koniec utrpeniu v Martinskom útulku

koniec utrpeniu v Martinskom útulku / Oznamy / OZ TÚLAVÉ ŠŤASTIE / Komentáre


Hosť

#1

2014-07-01 12:41

Mam dost!!! Utulok predsa nesluzi na odkladanie psov pocas dovolenky. Na to su psie hotely!!!
Lenkacor
Hosť

#2

2014-07-01 13:10

SAmozrejme že o psa pána primátora je určite postarané nadštandartne ako aj o ostatné stálice útulku/myslím že ich bolo pať/,ktoré už ani nie sú ponúkané na adopciu:)
Prečo na stránke mesta Martin nie je aspoň záznam o odchytených psoch a obyvateľoch útulku ako to je bežné všade inde,v hociakej malej dedinke,mestečku u nás aj v ČR.

Z vlastnej skúsenosti viem,že o odchytenom psíkovi neboli poskytnuté žiadne informácie,o psíka sa zaujímala pani,ktorá ho našla,nakoniec to skončilo tak,že už jej prestali dvíhať telefon,keď sa zaujímala o jeho osud a chcela mu zabezpeči´t nový domov.Jednalo sa o staršieho NO odchyteného na konečnej MHD na Stráňach niekedy na jar.

OZ TUlavé šťastie začalo svoju činnosť nedávno,doslova "na kolene"a chcem im vyjadriť poďakovanie aj v mene SAOZ za ich činnosť.Postarali sa o ošetrenie a kastrácie volne žijúcich mačiek na Ľadovni,o najdúšikov  psíkov z Trusalovej.Tí sa vďaka im vrátili povodnému majiteľovi.Požiadala som ich o pomoc v piatok s prevzatím fenky kavaliera inzerovanej na Bazoši,ktorá patrila množiteľovi.Samozrejme poskytli pomoc aj tým,že kým sa nájde prevoz do OZ,ktoré sa venuje pomoci týmto plemenám poskytli fenke veterinárne ošetrenie a dočasnú opateru.

 

 


Hosť

#3

2014-07-01 13:17

Keby mu ho omylom utratili,by sklápol

Hosť

#4

2014-07-01 13:58

No táto sprava ma vôbec nepotesila. To je snad zly vtip. Pán primátor by mal vidiet Utulok napríklad v Matejovciach nad Hornádom tomu ani nepasuje názov Utulok ale skor náhradný krásny domov. Utulok sa volá Šťastný psík mame odtiaľ nášho psika. No nic držím palce v ďalšom boji a kedykoľvek petíciu opäť podpisem aspon takto sa budem podieľať kedže som z východného Slovenska.

Hosť

#5

2014-07-01 16:26

Tak potom pan primátor je jebnutý idiot. Prosím, aby mu to bolo takto povedané, že mu to odkazujem.. vďaka... Asi by bolo treba, aby pana primátora zaživa pitvali, to potom by bola asi iná káva - proste je to primitív....
hosť z ČR

#6

2014-07-01 16:29

Asi by bolo dobré, keby pána primátora tam zaživa pitvali, aby sa mladí doktori na ňom učili. Myslím, že potom by bol iného názoru. Jedným slovom primitív...
Velmi mi je lúto, že sa takto správajú k živému tvorečkovi, já stále hovorím, a za tým si stojím, že "človek je najvačšia škodná" a je treba ju vykynožiť, lebo zničí všetko živé na svete.

Hosť

#7

2014-07-01 19:38

Primátorovi nezáleží ani na zvieratách v útulku, ani na ľuďoch a z petícií sa len smeje. Jediné prečo sa stal primátorom je aby si užíval moc a naplnil svoje vrecká. A ten jeho pes je pri ňom len chudák, na ktorom si vybíja zlosť, keď ho niekto naserie. Pretože tento človek nemá v sebe ani trochu citu. Myslím, že petíciu treba poslať na vyššie miesta. Ja by som ich poslala prezidentovi. Veď na care2 to tak bežne funguje.
lenkacor

#8 Re:

2014-07-01 21:05

#5: -

Utulok nefunguje tak ako by mal,ale s tým pitvaním zaživa to je trocha zle pochopené.Správca sa vyjadril,že sa študenti "učia"na živých zvieratách/s čím samozrejme tiež nesuhlasím/ale nemyslel tým pitvu a bez narkozy.

lenkacor

#9 Re:

2014-07-01 21:06

#6: hosť z ČR -

Utulok nefunguje tak ako by mal,ale s tým pitvaním zaživa to je trocha zle pochopené.Správca sa vyjadril,že sa študenti "učia"na živých zvieratách/s čím samozrejme tiež nesuhlasím/ale nemyslel tým pitvu a bez narkozy.


Hosť

#10

2014-07-02 06:15

Dobrý deň,
myslím že odkaz pána primátora svedčí o inteligencii zástupcov prezentujúcich záujmy ? mesta . príde mi to ako hra " kto z koho " . Je to smutné, že im nezáleží na osude zvierat vôbec . Na čom im vlastne záleží ?
držím vám palce ,aby to došlo do zdárneho konca - ale k tomu treba iné zmeny vo vašom Meste . Iveta
evita

#11

2014-07-02 07:03

Je to smutné, že je takýto postoj primátora. Nevzdávajte to. Nefungujúci útulok , žiadna stránka , treba stále tlačiť na poslancov aby bol v Martine fungujúci útulok.

Hosť

#12

2014-07-02 08:36

Dobry den, dakujem za spravy! Velmi si vazim vase snahy a verim, ze to nevzdate. Dufam, ze sa tam uz aspon neoperuje bez narkozy :( Je mi jasne, ze u nas chyba poriadny zakon na ochranu zvierat. Keby bolo treba cokolvek pre pomoc zvieratam podpisat, kludne sa na mna obratte... Prajem vam vela sil a uspechov!
So srdecnym pozdravom Zuzana Kovarikova

Hosť

#13

2014-07-02 20:22

Treba poposielat kazdemu jednemu papier na peticiu a my si to vytlacime a zohname podpisy.

Hosť

#14

2014-07-02 21:32

Pán primátor je prinajmenšom hlupák. To je môj názor.
Prajem Vám a Vášmu OZ nech sa Vám darí. A veľa úspechov a šťastia v boji s hlupákmi, ktorých je v našom štáte až až. Iveta

Hosť

#15

2014-07-17 16:27

O 4 mesiace budú voľby do samospráv, treba tomu primitívovi spraviť "reklamu" a snažiť sa, aby už na tej stoličke nesedel.