Arne na ľad!!! -podpisová akcia

  • Snimka_obrazovky_2018-02-20-16-21-25-450.jpegPozdravujem Vás priatelia!

Už z názvu tejto udalosti asi tušíte čo je jej obsahom.

  • Verím,že nielen mne,ale mnohým z Vás nieje ľahostajný ďaší osud,ako i záver kariéry popradskej hokejovej legendy,dlhoročného kapitána a ostrostrelca HK Poprad Arného Krotáka,ktorý,ako vieme momentálne nenastupuje za náš tím,a ktovie či tak ešte niekedy učiní...

Cieľom tejto podpisovej akcie je vyjadriť Arnému podporu,ukázať mu,že za ním stojíme a poprosiť ho,aby keď už pre nič iné,nastúpil aspoň za nás,svojích dlhoročných fanúšikov.

Nakoľko má ale aj terajšie vedenie HK Poprad našu dôveru,a dostávame sa medzi dva mlynské kamene,chceme apelovať na obe zainteresované strany o hľadanie spoločného kompromisu,výsledkom ktorého by bolo opätovné nastupovanie Arného za náš tím.

Arne ,ak náhodou toto práve čítaš: 

Vždy si bol naším hrdinom a vzorom,bojovníkom a srdciarom.Nikdy si sa nevzdával a problémy prekonával s nadhľadom. Za všetkých tvojich fanúšikov ťa touto cestou prosím o prehodnotenie svojho ďalšieho pôsobenia v tíme.

Záver sezóny si bez teba nedokážeme predstaviť,preto vopred ďakujem a ostávam s pozdravom:

Arne na ľad!!!

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem JedinePP na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...