Vyjadrenie nesúhlasu s vybudovaním základne NATO na území SK

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Vyjadrenie nesúhlasu s vybudovaním základne NATO na území SK.


Hosť

#351

2014-09-09 07:07

nestaci ze je slovensko zotrocene agenturami este treba povat NATO aby sa tu usadila aby sme aj my mohli byt zapojeny do nastavajucej vojny krasa co viac chcete nemozete sa zadrhnut s tym co uz mate?

Hosť

#352

2014-09-09 07:09

nesúhlasím s vybudovaním základne NATO na území SK
putin

#353 Re: Ako keby som počuval nášho kňaza. Až raz zase rusko anektuje slovensko tak si spomeň na svoje sl

2014-09-09 07:15

#1: -  

 

putin

#354 Re: vypernite sa aj na mňa.

2014-09-09 07:22

#19: -  

 


Hosť

#355

2014-09-09 07:22

Som rodena Slovenka,nesuhlasi s tým,aby vzduch krásných Slovenských Tatier zamorovala cudzie vojska.Z NATA je treba vystupiť.Keď tam raz budu,nikdy sa ich nezbavite.USAnás má za svoju koloniu.
putin

#356 Re: Koľko bolo neutralnych štátov pre II.svetovou vojnou, a čo im to pomohlo ? Ho..

2014-09-09 07:27


Hosť

#357

2014-09-09 07:38

Plna podpora rozhodnemu NIE akejkolvek zakladni NATO na uzemi Slovenska.
Ak bude cez dalsiu peticiu moznost podpory zabranit poskytnutiu uzemia Slovenska na cvicenia NATO, pripadne na zabranenie preletu NATO stihaciek a bombarderov nad uzemim Slovenska, zucastnim sa aj tej.

Hosť

#358

2014-09-09 07:45

To predsa nepotrebuje žiaden komentár.

Hosť

#359

2014-09-09 07:50

NATO je zločinecká organizácia riadená najväčším teroristom na svete USA.

Hosť

#360 Re: Re: Re: Re:

2014-09-09 07:56

#314: Evolúcia - Re: Re: Re:  

 Sorry chlape ale neviem odkial mas svoje informacie o kryme ale nemozem suhlasit vobec. referendum o takejto zavaznej otazke musi byt prejednavane minimalne mesiace ak nie roky nie tyzdne. Musi byt medzinarodny dohlad musi byt suhlas krajiny oboch krajin o odpojeni a nic z toho sa nestalo. Z ceskoslovenskom to nemozes porovnavat tam sa veduce strany dohodli ze sa rozdelime. Obe strany podpisali na Kryme podpisala len Jedna! to je a hned sa priclenila k Rusku, slovensko sa nepriclenilo k nikomu, ziskala nezavislost. To ze ludia tam chcu ist je fajn, ale robi sa to inac a da sa to spravit aj legalnou cestou nie takto, kde destabilizovali celu Europu. 

A mam pocit ze ty tu stale obhajujes Vestfalsky system. Ako citam tvoje argumenty, ale uvedom si ze tento system zlyhal mnoho krat, preto sa po 2 svetovej vojne a po studenej vojne vytvara novy system, kde sa pricina tychto masivnych vojen zabrani. Lokalne konflitky budu stale a velomoci budu mat svoj vplyv, hlavne je predijst systemovym konfliktom. 

Rusko dostalo od NATO nejednu pozvanku aby boli partmermi, aby spolupracovali aby boli sucastou aj protiraketoveho stitu a ekonomickej sfery EU alebo vojenskych NATO, avsak podla mojho nazoru prilisna hrdost a samotna mentalita Ruska im to nedovoli. Rusi sa stale boja napadnutia aj ked im to nehrozi. To mozme sledovat uz od Katariny Velkej a to je aj dovod preco je Rusko dnes take mohutne. Ale to tu nebudem dalej rozoberat. 

To mas zle informacie, Rusko sa samo pozvalo v 68. Zisti si to presnejsie ak tu chces nieco rozpisovat a potom si esste precitaj o Breznevovej Doktrine, a to skus porovnat stym co robi USA. Pocuj zijeme v demokracii, nemozes teraz hladat vinu vsade, ak ti to vadi ze su politici skorumpovany tak bud politik, bud lepsi a zmen to, nie len nadavaj ze on toto a on toto a to sa neda... lebo az potom ked sam beries veci do ruky ktore ti vadia, potom zijes demokraticky zivot. Ak budes zit svoj zivot len v tom ze on je zly aj on a ja to nezmenim tak potom si nepochopil kapitalizmus ani demokraciu a nasledne koncis v reciach niekoho kto ti to chce zobrat. 

Ako mozes porovnavat Costa Ricu so Slovenskom??? Mali tam dost vazne regionalne konflitky a to ze ich nikto nenapadol za poslednych x rokov nevytvara precedens... skus si najast co je Organizacia Americkych Statov, tam mozno pochopis preco ich nikto nenpadol. Ziaden stat dnes nedokaze existovat sam. 

Ak budeme neutralny, mozno nas nenpadane cesko ani madarsko ani rakusko, ale mozno nas napadne Cina, potom ako prejde cez Rusko do Ukrajiny a potom dalsie bude Slovensko, pritom nenpadne ani Madarsko ani Cesko, lebo su v NATO A boja sa USA, ale napadnu Slovensko lebo je neutralne a nitko mu nepomoze, co potom?? Prehnany Scenar ale len ukazka prikladu. 

