Uzatvorenie SŠ v Prešovskom kraji.
Žiadame Prešovský samosprávny kraj aby uzavrel stredné školy, z dôvodu vírusu COVID-19. Veľa študentov každodenne cestuje v plných autobusoch a vlakoch, kde sa nachádzajú cudzí ľudia, s ktorými sú v priamom kontakte. Chceme zabrániť šíreniu tohto vírusu a tým chrániť svoje zdravie tak, ako to už urobilo mnoho študentov na Slovensku. Preto, pokiaľ ste študentom, rodičom, učiteľom alebo občanom SR, ktorému záleží na svojom zdraví, podpíšte tuto petíciu.
Kontaktovať autora petície
Autor ukončil túto petíciu.Oznámenie od administrátora tejto webovej stránkyOdstránili sme osobné údaje signatárov.Všeobecné nariadenie Európskej únie o ochrane údajov (GDPR) vyžaduje oprávnený dôvod na uchovávanie osobných údajov a to, aby sa tieto informácie uchovávali čo najkratšiu dobu. |
| Prihláste sa na spravovanie svojej petície. |
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.