Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata".

Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata". / Oznamy / Poďakovanie a vysvetlenie / Komentáre


Hosť

#1

2014-07-21 16:59

Super..

Hosť

#2

2014-07-21 17:27

Suhlasim s obsahom...a zaroven ked uvedomenie si toho, o co ide a co sa deje na Ukrajine bude dostatocne silne na to aby prebudilo ludi z tej letargie nateraz existujuceho konzumneho blahobytu...a dominujuceho individualizmu...ked nam je vsetko, co sa nas priamo netyka lahostajne...a to az tretuhodne...a myslim, ze v historii je mnoho prikladov, kedy sa taky postoj cloveka/ludi k dianiu vokol nich tragicky vypomstil...urcite sa aktivnejsie zapojim do aktivit...podporujucich najma prejav "prebudenia" z tej letargie...VSETKO DOBRE...A NECH SA PRACA PODARI...S uctou...Ratko


Hosť

#3

2014-07-21 17:27

Treba stale v tomto pokracovat.Tu sauz nerozhoduje o nejakom fasistovi ale o nasom Slovensku a v globale o exzistenciu slovanskych narodov.Je my strasne luto ako su slovaci utiahnuti,rezignovani na nasu buducnost.Budem sa za nich modlit

Hosť

#4

2014-07-21 17:34

Máš pravdu,vše co jsi napsal to jsou pádné argumenty o kterých se snad nedá ani moc diskutovat.

Hosť

#5

2014-07-21 17:34

Súhlasím! Matej

Hosť

#6

2014-07-21 17:58

Mate nadalej moju plnu podporu.
M.M.

#7 Súhlasím

2014-07-21 18:07

ale s pani Mezenskou by som sa nespájal. Prosím, nespájajme túto petíciu so žiadnym politikom, nech je to občianska iniciatíva. Politici si na tom budú prihrievať ich polievku. Vyjadrime prostredníctvom tejto petície názor občanov, ktorí odmietajú agresiu USA, NATO a nelegitímnej ukrajinskej vlády!

Hosť

#8

2014-07-21 18:08

Súhlasím s oslovením poslancov, členov vlády, ale som v tomto smere skeptický - SMER vládne v parlamente palcom dole, zrovna p. Mezenská je pre mňa mimoriadne nedôveryhodná, mám svoje skúsenosti, nielen s ňou, aj s inými poslancami. Na viacero mailov, ktoré som v nedávnom čase na poslancov NR SR rozosielal som nedostal ani odpoveď, maximálne nič ne-riešiacu odpoveď od ich asistentov....skôr verím listovej petícii, ale či ju niekto zoberie do úvahy... vláda SR je pod vplyvom USA a Nemecka, nemá vlastný názor, takže.... niet cesty ako to zvrátiť, naše názory zostávajú nevypočuté.

Hosť

#9 Re: Súhlasím

2014-07-21 18:34

#7: M.M. - Súhlasím

...ako som pisal v oznameni - je to návrh, nápad - všetko zvážime spoločne. Treba si ale uvedomiť, že to bude už trochu iná hra a hrať sa bude doslova o budúcnosť nás a našich detí a preto si myslím, že účel svätí prostriedky a ak sa niektorý politik (nie zasa úplne hociktory) rozhodne podporovať túto iniciatívu, nemôže to uškodiť. Ten politik, ktorý sa to rozhodne urobiť aj tak rizkuje relatívne dosť, pretože ho spomedzi svojich radov vylúčia takmer všetci poslanci.


Hosť

#10 Re:

2014-07-21 18:38

#8: -

...len som navrhol, nemusi to tak byť. Ja len mám pocit, že ona je jedna z mála, ktorý by mala "gule" nato aby sa do toho pustila. Navyše - ako som tu už v jednej odpovedi napísal - ten kto z politikov sa pridá bude pravdepodobne odsúdený ostatnými poslancami.

MR


Hosť

#11

2014-07-21 18:38

dufam, že ten vrah - Porošenko na Slovensko nepride, ale keď, tak ho treba patrične "privítať" nie len na letisku, ale aj pred prezidentským palacom, a všade kde sa pohne! Nech vidí, že ho tu nechceme a dať to aj p. Kiskovi najavo!

Hosť

#12

2014-07-21 19:18

Kedy a kde bude petícia

Hosť

#13

2014-07-21 19:42

Dobrý večer,ja som na strane rusov,američania sú vymetenci...obracať sa na kisku ako prezidenta je zbytočné,on je mimo...treba do toho zatiahnuť priamo vládu...ale cez EU to asi nepôjde,lebo to sú tiež primitívi,ktorí nahrávajú USA...pán
Fico by mal zaujať jasné stanovisko,aj za cenu kompromitácie "KISKU",tú misku treba odhodiť do separovaného odpadu!!!
prezývku nepotrebujem...je vraj demokracia,tak mám právo prejaviť svoj názor!!!

#14 Re:

2014-07-21 19:48

#11: -

V Amerike nepohodlných prezidentov zastrelili/kenedyovci sympatizovali s Rusmi...Amerika ich nepotrebovala,lebo bránili ich drzému rozpínaniu,obmedzovaniu výroby zbraní...z výroby ktorých žijú dodnes...


