Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata".

Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata". / Oznamy / Zdravím / Komentáre


Hosť

#1

2014-08-17 19:17

Súhlasím.

Hosť

#2

2014-08-17 20:33

ja by som navrhovala osloviť formou otvoreného listu alebo nejakým takýmto spôsobom aj diplomatov krajín Ukrajiny, Ruskej federácie, USA, zástupcov EU na Slovensku. všetkých naraz v jeden deň!

Hosť

#3

2014-08-18 08:08

neviem, či mi niečo uniklo, alebo Rusi vedia viac ako my, ale noviny Svobodnaja Pressa rozoberali, že Putin s Porošenkom sa stretnú 29.8.2014 na Slovensku na oslavách SNP. Je už potvrdená ich účasť?

Z.LUDKA

#4 Návštěva.

2014-08-18 15:05

Už jsem hlasoval,prezident který se dostal k moci fašistickým pučem,nemá na oslavách SNP co dělat.Je to výsměch padlým hrdinům. 


Hosť

#5

2014-08-18 17:56

Na oslavách SNP by sa mali zúčastniť všetci ktorým to zdravie dovolí!!!

Hosť

#7

2014-08-19 23:42

Skoda, ze som nie doma. A problem mam aj s polanim listu prezidentovi. Mail mi nechce prejst. Bud mam zlu mail adresu, alebo je to niecim, ze nemam v cudzine na PC diakritiku.

Hosť

#8

2014-08-19 23:47

fantastiscke, som sice Slovenka zijuca v Australii ale budem sa snazit poslat listy. Je velmi dolezite a hlavne potrebne si uvedomit vaznost situacie. Tu v Australii je to totalne ovladnute nadnarodnymi mocenskymi zaujmami a niektori ludia aj ked pisu peticie alebo sa snazia zorganizovat protest, ti vsemocni sa snazia to ignorovat, zosmiesnit alebo trestat. Sloboda ani moznosti prejavu tu miznu velmi rychlo a su nahradzovane drastickymi zakonmi. Takze dufam, ze my Slovaci ale aj ostatne slovanske narody nemame taku malu dusu a nechceme byt len otrokmi idiotov a dobrovolne ist na jatky. Edita Eckerova-Newton

Hosť

#9 Re:

2014-08-20 04:03

#8: -  

 Ďakujem


Hosť

#10

2014-08-20 08:38


Hosť

#11

2014-08-20 10:45

Mám ze to, že NAJDôLEŽITEJŠIE je to, že takúto petíciu jej autor započal. Vzdávam mu za to veľkú úctu. Myslím si, že zdržiavať, či negovať tento zámer, ktorého ciel je jasný je zbytočné. Na nejakých formuláciách, ktoré by bolo treba vyšperkovať, či inak upraviť pôvodný text nezáleží.
Kto má iný názor a vie urobiť "lepšiu" petíciu", tak nech to urobí sám. Nie je na škodu, keď tých petícií bude nespočet. NEKAZTE dobrý zámer a dobrú prácu autora malichernými sprostosťami, KEĎ VÁM ZÁLEŽÍ na cieli ktorý táto petícia má. JUDr. Stanislav FURDA

Hosť

#12

2014-08-20 14:10

Zacina to ako Gottvaldove heslo,dajte ludi ja to spravim. A co ak budeme vsecia akurat mimo Slovensko. Zrazu nestaci sa podpisat, treba i posielat,treba tam byt ale bezo mna. ZACINAM UVAZOVAT KOMU SOM DAL MOJ PODPIS.?! Budem rad ked moje pochybnosti budu neopodstatnene. DAKUJEM . R.J.

Hosť

#13 Re:

2014-08-25 06:57

#12: -  

Smutná reakcia R.J. na všetku tú snahu autora petície.... Ja môžem len skloniť poklonu autorovi petície a priložiť ruku k dielu...  Pavol M.