Uzavretie SŠ kvôli bezpečnosti COVID-19 v NR kraji
Žiadame žiakov, učiteľov, rodičov aj ostatných občanov o podpis, kvôli bezpečnosti a prevecií voči COVID-19. Mnohí študenti do NR kraja cestujú v preplnených vlakoch,autobusoch a sú v priamom kontakte s cudzími osobami. Chceli by sme zabrániť rozširovaniu vírusu a ochraňovať svoje zdravie tak,ako to urobilo už veľa študentov na Slovensku, kde nebol problém s dočasným uzatvorením škôl.
Kontaktovať autora petície
Oznámenie od administrátora tejto webovej stránkyTúto petíciu sme uzavreli a odstránili sme osobné údaje signatárov.Všeobecné nariadenie Európskej únie o ochrane údajov (GDPR) vyžaduje oprávnený dôvod na uchovávanie osobných údajov a to, aby sa tieto informácie uchovávali čo najkratšiu dobu. |
| Prihláste sa na spravovanie svojej petície. |
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.