Hosť

#15

2014-07-21 19:56

Len na okraj - zárukou spravodlivo mysliaceho a konajúceho človeka - je spravodlivé myslenie a konanie ! A nie členstvo či nečlenstvo v nejakej strane. To isté platí ak sa niekto "oháňa" vierou v boha - pravidelným vysedávaním v kostole...
Poznám kopu spravodlivých i nespravodlivých na VŠETKÝCH frontoch ! Treba žiť BDELO a neveriť bežne dostupným informáciám. Žijeme v dobe najväčšej cenzúry, ktorú priniesla táto tzv. moderná vyvinutá, "pokroková" spoločnosť s výsledkom toľkej neslobody až to bolí. Sloboda nie sú plné regály ničotného chorého tovaru, ani možnosť "brúzgať" nezmyselne po celej zemeguli a zanedbávať zem živiteľku - to je výsmech samotnému ŽIVOTU bez budúcnosti ! - zuza -
Samuel Sito

#17

2014-07-21 20:10

Napíšte aj o tom, kto potlačil tzv.povstanie 44. Divízia Galícia. Kto boli jej príslušníci.
nie prezívku ale prezývku "AleBo"

#18 K príspevku č. 2 - Ratko

2014-07-21 20:18

Páči sa mi Váš názor, Vaše argumenty i kultivovaný prejav. Treba sa naozaj konečne spamätať /...hromy divo bijú, až všetko rozbijú/. Dôvera a VIERA so založenými rukami...? Keď sa môj dedo vrátil z bojov v 1.svetovej vojne - vyhlásil : Dôvera je tichý súhlas s tým, aby ti vykrútili krk ! A hádanka nakoniec - koľko tak asi môže mať rokov jeho vnučka, ktorá toto píše ? Život nie sú stojaté vody, ale ani nadzvukové lietadlá a rakety - život musí mať iné ROZMERY ! - zuza -

Hosť

#19

2014-07-21 20:21

Tak teraz(alebo nikdy)uz ideme do toho!
Za slovanov,mierumilovnych ludi, za deti, za nas!
Peticia,demonstracia,revolucia...

Hosť

#20

2014-07-21 22:12

milý autor petície hoci mám slovenské občianstvo pendlujem medzi SK a UK a bohužiaľ moje pracovné možnosti mi nedovoľujú zapájať sa do aktivít Občiansky Odpor a podobné záležitosti vo väčšej miere ako by bolo potrebné a akoby som chcela. našťastie PC mám poruke a aj internet (nie vždy) preto je pre mňa najjednoduchšou formou vyjadriť svoj názor či podporu takýmto spôsobom. ak budem na Slovensku rada podporím aktivity aj osobne.

Hosť

#21 Re:

2014-07-21 22:15

#11: -

presne tak!

 


Hosť

#22

2014-07-22 02:44

Situacia je velmi jasna, bud sa my Slovania nechame nadalej manipulovat (kazdemu je jasne kym)tak, ako sa to deje uz po tisicrocie, alebo musime zacat konat ( okamzite a efektivne)a zobrat svoj osud do vlastnych ruk. Stojime na pokraji priepasti. Bud do nej skocime a niet odtial navratu, alebo najdeme v sebe odvahu a zacneme tvorit spolocnost, aku si pamata nasa DNA. Ako to ten Samo Chalupka pisal? Takze podme do toho.

Hosť

#23

2014-07-22 04:13

Na politiku Bieleho domu, EU, ale aj našich predstaviteľov, treba reagovať občianskou iniciatívou. Týka sa to nás všetkých.
Niektoré weby neumožňujú diskusiu čitateľov k téme Ukrajina. Iné zámerne ak príspevok nevymažú tak manipulujú s textom blogera-diskutéra, upravujú ho. Mám s tým skúsenosti.
Takže podporujem každú iniciatívu. Petičnú aktivitu v navrhovanom kontexte jednoznačne podporím. Treba začať spolupracovať s právnikmi. Politikov by som do občianskej aktivity v žiadnom prípade nezapájal, majú svoje záujmy. V tejto téme sa naši politici prejavili ako pštrosy s hlavou v piesku.
anka

#24

2014-07-22 06:00

Ja si myslím že pani Mezenska ma jedina gule ako to kolega tvrdi, vytiahnuť peticiu v NR a vykričať im čo si ich narod myslí, lebo síce aj ked to určite oni sami vedia a citia ale pokial budeme ticho tak oni sa nás určite nezastanu tak sa boja celej EU a USA. Ja si teda myslím že bolo by to potrebne zoficialniť

Hosť

#25

2014-07-22 06:08

Spolupracujte s novou politickou stranou
VZDOR strana páce, ktorá je založená len nedávno a vychádza z princípov Marx - leninskeho učenia ktoré nie je revidované a uznáva ľudské hodnoty ako prvoradé.
Táto strana odmieta fašizmus, nacizmus aj nacionalizmus.
Je to nová pokroková strana mladých ľudí ktorí boli členmi KSS ale pre jej oportunistické a revizonistické KSS opustili preto lebo sa im nepáčila súčasná politika KSS ktorá sa začala prispôsobovať kapitalistickému spoločenskému systému a uznávať kapitalizmus chtiac ho len vylepšovať.
Kapitalizmus musí zmiznúť s tohoto sveta preto, lebo kapitalizmus je vinou aj toho čo sa deje na Ukrajine a vrcholným štádiom kapitalizmu je fašizmus a proti tomu a za zničenie kapitalizmu treba bojovať všetkými prostriedkami.