Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata".

Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata". / Oznamy / Protest / Komentáre


Hosť

#1

2014-08-19 17:15

Veľmi rada by som sa zúčastnila na tomto proteste v Banskej Bystrici,už celý čas čakám na otvorené vyjadrenie protestu nás Slovákov k dianiu na Ukrajine, ku genocíde nevinných obyvateľov v Luhansku a Donecku - Novorossii. Mlčíme, ako by sa nás to netýkalo! Žiaľ, osobne sa nebudem môcť zúčastniť na proteste v Banskej Bystrici, ale duchom a srdcom budem tam. Skúsim si aspoň zohnať vlajočku s holubicou mieru, s akou sme chodievali v sprievode v Bratislave, keď pred pätnástimi rokmi bombardovali Juhosláviu. Stretnutie sme vždy mali pred americkým veľvyslanectvom, zaspievali sme hymnu Hej, Sloveni a v sprievode sme išli popod jednotlivé veľvyslanectvá s prislúchajúcimi zvolaniami a cez mesto.Náš pochod sme skončili pred úradom vlády. Treba sa organizovať po celom Slovensku, nemôžme byť ľahostajní voči ZLU. Lebo ako hovorí múdrosť: Zlo potrebuje k svojmu víťazstvu jedinú vec - aby dobrí ľudia nerobili nič.
Miror

#2 Re:

2014-08-19 17:55

#1: -  

 ...nevadí, myslím že aj tak príde dosť ľudí. Moja účasť je teíež neistá, ale ono su prazdniny, šas dovoleniek a ľudia (aj takí čo by sa zúčastnili, sú rozlezeni po svete. Mrzí ma ešte , že sa mi nedarí zohnať rusku vlajku. Ak sa mi podarí zučastniť sa ta nechcem byť s holými rukami :-)


Hosť

#3

2014-08-19 18:11

No za seba urobim vsetko preto, aby som tam bol, aj ked som 100 km od BB.

Hosť

#4

2014-08-20 07:18

Treba sa zjednotiť aj s KSS a Úsvitom. Bude nás viacej. Kedy a kto to už konečne urobí. Načo sú minimálne štyri strany komunistického zamerania?

Hosť

#5

2014-08-20 08:40

Dobrý deň,

ako si mám vysvetliť myšlienku:
,,Nechceme vojny, nechcem SMRŤ! Túto cestu z krízy odmietame! SMRŤ kapitalizmu a fašizmu!"

na jednu stranu nechcem smrť a na druhú stranu chceme smrť? :-) viem, čo tým asi bolo myslené, ale slová majú veľmi silnú energiu a toto je nejaké protichodné...
ešte jedna vec: mali by si vždy robiť veci "za niečo" a nie "proti niečomu" lebo tomu, čo nechcem len dávame energiu keď proti tomu bojujeme...

Hosť

#6

2014-08-20 12:35

Tak ja teraz neviem. Skopírovala som hneď prvú verziu, vytlačila a poslala som v obálkach poštou. Myslím, že to už nebudem meniť... podstata je zachovaná.
Zlata Ondrišová

Hosť

#7

2014-08-20 14:01

Podporujem vás aspoň takto - z Bratislavy

Hosť

#8

2014-08-21 05:56

SVET NEBUDE ZNIČENÝ TÝMI, KTORÍ KONAJÚ ZLO, ALE
TÝMI,KTORÍ SA NA NICH POZERAJÚ BEZ TOHO, ABY NIEČO
UROBILI.
Albert Einstein

Hosť

#9

2014-08-21 10:27

TO TO JE SPRAVNE!!!

Hosť

#10

2014-08-21 10:33

FASIZMUS MOZE PREVADZAT IZRAEL USA A NAJNOVSIE UKRAJINA a OSN MLCI TO DEMOKRACIA ZAPADU!!!

Hosť

#11

2014-08-21 10:40

Ked zomru ti co davaju peniaze na rozputanie vojen,budu peniaze pre lepsi zivot. R.J.

Hosť

#12

2014-08-21 15:11

čo keby sme na neho dali trestné oznámenie za podporovanie genocídy a utláčanie menšín?
mohli by ho u nás aj zatknúť

Hosť

#13

2014-08-22 18:18

Přeju pěkný den, nepochopila jsem o co jde autorovi výše uvedené námitky. Mrzí mě,že do B.B. nemohu přijet podpořit tuto akci,je to pro mě opravdu daleko,aspoň jsem tedy tuto petici z přesvědčení podepsala. Zdravím Vás a jsem v duchu s Vámi. Táňa z Brna

Hosť

#14

2014-08-22 19:28

podporujem protest vsetkymi desiatimi drzim palce .
mimo

#15 Re: BA

2014-08-24 19:49

#7: -  Keď sa mi podarí, tak ja pôjdem z Bratislavy ráno o 6:01 vlakom, v BB je o 9:30, to je pár minút pešo od námestia