žužu

#361

2014-09-09 08:07

A hlavne by si petíciu mal prečátať pán predseda zv NR Šebej a prebrať sa.


Hosť

#362 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-09-09 08:07

#360: - Re: Re: Re: Re:  

 Ak nás napadne Čína alebo iný štát, tak či tak sa sem budú NATO hrabat, lebo sme susedny stať NATO, čiže ohrozenie a budú chcieť vojnové zásluhy a ďalšiu koloniu. Ale to bude vojna a iné pomery. Ale nasackovat si ich sem dopredu?

gojko mitič

#363

2014-09-09 08:26

uz nam raz spojenci mali pomoct a co sa stalo ked hitler prisiel na slovensko? nespravili nic. tak to bude aj teraz nehaju nas znicit a potom nas v pripade konfliktu "zachrania" a napoziciavaju nam dalsie imaginarne peniaze. ja nato nechcem


Hosť

#364

2014-09-09 08:34

Vyjadrujem nesúhlas s vybudovaním základne NATO.
Som z Liptovské Mikuláša, máme tu hory, v Poprade tiež, načo si máme ničiť ešte niečo, čo aj tak bolo zničene veternímy katastrofami, chceme tu ticho, krásnu prírodu, Ja vravím NIE NATO.
JA

#365 Re: Nuž, túto petíciu nepodporím.

2014-09-09 08:35

#24: - Nuž, túto petíciu nepodporím. 

Len na upresnenie: Ten, co riadil rozdelenie sveta po vojne sa volal J.V. Dzugasvili a bol nie Rus, ale Gruzinec. Ten, co nariadil okupaciu v r. 1968 (Breznev) tiez nebol Rus, ale Ukrajinec. Tych Ukrajincov, co nam tu ublizovali bolo viac, ako si myslite, len my sme vsetkym zo ZSSR nadavali do Rusov. Okrem notoricky znamych Banderovcov, na ktorych moj otec poloval na hraniciach este dlho po vojne, ich bolo v celych nasich susedskych dejinach habadej. Mimochodom, viete preco Klicko tak vyborne hovori po cesky? Lebo prezil stastne detstvo v CSSR, kde jeho ukrajinsky otec bol jednym z nenavidenych veliacich okupacnych dostojnikov. Rada: Troska sa oslobodte od holywoodskeho vykladu sveta. Odkedy do bieleho domu nastupil tento posledny cierny sluha, prudko poklesla uroven uroven ich kalerabov.      

 

lolo

#366

2014-09-09 08:35

Neničme si Slovensko, a budme, my slováci trošku ku sebe prívetivejší. NIE NATO


Hosť

#367

2014-09-09 08:38

Nesúhlasím s tým !!!

Hosť

#368

2014-09-09 09:01

Americké vojská tu nechceme ani chcieť nebudeme. Tým ktorí tu chcú základňu NATO nech vedia, že podporujú vojnu..

Hosť

#369

2014-09-09 09:14

Tym ze sa jedna o konflikt zapadnych mocnosti na cele s USA a za obrovskej podpory Polska, baltickych republik a Rumunska odporucam vojenske NATO-zakladne vybudovat vylucne na uzemi menovanych podporovatelov!

Hosť

#370

2014-09-09 09:20

Nesuhlasim s vybudovanim vojenskej zaklade resp. skladu z dovodu ohrozenia obyvatelov poprad a jeho okolia.co moze mat negativny vplyv na cestovny ruch v tatranskom regione.
naziNATO

#371 Márna snaha

2014-09-09 09:30

 Myslím si že úplne zbytočné robiť nejakú petíciu cez internet , do ktorej sa ani neuvádza poriadne bydlisko ''podpísaného'' , je to zbytočnosť . Túto ''petíciu'' nebude nikto brať do úvahy . Prečo sa neurobí normálna petícia a nechodí sa po mestách a nezbierajú sa podpisi ? Myslím že by to oslovilo oveľa viac ľudí a aj viac ľudí by petíciu podporilo . Ak by niekto niečo podobné rozbehol , môže rátať s mojou plnou podporu v zbieraní podpisov . Ak sa niekto nájde , môj mail je : palo.zemko1994(zavináč)gmail.com

dan

#372 Re:

2014-09-09 09:35

#1: -  

 koko.i a ke nas niekto napadne..Rusko apod tak vam bude obrana od NATO dobra? kreteni... 


Hosť

#373

2014-09-09 09:37

Toto je výborná forma na prejavenie NESÚHLASU drvivej väčšiny ľudí na to,čo NECHCÚ aby sa dialo v našej krajine.Takáto petícia by mala byť aj ohľadne postoja slovákov (normálnych) k dianiu na Ukraine a vzťahu k Rusku,slovanom,lebo je smutné,že slovania sa nechávajú ROZOŠTVÁVAŤ od "pozbierancov".

Hosť

#374

2014-09-09 09:44

Návrhy prezidenta Slovenskej repuliky Andreja Kisku o zvýšení výdavkov na obranu a návrh na umiestnenie logistickej základne NATO v Poprade sú v skutočnosti návrhy slovenskej vlády prednesené Kiskom...!?


Hosť

#375

2014-09-09 09:47

Keď nás zapredávajú naši politici vrátane občianskeho prezidenta, tak sa musíme zachraňovať sami. Pred vojnou, pred svetom, pred američanmi. Ak máme byť medzi dvoma mlynskými kameňmi, tak potom jedine ako neutrálni