-09-11 20:50

#575: deka -  

Prečo by sme sa mali stavať proti Rusku alebo USA, keď chceme žiť v mieri?  Haló a nemalo byť NATO už dávno rozpustené? A nemali by svetový mier zabezpečovať vojská OSN? A prečo by sme mali niečo ponúkať útočnému paktu, ktorý nie je schopný dodržať slovo? Toto je akože tá vysnívaná demokracia, kedy ľudia nami volení, sa nezaujímajú o náš názor? Iba pár je skutočných diplomatov, inak by nekonali ako ješitní, egocentrickí a samoľúbi jedinci, ktorí na základe nezvládnutých emócií vyhlasujú súdy a sankcie krajine, ktorá nezaútočila. Ktorej to nikto zatiaľ nedokázal. Prezumpcia neviny neplatí? Dôsledky ich absolútne neprofesionálneho, nepolitického konania si budeme odnášať ešte dlho. 


Hosť

#577

2014-09-11 21:09

Neziadam si ziadne zakladne NATO na uzemi nasej repbuliky. Neziadam si ani prelety lietadiel NATO mimo pravidelny vycvik cez nase uzemie Slovenskej republiky! V pripade akejkolvek bojovej akcie smerom na vychod od nasich hranic ziadam vystup z NATO! Sme Slovania a nemozeme bojovat proti sebe!

Hosť

#578 Re: Re: Re: Putinofili

2014-09-11 21:19

#551: - Re: Re: Putinofili 

 konecne nieco triezve ;)


Hosť

#579 Re: Re:

2014-09-11 21:24

#576: - Re:  

 to je vsetko pekne co pises (a mas aj pravdu) ale je to utopia, ktora nejestvuje. zijeme dnes, a v dnesnej dobe idu peniaze, peniaze a peniaze...je to smutne a cynicke ale pravdive. vsetko je to o peniazoch. ja by som aj tak stavil skor na USA ako na Rusko...


Hosť

#580

2014-09-11 22:10

Som proti vybudovaniu základne NATO na území Slovenska. Som za vystúpenie z NATO, pretože je to zločinecká organizácia ktorá vyvoláva a šíri vojny po celom svete, bombarduje a vraždí nevinných ľudí. A som veľmi sklamaná z EU, pretože sa vybrala nesprávnym smerom a Slovensko spolu s nimi týmto smerom kráčať predsa nemôže. A preto som aj za vystúpenie z EU.

Hosť

#581

2014-09-11 22:20

Zásadne nesúhlasím,a p.prezident nech sa najprv opyta ludu ak nevie aká je vola ludu

Hosť

#582

2014-09-11 22:59

Bože, ľudia dobrí - čoho sme to svedkami...
Po ovocí poznáte ich (nie po lichve, úžere a výpalničení) pán Andrej! - FÚÚÚÚJJJJ

Hosť

#583

2014-09-12 05:12

Nesmieme to dopustiť. A čo tak petícia na odvolania ministra Lajčáka? Ten človek toľko škodí Slovensku, až to nie je pekné.
wlasko

#584

2014-09-12 06:00

keď tu bude zriadená základňa, tak vojaci už odtiaľ nikdy neodídu... uvedomujete si to? Odkiaľ odišli? Len ak tak z Vietnamu odkiaľ ich vyhnali v krvavej občianskej vojne. Z Iraku síce odišli a teraz majú strach sa vrátiť do reálnej vojny s Islámskym štátom... Poznáte aký majú vzťah Japonci k amer. základniam na ich území? že u nás bude obrovský muničný sklad (Kiska to nazval kvetnato "logistické centrum")? V prípade konfliktu bude územie okolo Popradu jedným z prvých cieľov...


Hosť

#585

2014-09-12 06:57

Som pacifistka,žiadna vojna, žiadne zbrane, žiadne základne, žiadne vojsko. Mali by sme sa všetci spojiť a žiadať od nami volených politikov, aby zastupovali záujmy tých, čo ich volili a k ich prospechu, nie v prospech zbrojných monopolov.Pre to moje presvedčenie sa pripájam k tejto petícii.

Hosť

#586 Re:

2014-09-12 07:07

#585: -  

 Presne tak, ale zial, plany mocnych su povysene nad vsetko, aj vojna je pre nich biznis...


