Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata".

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Vyhlásenie Petra Porošenka za "personu non grata"..

Starý hrom

#26

2014-07-15 20:42

Ja som už pánovi prezidentovi napísal, čo si o tejto návšteve myslím. Tiež som ho požiadal aby nedovolil posilňovanie vojenskej prítomnosti NATO na našom území. Ak chcete napíšte mu na informacie@prezident.sk aj keď sa to môže zdať zbytočné, už viac krát sa ukázalo, že tlak na politikov má zmysel.

Hosť

#27

2014-07-15 20:44

Som proti tomu, aby bol pozvaný na Slovensko zločinec, ktorý organizuje genocídu slovanov na Ukrajine.

Hosť

#28

2014-07-15 20:47

Hanbím sa za vás p. prezident...

Hosť

#29

2014-07-15 20:51

Verím, že táto petícia má význam, výročie SNP je ešte pomerne ďaleko, treba to dobre zorganizovať. Žiadny VRAH tu nemá čo robiť!!!

Hosť

#30

2014-07-15 20:58

Za vraždy a genocídu vlastného národa bude Porošenko raz súdený, to aj potom si s ním bude náš prezident podávať ruku? Nestačila Ashtonová? Nechcem a neprajem si v mojej vlasti vraha a fašistu Porošenka, pán prezident!!!

Hosť

#31

2014-07-15 21:04

Je veľmi smutné, že takýto človek stojí ako hlava štátu národa, ktorého korene siahajú a sú úzko späté so Slovanskou kultúrou, i keď on asi je potomok Tatarov, súdiac podľa jeho správania sa. Vyslovujem maximálny nesúhlas k tomu, aby čierna duša poliata krvou vlastného ľudu ako Poroščenko vstúpil na naše územie. Odsudzujem správanie prezidenta, lebo týmto krokom ukázal, že podporuje a súhlasí s jeho činmi, s vraždením vlastných obyvateľov. Hanba prezidentovi

Hosť

#32

2014-07-15 21:06

Odkedy som k tejto udalosti napísala na facebooku komentár, neustále rozmýšľam nad tým, prečo si Kiska na návštevu tohto vraha vybral práve výročie povstania. Musel vedieť že to ľudí pobúri. Človek ktorý vo svojej vlasti rúca pomníky padlých hrdinov z 2 svetovej vojny a chce na jeho miesto dosádzať pomníky Banderu, ktorý podporuje fašizmus a vraždí deti sa má klaňať našim padlým hrdinom? Nie vážení, týmto nám Kiska ukazuje že nás má ľudovo povedané u riti. Chce nám tým naznačiť že sme obyčajní chrústi, obyčajné nuly, že pre neho nič neznamenáme a že nás kedykoľvek môže rozpučiť. No preráta sa, nič nedopadne tak, ako mali mocní naplánované. Nepríde sem žiadne NATO, nebude žiadna vojna a všetkých amerických riťolezcov ktorí roky zámerne ničili túto krajinu a chceli zničiť aj naše deti, pošleme kade ľahšie. Najradšej do tých amerických koncentrákov ktoré majú pripravené pre neposlušných aby dožili svoj život v zemi zasľúbenej!!!

Hosť

#33

2014-07-15 21:41

Všetko je perfektne napísané, môžem iba súhlasiť!

Hosť

#34

2014-07-15 22:15

Súhlasím!!

Hosť

#35

2014-07-15 22:16

Neyelam si, abz do nasej krajinz boli pozyvani VRAHOVIA, aj ked maju ty diplomaticku imunitu

Hosť

#36

2014-07-15 22:25

Prezident Slovenskej republiky musí mať prehľad o tom čo sa deje v našom štáte,ale rovnako musí mať prehľad o tom,čo sa deje v zahraničí.Preto je absolútne nemysliteľné,aby na oficiálnu návštevu Slovenskej republiky pozval predstaviteľa Ukrajiny,ktorý navyše nie je ani právoplatným prezidentom,lebo ten predošlý prezident nebol odvolaný v súlade s ústavou a čo je najhoršie,že tento "prezident" ako najvyšší veliteľ ozbrojených síl dáva pokyny na masakrovanie civilného obyvateľstva vo vlastnej krajine.Náš prezident,ktorého si zvolili občania tohto štátu a ktorý má slúžiť národu,nemôže pozývať na oficiálnu návštevu štátnika,ktorý je evidentne vojnový zločinec.Alebo náš prezident slúži cudzím záujmom?

Hosť

#37

2014-07-15 22:33

Pre mňa je neprijateľné , aby na našu Slovenskú zem vstúpila noha človeka, na ktorého príkaz strieľajú civilné obyvateľstvo a deti !!!! Porošenkov výrok " Za jeden život ukr. vojaka 1OO životov opolčencov " hovorí , aký je to človek !!! Porošenko NIE!!!

Hosť

#38

2014-07-15 22:44

Rešpektujúc slobodnú vôľu a právo každého jedinca na pokojný a nezávislý život ,som proti každému násiliu a násilnikovi ,ktorými sú tieto a iné ľudské práva dané mu Stvoriteľom ,popierané .

Hosť

#39

2014-07-15 23:19

Porošenko skončí pred Haagskym tribunálom za to čo vykonal.
durak

#40 tož

2014-07-15 23:33

oligarchovia sa potrebujú stretávať, a najlepšie za naše peniaze

Hosť

#41

2014-07-16 02:56

Vrahovia ako Walcman(Porošenko)majú byť súdení v Haagu ako vojnoví zločinci...
didi

#42

2014-07-16 03:50

Pan kiska sa este ani neohrial v urade a uz vyznamenava a pozyva kadejakych lumpov.

Hosť

#43

2014-07-16 04:44

hnusnej vrah a nacista a ze Slovenska deportovat rovnou k soudu do Hagu

Hosť

#45

2014-07-16 06:02

Som rozhodne proti tomu aby taký človek prišiel na Slovensko. Keď ho Kiska má tak rád, nech pošle svoje deti do jeho žoldnierskej armády.
miko

#46 Re: Re: d

2014-07-16 06:04

#44: pipo - Re: d

Áno práve preto som proti jeho návšteve.


Hosť

#47

2014-07-16 06:10

Ako katolícky kňaz som zásadne za každé násilie, hlavne také násilie, aké sa koná aj na Ukrajine zo strany jej vlády voči svojmu vlastnému obyvateľstvu, pri ktorom sa konajú útoky voči civilnému obyvateľstvu. Je to veľký zločin a niet v tom ani o štipka demokracie, ak vláda nerešpektuje polovicu národa /prakticky celý východ Ukrajiny/ a podniká zásadné kroky, s ktorými táto veľká časť národa nesúhlasí /vstup do EU a spolupráca s NATO/...

Hosť

#48

2014-07-16 06:17

Ukazuje sa že starý uj má výborného nástupcu.Prvé čo urobil bolo ,že sa postavil na stranu Ukrajinskej fašistickej vlády.Druhé podaroval vysoké štátne vyznamenanie nejakej nastrčenej gumennej anče z EU.Len tak ďalej .

Hosť

#49

2014-07-16 06:26

dufam,že spolu dokažeme zabraniť privalu fašizmu do našej vlasti.kiska robi všetko,čo mu zapad diktuje.slovaci sa budu biť po hlave,že si ho volili

Hosť

#50

2014-07-16 06:41

nESúHLASíM S NáVšTEVOU TOHTO POLITIKA,PRETOžE TENTO čLOVEK NEMá MORáLNE PRáVO íSť SA čO I LEN PRIBLížIť PRI PAMäTNíK BOJOVNíKOV PROTI FAšIZMU.