VRÁŤTE NÁM LA LIGU NA KVALITNÝ ŠPORTOVÝ TELEVÍZNY KANÁL

Nie, tento list nepíšem ako fanúšik jedného klubu. Nepíšem ho ako Madridista, Culé, Indián, Netopier, či iný. Píšem ho ako fanúšik športu, ako fanúšik futbalu a ako fanúšik španielskej Primera División, ktorý sa každý týždeň tešil na vysielanie obľúbenej futbalovej súťaže v televízii.

V sezóne 2015/2016 ale na takých ako ja niekto zabudol a nad zdravým rozumom opäť vyhralo niečo iné. Pri pohľade na televízny program nám tak nezostáva nič, len neveriacky krútiť hlavou a krčiť plecami.

Keď sa však už náhodou aj stane, že si nájdem zápas španielskych tímov, ktoré sa o body pobijú vo svojej najvyššej súťaži, opäť častokrát prichádza nepochopenie nepripravenosti komentátora, čo pri tímoch ako Real Madrid, či FC Barcelona pokladám za vysokú neprofesionalitu. Vtedy začínam rozmýšľať či program prepnem na anglickú, nemeckú, taliansku či francúzsku ligu, alebo si La Ligu pozriem na sekajúcom a nekvalitnom streame v cudzom jazyku.

Pravdepodobne sa týmto listom nič nezmení (a som si vedomý toho, že už len zo zásady minimálne túto sezónu dopozerám La Ligu na streame), ale naozaj ma hnevá spôsob, akým sa TV Markíza (DajTo) správa k futbalovým fanúšikom (špeciálne k fanúšikom španielskej futbalovej ligy).

Keď oznámili, že odkúpili vysielacie práva k Primera División, mala to byť pre fanúšikov oslava. Zápasy sa mali dostať k väčšiemu množstvu ľudí, no je to úplne naopak a z kola na kolo ľudí viac a viac znechucujú a strácajú… Prinajlepšom veľmi divný výber zápasov okorenia ich nedostatočne pripravení komentátori a vrcholom je absolútna ignorácia a žiadna komunikácia s fanúšikmi. Kým sa niečo v tomto smere nezmení, #BojkotujemDajTo.

Preto kričme všetci spoločne: “VRÁŤTE NÁM LA LIGU NA KVALITNÝ ŠPORTOVÝ TELEVÍZNY KANÁL!” a svojim podpisom dajme najavo, že niečo nie je v poriadku.

Nespokojný fanúšik


Nespokojný fanúšik    Kontaktujte autora petície