Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata".

Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata". / Oznamy / Oznámenie č. 8. / Komentáre


Hosť

#1

2014-08-14 16:15

súhlasím.... niekedy menej je viac.. podstata je vystihnúť pokrivenú tvár...a skutočnú realitu . dúfam, že to k niečomu bude..JJ
Miroslav Rybár
Autor petície

#2 Re:

2014-08-14 16:22

#1: -  

 ...keby so nedúfal - nerobím to :-)


Hosť

#3

2014-08-14 16:43

Díky. Myslím, že obsah Petice je jasný... a nejsem si jist zda je nyní třeba jej nějak rozšiřovat. Jistě bude vhodná doba jej doplnit či přidat tzv. Výzvu....k odpovědi např...
Pokud jde o mne jsem pro současně publikovaný rozsah a obsah...čas přináší Návrhy v reakci na stav, ale myslím, že to už není třeba nyní akcelerovat jinak než dodržením toho základního...tedy obsahu Petice.

Mějte se... Jozef.

Hosť

#4

2014-08-14 17:41

je to vrah
markiz

#5

2014-08-14 17:42

Je to vrah

avmw

#6

2014-08-14 19:36

Dobry vecer..Prezident ma mail : informácie @prezident.sk Preslo to so spätným potvrdením :-)


Hosť

#7

2014-08-15 04:05

Myslim, ze vo svetle dalsich udalosti, by bolo vhodne tento navrh rozsirit o sankcie voci Ukrajine aj USA, nakolko tieto kroky, ktore UA predvadza su priamo navrhovane vladou USA.

Hosť

#8

2014-08-15 05:43

Myšlienka návrhu listu nepozvať je dobrá, ale text sa mi vôbec neľúbi, lebo obsahuje nesprávne slovenské slovosledy - dajte to posúdiť slovenčinárovi. Okrem toho v tomto liste sa jedná o nepozvanie konkrétnej osoby i s uvedením dôvodov, nie o celý rad ďalších neduhov zo života bežného Slováka (i keď všetko so všetkým súvisí), pretože to rozptýli základnú myšlienku tohoto listu a dá prezidentovi možnosť rôznych reakcií. List by mal jednoznačne povedať čo presne práve teraz od neho očakávame aby urobil. P.G.

Hosť

#9

2014-08-15 05:55

Ja osobne k obsahu listu nemám pripomienky, podľa mňa, slušným spôsobom vystihuje všetko, čo chceme povedať.

Hosť

#10

2014-08-15 06:32

Ja som petíciu podpísal preto, lebo s jej pôvodným znením súhlasím. Istotne by išlo všeločo dodať alebo formulovať inak, Ale nemyslím si, že by mohlo ísť o niečo zásadného.
Zbyšek Šustek

Hosť

#11

2014-08-15 06:38

Súhlasím so všetkým, čo tu je napísané.Ale nerobme si ilúzie priatelia.Ľudia, ktorí u nás a nie len u nás vládnu, veľmi dobre vedia, ako sa veci majú.Oni
však už nemajú dušu-svedomie.Predali ju za vysoké
posty a naivnú nádej, že ARMAGEDON, ktorý pripravujú
prežijú aj so svojimi blízkymi.Naozaj mám pocit, že
prežívame začiatok rozhodujúceho boja DOBRA so ZLOM.
Je však dobré a správne takéto petície organizovať,
aby tí druhí vedeli, že my o tom VIEME tiež.Mám to-
ho ešte veľa na srdci, ale teraz nie je na to čas.
Prajem vám duchovnú silu a pekný deň.
Ondrej Čverha, Prievidza

Hosť

#12

2014-08-15 11:28

To je kto "Miror"? Kto je organizator peticie? Alebo ti je trapne k tymto pamfletom pripojit svoje skutocne meno? Alebo Ta tak volaju u Vas v krcme? :)))

ale je to asi prijemny ventil, zdanie rebela a dolezitosti v spolocnosti, ktora Ta inak asi velmi nepocuva...ako by mohla, ked ani nevie, kto si...???

Ondrej
Miror

#13 Re:

2014-08-15 14:09

#12: -  

 ...a kto je ondrej?? Moje meno, ak by si sa tu vedel pohybovať, tu nájdeš.

Hana66

#14

2014-08-15 15:03

super - len prosím, nedali by sa ešte opraviť chybičky - Slovenská politická scéna - malé s, a rovnako Slovenských politikov. A v gramatike mám ešte jeden problém - vykanie. Nie dal, nevyvrátil, pozval, vyzval, ale dali, nevyvrátili, vyzvali, pozvali. Ospravedlňujem sa, ale som stará škola a vždy si spomeniem na Jána Smreka - "A kto chodil do slovenskej školy, vyká pekne, pane, vy ste boli.” Pekný víkend.


Hosť

#15 Re:

2014-08-15 16:13

#12: -  

 vsetci vieme ako sa autor vola len ty nie. alebo to nechces vediet alebo nevies citat .


Hosť

#16 Re:

2014-08-17 13:40

#7: -  

 Tiež som toho názoru.