Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata".

Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata". / Oznamy / ??? / Komentáre


Hosť

#51

2014-08-27 18:21

i ja dekuji za vasi praci s petici

Hosť

#52

2014-09-02 15:16

vážený pane ,aj ked vás osobne nepoznám ,držím vám palce a sám na svojej koži poznám cenu podpory ,preto ju u mna máte a to bez výhrad ,keby som na to mal aj ja by som bol v BB,žIAľ MOJE PRíJMY POSTAčUJú LEN TAK ,TAK na životné náklady a potulky po slovensku musím prenechať tým ,čo na to majú ,a ja som pre túto zem už tiež niečo urobil ,,,,,,nemali by teraz nastúpiť mladší a razantnejšie?
Miror

#53 Re:

2014-09-03 17:43

#52: -  

 Dakujem za podporu, teraz sa sice nemozem par dni peticii venovat, ale o par dni pokracujeme.


Hosť

#54

2014-09-09 17:14

Preboha čo bola za človeka, ak sa raz pod niečo podpíšem tak si za tým aj stojím a hlavne ako sa jednalo o tkého človeka ako je tzv.prezident Ukrajiny pán Porošenko, ktorý dáva strieľať do vlastných ľudí.Prezidenta Ruskej federácie porovnávajú s Hitlerom, čo debilizmus na entú tak ja si dovolím porovnať pána Porošenka so Stalinom. Ja som svoj podpis pod petíciu nedal Vám , ale myšlienke čo bola za tou petíciou, tak som to bral a aj brať budem vždy, či petíciu podpíšem niekde v meste alebo na nete.Keď chcem tak ju podpíšem a keď nie tak to jednoducho ignorujem.Musím byť presvedčený, že je to správna vec alebo myšlienka a toto veru bola.Lebo toho čo dal rozkaz strieľať na spolukrajanov,
na Slovensku nepotrebujeme.

Hosť

#55

2014-10-09 11:56

O.K.



Hosť

#56

2014-11-11 07:07

Nenechajte sa odradit nejakymi negativnymi reakciami niektorych ludi... velmi si vazim co robite a ze mate zaujem aktivne situaciu prebrat aj do svojich ruk, a nie sa len prizerat. Dakujem Vam

Hosť

#57

2014-11-12 07:54

Jednoducho, občas sa udejú nepredvídané veci a nedá sa byť vždy a všade. Tí, ktorí sa vyhovárajú na iných sa budú vyhovárať aj na budúce a dôvod na výhovorky si stále nájdu...

Hosť

#58

2014-11-12 08:10

Keby všetci robili toľko, čo vy, tak by to na Slovensku vyzeralo inak. A to hovorím aj o sebe. Sama neviem vyburcovať davy, aby sa udiali zmeny. Tak aspoň podpisujem zmysluplné petície a snažím sa podporiť, čo sa dá. Preto si myslím, že ktokoľvek, kto urobil menej ako Vy môže byť akurát tak ticho. A nič si z toho nerobte. Nevyhoviete všetkým. :)

Hosť

#59

2014-11-12 08:36

nekŕmte trollov!

Hosť

#60

2014-11-13 09:07

Neviem odkiaľ autor príspevku vzal gottwaldovské heslo. To je asi v tom, že "začína uvažovať..." Ja som podpísal petíciu nie pre niekoho ale pre niečo.
Za tým si stojím. Program Porošenka by mohol poskytnúť pán Kiska. To ale je nereálne.