Hosť

#587

2014-09-12 08:41

Všetci ktorí tu píšete o tom, že ste za NATO sa choďte odbavovať niekde inde. Nerozumiete ničomu. Toto je boj dobra a zla. NATO je zlo a my čo máme svedomie a záleží nám na našich deťoch ich tu nechceme. Od roku 2012 sme v svetlích svetoch našich Bohov( Slovanských) a vy ktorí podporujete zlo pôjdete aj s temnými silami zla do pekla kam všetci patríte.Možno sa budete na tomto smiať ale vám nebude do smiechu keď vám budú bomby padať na hlavu. V Amerike nebola taká vojna že by ich niekto napadol ale oni stále napádajú iné národy. Ešte aj dvojičky si zhodili aby mali zámienku napadnúť Irak. https://www.youtube.com/watch?v=7eyOBZEl47g


Hosť

#588

2014-09-12 08:54

Nesúhlasím, aby sa nám tu nasáčkovali, ako Rusi 1968. Nech zostanú doma.

Hosť

#590

2014-09-12 09:54

Vy si myslíte, že prečo prišli v 1968 k nám Rusi? Prišli preto lebo ich pozvala naša vláda. Tak ako aj teraz. Určite v tom mal niekto prsty kto sa chcel dostať k moci.

majky

#591 Re:

2014-09-12 11:46

#590-  

 Jasne, a s amikmi zatial ziadne skusenosti nemame ze?? ked robili svoju spinavu agresivnu politiku a padali bomby v iraku, alebo v juhoske, to bolo daleko, ze? ..zobudis sa az ked sa jedneho dna rozhodnu, dovod si uz najdu a udeje sa to aj u nas, a budu umierat nase deti a zeny??


Hosť

#592

2014-09-12 13:30

Krízu na Ukrajine vyprovokovali USA! (radar v čechách, rakety do Poľska, Ukrajinu, Moldavsko, Gruzínsko do NATO - Krížniky USA do Sevastopolu, financovnie extremistických fašistov majdanu, aktivity Američanov na Ukrajine atď). Putin bol do situácie vmanipulovaný! Bez mjadanu by nebolo Krymu.Za záujmy amerických zbrojoviek teraz musí trpieť celá Európa! Namiesto rozširovania obchodu sankcie!!! Namiesto mieru a pokoja vojnové štvanie, zase tečie krv! A národy Európy proti tomu nerobia nič! Ľudia už zabudli čo prináša vojna. Okrem toho v civilnom práve platí: "Ak obdarovaný hrubo poruší dobré mravy voči darcovi, darca má právo pýtať vrátenie daru a obdarovaný je povinný dar vrátiť" No a môže byť väčšej nemorálnosti, ako darovaný Krym plánovať odovzdať na základňu NATO? Konečne sa našli na Slovensku ľudia, ktorí sa odvážili zorganizovať túto prostnú akciu. Mňa udivuje, že proti gorile sa zorganizoval verejný protest tísíc občanov - a proti tejto, oveľa nebezpečnejšej, špinavej kampani Američanov (za podpory EU) sa doteraz verejne neozval nikto.

Hosť

#593

2014-09-12 15:01

Suhlasím s touto petíciou,som zásadne proti akému kolvek vstupu cudzích vojsk na naše uzemie a to fyzicky ,alebo akoukolvek inou formou !!!

Hosť

#594

2014-09-12 15:37

Som proti vojenskému riešeniu konfliktov.

Hosť

#595

2014-09-12 15:40

Nevidím dôvod umiestnenia cudzích vojsk na našom území.

Hosť

#596

2014-09-12 18:02

Mňa osobne sa nikto nikdy nepýtal, či súhlasím s tým, aby bola moja vlasť členom NATO. Nikdy by som s tým nesúhlasila. Som za neutralitu a žiadne členstvo v podobných paktoch krajín Západu.
Slovák

#598 Re:

2014-09-12 19:26

#4: -  

 Lebo sme si mysleli že bude lepší ako Fico. Bohužiaľ, situácia je taká, že tu pomôže iba vnútroštátna revolúcia so zbraňami v rukách.


Hosť

#600

2014-09-13 06:35

Citim sa v ohrozeni.....