Vážený pán Hrušovský, odstúpte! Už je čas!

 

Vážený pán Hrušovský, odstúpte! Už je čas!

Vážený pán Pavol Hrušovský -  kandidát na prezidenta Slovenskej republiky s podporou strán KDH,  SDKU a MOST,  

vyzývame Vás na odstúpenie od kandidatúry na prezidenta! 

Už je čas!  

Pravicoví voliči na Slovensku potrebujú impulz, že ísť voliť má zmysel.  
V prvom kole ide o veľa!  
Téza, že čím viac pravicových  kandidátov na prezidenta, tým viac voličov príde k urnám, je nepravdivá. Naopak! Dnešná situácia pravicového voliča demotivuje a odrádza od volieb!  
V prvom kole prezidentských volieb ide najmä o to, zabrániť Róbertovi Ficovi vyhrať s výsledkom nad 50%. Ak by Róbert Fico dosiahol viac ako 50%, o prezidentovi by už nerozhodovali občania, ale Ústavný súd!    

My, občania Slovenska – voliči pravice, cítime zodpovednosť za našu krajinu. Jej osud nám nie je ľahostajný! Vaša kandidatúra bola a je cynickým a bezohľadným mocenským gestom strán Ľudovej platformy, ktoré nezodpovedá realite a ani záujmom voličov pravice. Nakoniec dokazujú to aj volebné prieskumy, ktoré Vám nedávajú šancu na postup do druhého kola!  

Každá doba ma svojich hrdinov, udavačov, zbabelcov, či ľudí, ktorí „si nevšimli“. 

Vážený pán Hrušovský, dnes máte jedinečnú možnosť preukázať, že Vám nejde o osobné záujmy a ani o osobný prospech. Dnes už máte príklad Petra Osuského, ktorý prejavil osobnú statočnosť a štátnické gesto. Dnes sa Vám otvára jedinečná a posledná možnosť ukončiť svoju politickú kariéru v tomto volebnom období so cťou! Ak odstúpite od svojej kandidatúry, budeme si Vás môcť vážiť. Ak tak neurobíte váš odchod bude nedôstojný a s hanbou! 

Vážený pán Hrušovský, odstúpte od kandidatúry na prezidenta, už je čas!