►►► PETÍCIA ZA ZÁCHRANU SLOVENSKEJ PÔDY ◄◄◄

►►► PETÍCIA ZA ZÁCHRANU SLOVENSKEJ PÔDY ◄◄◄ / Oznamy / A JE TO TU ! .... OBČANIA KONEČNE MAJÚ RIEŠENIE. / Komentáre


Hosť

#1

2014-08-26 12:57

 

Super. Tak toto by konečne mohlo fungovať, ak sa pridá čo najväčší počet ľudí-voličov.
Mám len jednu pripomienku ku Spoločenskej zmluve.

Vyjadrenie :

...bola nastolená podvodným spôsobom proti vôli občanov SR korporatívna fašistická diktatúra...

sa mi zdá príliš silné a zároveň zbytočné, nič neriešiace a myslím si, že odradí veľa ľudí, ktorí by sa inak pridali. (Nechcem tým povedať, že nie je pravdivé)

 


Hosť

#2

2014-08-26 14:08

Petície jsou sice občanským právem,ale pro zákonodárnou státní a výkonnou moc jsou směšné!!Je zapotřebí změnit celý tento naprosto nefunkční a zkorumpovaný systém vládnoucích tzv.elit,které se pasovaly do rolí vůdcovských stran!!
Norina

#3

2014-08-26 15:16

sorry, ale prezývka sa píše s -y- tak mimochodom.

Súhlasím s hosťom č.1  k jeho "vyjadreniu sa" ku konrétnej vete, áno je zbytočne tvrdá...

Mám 65 rokov a veľmi by som si želala, aby nezostalo len pri silných rečiach, ale aby ľudia, ktorí majú ešte kus života pred sebou a ktorí určite chcú svoje deti vychovávať v spokojnom štáte, dosiahli to za čo "bojujú" a nevzdávali to.


Hosť

#4

2014-08-26 16:15

no snad to pomoze

Hosť

#5

2014-08-27 05:17

Kto vlastne ste ? Ja som sa pod petíciu podpísal, ale mená, priezviská, adresy a tel. čísla členov petičného výboru nikde nevidím. Ako si mám byť istý, že nie ste len provokatéri, alebo siskári, ktorí si mapujú rizikových ľudí ? Transparentnosť je navyhnutná - inak je to podozrivé.

Hosť

#6

2014-08-27 08:56

áno,  veľmi zaujímavá poznámka, transparentnosť je nevyhnutná

 


Hosť

#7

2014-09-07 04:03

Bolo by velkou chybou dovolit predat aj to na com stojime co nas zivi a to je poda nasa poda,predali sme uz toho dost stavaju sa z nas zobraci tak preco nepodporit aspon to na com stojime ,to co je a bolo a bude len a len nase ,som zasedne proti predaju akejkolvek pody na Slovensku....