Výzva OZ Rekreačné domčeky: Oživme cestovný ruch v Snine!

V Snine to nežije pretože nevyužíva svoj potenciál. Najväčší potenciál cestovného ruchu, ktorý by k nám prilákal nielen turistov, ale vytvoril aj možnosti na šport, rozvoj služieb, rekreáciu a vyžitie pre domácich, pre mladých, športovcov, či  rodiny s deťmi je jednoznačne rekreačná oblasť Sninské rybníky.

Môžeme tu vybudovať cyklochodníky, atraktívnejšiu chatovú oblasť, turistické atrakcie, športoviská, priestor pre organizovanie veľkých akcií, zlepšiť kvalitu biokúpaliska a zrealizovať prakticky čokoľvek. Okrem zatraktívnenia a oživenia Sniny to vytvorí aj možnosti pre malých a stredných podnikateľov na ďalšie služby. Táto oblasť však dlhodobo chátra a nedá sa v nej postaviť ani zlepšovať nič. Z jednoduchého dôvodu. Pretože nepatrí mestu.  

Dajme vedieť vedeniu mesta náš názor! Že nám záleží na tom, aby sa s tým konečne začalo niečo robiť, aby sa tvorili projekty a využívali možnosti na financovanie napríklad aj z dostupných eurofondových výziev. Prvým krokom je kúpa rybníkov mestom. Nie je na čo čakať, pretože tak ako stúpajú ceny pozemkov a nehnuteľností na celom Slovensku, stúpajú a budú stúpať aj ceny stavebných materiálov a služieb. 

Čím skôr začneme, tým menej to bude stáť. 

Podporte túto spoločnú výzvu nás, obyvateľov Sniny, pošlite ju svojim priateľom, rodine a známym! Nech ju všetci, ktorým na tom záleží a majú rovnaký názor, podporia svojim podpisom a dajú vedieť tento názor vedeniu mesta a poslaneckému zboru. Prejavenie nášho názoru im určite pomôže robiť dobré rozhodnutia a kroky na ktorých záleží nám všetkým.

Na Snine nám predsa všetkým záleží. Nielen pre nás, ale aj pre naše deti. Tak pre to urobme aspoň túto maličkosť.

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Michal Sejna na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...