Vyzývame všetkých, ktorí tak ešte neurobili, aby podporili našu iniciatívu.
Vzhľadom na diskriminačný charakter súčasnej parkovacej politiky voči vlastníkom a nájomníkom bytov, je kľúčové, aby sme spoločne podporili túto petíciu s cieľom zrušiť túto pre nás nevýhodnú parkovaciu politiku.
Je neakceptovateľné, aby sme boli nútení platiť za užívanie priestorov, ktoré nám de facto patria, a zároveň umožňovali mestu generovať príjmy z našich parkovacích miest. Už v súčasnosti čelíme kritickému nedostatku parkovacích kapacít. Mesto redukuje parkovacie miesta v centre a presúva ich do vnútroblokov pred našimi obytnými budovami. Namiesto investícií do rozvoja parkovacej infraštruktúry dochádza k odnímaniu existujúcich miest. Túto situáciu vnímame ako prejav značného amaterizmu a nedostatočnej kompetencie zo strany vedenia mesta Nitra. Hoci existujú jednotlivci, ktorým záleží na blahu občanov, ich snahy sú potláčané vyššími inštanciami. Veríme však, že spoločnými silami môžeme túto situáciu zmeniť a slúžiť ako príklad pre ostatné mestá..
Zdieľajte petíciu na svojej nástenke na Facebooku a v skupinách súvisiacich s témou vašej petície.
Kontaktujte svojich priateľov
Napíšte správu, v ktorej vysvetlíte, prečo ste túto petíciu podpísali. Ak ľudia pochopia dôležitosť témy, je väčšia pravdepodobnosť, že petíciu podpíšu.
Skopírujte a vložte webovú adresu petície do vašej správy.
Odošlite správu prostredníctvom e-mailu, cez SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram a LinkedIn.