Výzva na rekonštrukciu nebezpečnej križovatky Zavarská ulica - Juhovýchodný obchvat Trnavy

Táto križovatka je od vtedy, ako sa vybudoval obchvat Trnavy neúnosne zaťažená dopravou a tým pádom autá smerujúce zo Zavarskej ulice smerom na obec Zavar a opačne majú veľmi velký problém prejsť touto križovatkou, kde už viac krát vznikli dopravné nehody a kolízie. 

Najväčší problém prejsť touto križovatkou majú nielen osobné autá, ale aj nákladné autá a hlavne  autobusy prevážajúce plno ľudí z prilahlých obcí Zavar, Dolné Lovčice, Brestovany, Bučany, Šúrovce, Siladice, Dolné a Horné Zelenice, Šulekovo a Hlohovec.  Veľmi dlhé čakanie na križovatke spôsobuje napr. oneskorený príchod  do práce, resp. omeškanie následného spoja, ale hlavne v prvom rade veľmi nebezpečné prechádanie autobusov touto križovatkou, kde nejeden krát vodiči autobusov riskujú životy ľudí v autobuse len kvôli tomu, aby prešli touto križovatkou. 

 


Ľubomír Dobrovodský    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom splnomocňujem Ľubomír Dobrovodský na odovzdanie môjho podpisu osobám oprávneným konať v tejto veci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...

Facebook