Povinné používanie arabských čísloviek

F34DBE2A-4748-43C3-9171-9100A82E3036.jpegMy občania Slovenskej republiky týmto žiadame príslušné štátne orgány, aby vymenili používanie slovenských čísloviek ako na školách, tak aj v úradnom styku za arabské číslovky a túto povinnosť uzákonili. Máme za to, že Slovensko je veľmi konzervatívne a preto by sa malo viac otvoriť svetu a stať sa tak multikultúrnou krajinou. Takýmto gestom chceme podporiť moslimskú komunitu na Slovensku, ktorá je tu stále utláčaná. Chceme sem rovnako prilákať viac moslimsky veriacich ľudí. Rovnako pre týchto veriacich žiadame začať s výstavbou mešity na Kamennom námestí v Bratislave podľa pôvodných plánov mesta z roku 2014. Financovanie výstavby mešity bude zabezpečené prostredníctvom slovenskej pobočky Black lives Matter. 

Prof. Ing. Július Hlísta MSc. 
Liberálna strana Melešovci


Prof. Ing. Július Hlísta MSc.    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Prof. Ing. Július Hlísta MSc. na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )