Petícia proti semaforu na ceste 503 pri Senci

semafor.jpg

My, obyvatelia Senca a okolitých obcí, žiadame Bratislavský samosprávny kraj o okamžitú deaktiváciu a odstránenie semafora z cesty 503 medzi Sencom a diaľnicou D1.

Na križovatke jednej z najvyťaženejších ciest 2. triedy v kraji, ktorá tvorí hlavnú dopravnú tepnu a dôležitú prípojnú komunikáciu z okresného mesta na diaľničný privádzač, bol osadený semafor na mieste, kde sa pripája obslužná komunikácia z logistického centra.

V záujme pohodlného odbočenia desiatok kamionistov smerom na diaľnicu D1 už 3 týždne trpia tisíce a tisíce obyvateľov Senca a okolitých obcí. Každý deň im v rannej špičke semafor predlžuje cestu v priemere minimálne o 12 minút (často aj o viac ako 20 minút). To znamená, že BSK oberá týmto semaforom každého obyvateľa kraja, ktorý tadiaľ ráno prechádza, minimálne o 4 hodiny života mesačne.

Žiadame župana BSK Juraja Drobu, aby vyvodil osobnú zodpovednosť voči kompetentným, ktorí nielen tento stav dopustili, ale naďalej si dovolia tvrdiť, že príčinou problémov nie je semafor, ale neďaleká okružná križovatka.

Žiadame, aby boli okamžite zastavené všetky prípravné práce na osadenie trvalého semaforu na tejto križovatke.

Screenshot_20190605_073554_com.waze_.jpg


Obyvatelia Senca a okolitých obcí    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom splnomocňujem Obyvatelia Senca a okolitých obcí na odovzdanie môjho podpisu osobám oprávneným konať v tejto veci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...