Bratia Srbi odpusťte

     Drahí bratia Srbi, drahí krajania Slováci a ostatní obyvatelia Srbskej republiky,

     hoci s odstupom času, ale znova chcem za nás, za Slovákov, vyjadriť hlbokú ľútosť nad skutkom, nad zločinom, na ktorého vykonaní sme sa vďaka našej zapredanej politickej reprezentácii podieľali, hoci už v minulosti podobne svoju ľútosť a ospravedlnenie vyjadrili mnohí. 78 nekonečných dní pred 22 rokmi trvalo ničím neospravedlniteľné vyčíňanie zločincov, rozsievačov smrti, ktorí ničili srbskú zem, ľudí, rozvracali duše ľudských bytostí, ubíjali a zabíjali v záujme svojich zvrátených mocenských záujmov.

     Na Slovensku žije veľa ľudí, ktorí s takýmto počínaním politických zapredancov nesúhlasili vtedy, nesúhlasia teraz a nebudú súhlasiť nikdy a to nielen voči srbskému národu, ale voči akémukoľvek ľudskému stvoreniu na Zemi. Preto Vás, milí bratia a milé sestry, ešte aj po rokoch znova prosíme o odpustenie. Prosíme. Skláňame sa pred obeťami zapríčinenými aj postojom našej vtedajšej reprezentácie, ktorá ale určite nereprezentuje nás, Slovákov, nereprezentuje ani ľudskosť a mravnosť. V našich dušiach stále pociťujeme a preciťujeme krivdu, ktorá bola spáchaná na Vašom národe a stále to bolí. Čas nie je možné vrátiť a tiež vplyv a dosah nás, bežných občanov, na konanie politických zapredancov je obmedzené, ale verte, naše zmýšľanie, cítenie a konanie podľa týchto riadkov je úprimné.

       Odpustite.


Pavel Holík a skupina Ako ďalej?    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Pavel Holík a skupina Ako ďalej? na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...