Zrušenie VZN o hazardných hrách v Prešove

   Prešovskí mestskí poslanci sa v roku 2021 zaoberali návrhom všeobecne záväzného nariadenia o zákaze umiestnenia herní a kasín na území mesta Prešov.Využili tak novelu zákona z jesene v roku 2020 o zákaze hazardných hrách.

   Prešovská radnica sa rozhodla obmedziť ich prevádzku napriek tomu, že vybrané poplatky predstavujú sumu viac ako 487-tisíc eur ročne.

   Mesto eviduje na svojom území 26 herní a jedno kasino. Píšu že eviduju zdrvujúce následky na rodiny a ich finančne problmi ale poroz člevek ktorý pochádza s Prešova pokial si chce zahrat tak pojde aj do Košic,Spiškej či Popradu, a nebude tak prispievat do pokladnice v Prešove ale inemu mestu . My ktory sme v tychto oblastiach zamestnany prideme o pracovne miesto o pracu ktorá nás bavi a nielen nás ale aj zákaznici ktorý sa k nám velmi radi vracajú ,pre ktorých je hranie relax, vypnutie, odreagovanie ,neje nás 10 ale stouky či tisice zamestnancov.

   Preto Vás prosí podporte Zrušenie VZN mesta Prešov a neberte na pracu ktora nás bavi

 

                                             Ďakujeme .  

 


Emilia Francanová    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Emilia Francanová na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...