Celoročný zákaz používanie petárd a delobuchov

Kontaktujte autora petície

Ako ďalej s petíciou ?

2019-05-23 16:58:34

Vážení podporovatelia,

pri nedávnom rozhovore pre lokálne rádio som dostal otázku ohľadom tejto petície. Je jasné, že plánovanú hranicu 100 tisíc podpisov sa nepodarí v dohľadnej dobe prekročiť, preto by som navrhol :

Uzatvoriť petíciu k termínu 30.11.2019 a doručiť petíciu na Úrad vlády SR, prípadne do NR SR. Je aj veľmi pravdepodobné, že by sa niekto z poslancov mohol ujať tejto iniciatívy.

Ak má niekto iný nápad na riešenie, napíšte mi do komentu,

ďakujem, všetkých vás pozdravujem a želám pevné zdravie

Dalibor Steindl

 


Dalibor Steindl

Informácie k petícii II

2016-03-02 17:20:00

Vážení podporovatelia,

rád by som vás informoval, že pomaly začínajú prichádzať prvé hárky s podpismi. Ako prvý prišla obálka z Tisovca od pani Denešovej, ktorá vyzbierala 360 podpisov. Perfektné ! ďakujeme. Ako druhá prišla obálka z okolia Komárna, tam ale neviem komu mám poďakovať, keďže sa nepodpísal... Zároveň týmto dávam vedieť, že obálky prišli v poriadku.
Ak niekto plánuje posielať hárky tak mi prosím dajte vedieť aby som pripravil kapacitu schránky :) 

Ďalšia novinka je, že s p. Petrom Kočvarom ktorý vedie podobnú petíciu chystáme list starostom. Dúfam, že sa k nemu čoskoro dostanem a list odošleme.

Ešte dávam do pozornosti našu Facebook stránku, cez ktorú komunikujem novinky : https://www.facebook.com/Celoro%C4%8Dn%C3%BD-z%C3%A1kaz-pou%C5%BE%C3%ADvanie-pet%C3%A1rd-a-delobuchov-1043188302405352/  

Ešte raz ďakujem a prajem pekný Marec !  

 

Dalibor Steindl  

 

PS. Ja som samozrejme nenechal nič na náhodu. Bol som oslovený hnutím Sme rodina - Borisa Kollára, kde mi bola ponúknutá možnosť lobovať za túto petíciu a následne aj novelu zákona priamo v parlamente. Ak ste priaznivcom tohto hnutia, tak ma nájdete na ich kandidátke číslo 93 ( alebo na www.steindl.sk )  


Dalibor Steindl

Petícia - Facebook stránka

2016-02-15 17:19:21

Vážení priatelia a podporovatelia petície,

viacerí ste ma žiadali, aby som vytvoril Facebook stránku na ďalšiu propagáciu a komunikáciu petície. Stránka na Facebooku je zriadená, kliknite sem :

Facebooková stránka

Ak zbierate podpisy fyzicky, tak ma prosím informujte o stave prípadne pošlite hárky na adresu. Môj email je dsteindl@gmail.com

 

ďakujem a prajem pekný týždeň

 

Dalibor Steindl

 

 


Dalibor Steindl

TV centrál - rozhovor

2016-02-05 19:44:50

Vážení priatelia a podporovatelia,

Posielam vám linku na rozhovor Moniky v TV Centrál Nitra, kde sa rozoberala aj naša petícia. Pôvodne som tam mal ísť aj ja, ale kvôli rodičovským povinnostiam mi to nevyšlo. Myslím ale, že pani Monika poveda veľa pravdy...rozhovor stojí určite za pozretie !

http://www.cetv.sk/index.php/archiv/relacie/central-live/item/1210-central-live-magazin-29-01-2016

Zber podpisov sa trošku spomalil, hoci petardy počujem aj tento mesiac. Dúfam, že nebude trvať 10 Silvestrov kým vyzbierame 100 tisíc :)

pekný víkend prajem

Dalibor Steindl


Dalibor Steindl

Priebeh petície

2016-01-15 11:41:55

Milí priatelia, spolubčania,

ďakujem za masívny záujem o túto petíciu. V prípade, že niekto potrebuje petíciu aj fyzicky tak mi prosím napíšte správu. Pošlem do mailu, prípadne aj poštou. Momentálne pripravujem dlhší článok, kde zhrnieme argumenty. Zatiaľ sa podaril vstup do relácie Rádia Regina a boli sme spomenutí aj v niektorých regionálnych denníkoch, napríklad :

http://trebisov.korzar.sme.sk/c/8116889/silvestrovske-kanonady-rozculili-trebisovcanov.html


Dalibor Steindl

Petičný hárok na stiahnutie

2016-01-04 06:35:56

Vážení priatelia,

 

ďakujem pekne za veľkú podporu. Dnes sa tejto téme venoval aj špeciál Rádia Regina a aj vaše reakcie poukazujú na všeobecnä zhodu v zákaze používania delobuchov. Keďže niektorí z vás žiadajú aj podpisový hárok, pripájam pre tých, ktorí sa rozhodli pomôcť vyzbierať podpisy fyzicky:

Link na stiahnutie petičného hárku

Ďakujem aj Fausta a Adrianka

 

Dalibor


Dalibor SteindlZdieľajte túto petíciu

Pomôžte tejto petícii získať viac podpisov.

Ako prezentovať petíciu?

  • Zdieľajte petíciu na svojej nástenke na Facebooku a v skupinách súvisiacich s témou vašej petície.
  • Kontaktujte svojich priateľov
    1. Napíšte správu, v ktorej vysvetlíte, prečo ste túto petíciu podpísali. Ak ľudia pochopia dôležitosť témy, je väčšia pravdepodobnosť, že petíciu podpíšu.
    2. Skopírujte a vložte webovú adresu petície do vašej správy.
    3. Odošlite správu prostredníctvom e-mailu, cez SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram a LinkedIn.Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...