Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata".

Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata". / Oznamy / Oznámenie č. 4 / Komentáre


Hosť

#1

2014-07-22 18:11

Zadna demokracie nemuze mit zaklady v zabijeni mistniho obyvatelstva,ale musi byt zalozena na mirovych jednani zucastnenych statu,v tomto pripade Ukrajiny a Ruska za pomoci a dohledu OSN.

Hosť

#2

2014-07-22 20:09

áno, napísané výýýýborne, na škodu veci je, že nie každý má prístup k internetu. O to viac je smutná ľahostajnosť, kto k nemu prístup má. Už môžeme len čakať, kedy aj k nám sa nasáčkujú Amíci.

Hosť

#3

2014-07-22 20:35

Bohužiaľ, v súčasnom slovenskom medializovanom priestore je veľmi veľa proamerických persón a americká a európska hegemónia zneužíva staré predsudky voči Rusku z čias totalitného systému, preto vďačím veľmi za také iniciatívy, ako je časopis ZEM A VEK, kde keď čítam, mám pocit, ako by som bol slobodný a prijímal pravdu, síce nepríjemnú, ale zdravú. Inak pani Mezenskú som volil za Prezidenta, bolo by super, keby sa toho ujala.

Hosť

#4

2014-07-22 20:45

nech už bude alebo nebude vyhlásená "papierová" petícia - prezident by mal byť oboznámený s "internetovou" petíciou aj s počtom pribúdajúcich, či stagnujúcich hlasov - hoci denným prehľadom ako pribúdali hlasy od jej vyhlásenia, alebo aspoň po týždňoch...mal by sa dozvedieť, že na Slovensku existuje skupina ľudí, ktorá má názor, ktorý petícia predstavuje....
Hosť

#5

2014-07-22 20:55

Pán prezident by si to mal dobre premyslieť, pretože ak Porošenko na Slovensko príde, bude to najmä hanba pre neho - prezidenta, keď zistí, ako ho tu Slováci "pekne privítajú." Som optimista. Nepríde.

Hosť

#6 Re:

2014-07-22 21:24

#2: -

áno, ako som sa už viackrát vyjadrila ĽAHOSTAJNOSŤ je to čo nás dusí,  priam zabíja! a je to smutné :-(


Hosť

#7

2014-07-23 05:18

sam si v "srabe" deges

Hosť

#8

2014-07-23 05:49

Ďakujem veľmi za túto veľmi vzácnu iniciatívu a veľmi rád ju podporím.
Ladislav.

Hosť

#9 Re:

2014-07-23 07:20

#7: -  

 ...deges je podpis???


Hosť

#10

2014-07-23 08:02

Pretože súhlasím z obsahom tak som petíciu podpísal - niečo čo dodať. Iba ak to, že kto má iný názor nemusí vyjadriť súhlas. Ergo toto nie je fórum na diskusiu, či urážky !

Hosť

#11

2014-07-23 19:54

Akosi nerozumiem Kiskovmu pozvaniu Porošenka ...
Peter.

Hosť

#12

2014-07-24 05:54

žijeme v pavučinách nekonečného podvodu a klamstiev, žijeme vo vysokodoktrinovanej spoločnosti, kde nie je problém zatajovať základné pravdy, deformovať základné ľudské hodnoty.Prezidenta SR zvolili americké volebné technológie a zato pán prezident musí prejaviť voči USA a za ich voľbu vďaku. Vzhľadom na politickú situáciu, ktorá je daná bojom za ovládnutie obmedzených surovinových zdrojov, aj ľudských, tak pán prezident bude plniť úlohu servilneho pajaca! Totiž politická elita nebojuje o ovladnutie médií, ktoré by ich mali kontrolovať, ale táto politická elita tieto médiá vlastní!!!
Horov

#13

2014-07-24 05:55

žijeme v pavučinách nekonečného podvodu a klamstiev, žijeme vo vysokodoktrinovanej spoločnosti, kde nie je problém zatajovať základné pravdy, deformovať základné ľudské hodnoty.Prezidenta SR zvolili americké volebné technológie a zato pán prezident musí prejaviť voči USA a za ich voľbu vďaku. Vzhľadom na politickú situáciu, ktorá je daná bojom za ovládnutie obmedzených surovinových zdrojov, aj ľudských, tak pán prezident bude plniť úlohu servilneho pajaca! Totiž politická elita nebojuje o ovladnutie médií, ktoré by ich mali kontrolovať, ale táto politická elita tieto médiá vlastní!!!

Hosť

#14 Re:

2014-07-24 05:56

#13: Horov -

žijeme v pavučinách nekonečného podvodu a klamstiev, žijeme vo vysokodoktrinovanej spoločnosti, kde nie je problém zatajovať základné pravdy, deformovať základné ľudské hodnoty.Prezidenta SR zvolili americké volebné technológie a zato pán prezident musí prejaviť voči USA a za ich voľbu vďaku. Vzhľadom na politickú situáciu, ktorá je daná bojom za ovládnutie obmedzených surovinových zdrojov, aj ľudských, tak pán prezident bude plniť úlohu servilneho pajaca! Totiž politická elita nebojuje o ovladnutie médií, ktoré by ich mali kontrolovať, ale táto politická elita tieto médiá vlastní!!!


Hosť

#15

2014-07-28 18:06

Ďakujem za znovu vysvetlenie, dúfam že každý rozumný človek tejto spoločnosti pochopí o čo ide a hlavne ocení Vašu snahu. Ja v prvom rade.
Peter z BB

Hosť

#16 Re:

2014-07-29 17:55

#15: -

Ďakujem


Hosť

#17

2014-07-30 13:58

Západu vždy vadila slovanská vzájomnosť, už od čias Cyrila a Metoda. Vždy sa ale našiel nejaký zradca, prvým veľkým bol Svätopluk ked nechal oslepiť Rastislava a potom vyhnal vierozvestcov aby mu západ dovolil roztiahnuť sa a byť tak hrádzou proti Veľkému Bulharsku. TERAZ MÁ BYŤ UKRAJINA (Kyjevská Rus) ŠTÍTOM PROTI RUSKU. Vždy nás štvali proti sebe. Teraz sú zradcovia všetci tí Slovania, ktorý nie sú na Ruskej strane. Naši národovci a osvietenci na čele s Kolárom by sa veľmi divili a boli by pobúrení.

Hosť

#18

2014-08-15 09:45

Plne súhlasím a plne podporujem, bohužiaľ tí páni sú natoľko ovládaní, že to nebude jednoduché. Vlado
dano

#19

2014-08-15 16:19

dufam aj ja ze ludia uz prehliadli toto hnusne zlo co sa tvari ako super spolocnost a ze toto je zaciatok konca korporativneho fasizmu .do toho.