Stop segregácii občanov a občianskej nenávisti

Vážení spoluobčania, 

to čo sa deje na Slovensku presahuje všetky zákony, normy a morálku, vláda SR na čele s predsedom vlády Eduardom Hegerom segreguje občanov SR a porušuje ich občianske práva a slobody neustálym pritvrdzovaním nariadení ohľadne falošnej pandémii proti COVID 19, ktorú používajú iba na presadzovanie moci a tlaku na neočkovaných spoluobčanov so záujmom presadzovať záujmy úzkej skupiny ľudí pod vplyvom cudzej moci. Ak to tak nie je nech Eduard Heger zverejní zmluvy s predajcami vakcín proti Covid 19 a vysvetlí, prečo napriek opatreniam pribúdajú chorí a umierajúci z radov vakcinovaných proti COVID 19, ktorých vydáva za nevakcinovaných, čím diskriminuje a osočuje zdravých ľudí. Nech vysvetlí ako sa dostáva ku štatistickým číslam, ktoré vieme od občanov, ktorí informujú, že sú skresľované?

Vláda a premiér umelo a nespravodlivo vytváraju dve nerovnoprávne skupiny občanov s rozdielnymi právami a možnosťami a poškodzujú tak práva a slobody väčšej časti nezaočkovaných občanov proti Covid 19 protiprávnymi a protiústavnými nariadeniami a vytvárajú v spoločnosti nebezpečnú náladu diskriminácie, nenávisti, segregácie a občianskej nevraživosti, čo hraničí s trestnými činmi a zásadnými porušeniami Ústavy SR a Deklarácie ľudských práv podľa medzinárodného práva.

Aj kedď posledné nariadenia boli limitované na tri týždne, po 20 mesiacoch šikany a produkovania protiústavných nariadení nemáme žiadnu záruku, že nebudú ďalej pritvrdzovať a predlžovať diskriminačné a neľudské opatrenia, pri ktorých si nezaočkovaní občania môžu nakúpiť iba potraviny a lieky a nepustia ich do iných prevádzok, kaviarní, na športové, či kultúrne podujatia atď.

Týmto zároveň vyzývame nespravodlivú, nekompetentnú a zaujatú vládu SR a Eduarda Hegera, aby okamžite ukončili segregačnú, rozdeľovaciu politiku a zrušili všetky diskriminačné, neopodstatnené opatrenia a ak je situácia naozaj taká vážna ako tvrdia kôli nezaočkovaným, aby umožnili vytvorenie nezávislej občianskej komisie, ktorá bude môcť preveriť, či čísla, ktoré zverejňujú sú pravdivé, pretože je verejným tajomstvom, že chorí a umierajúci v nemocniciach sú prevažne z radov zaočkovaných, nie nezaočkovaných občanov experimentálnymi vakcinami proti Covid 19. Dosť bolo klamstiev, chceme PRAVDU, SPRAVODLIVOSŤ a koniec s neustálym upravovaním Ústavy SR podľa toho ako to vyhovuje vláde!

Žiadame občanov SR, ktorí majú konkrétne skúsenosti s úmrtím po vakcinácii proti COVID 19, aby to okamžite nahlasovali na Úrad verejného zdravotníctva a aj na naše občianske združenie, aby boli dôkazy.

Za občanov SR

Aliancia národných síl Slovenska o.z.

Dagmar Weissabelová 

aliancianarodnychsilsk@gmail.com

https://www.facebook.com/Aliancia-

 

Predseda petičného výboru: Dagmar Weissabelová, Bošániho 17, 84104 Bratislava

Členovia:  Petra Bertová, Zálužická 3, 82101 Bratislava

                Erika Kollárová, Mesačná 7, 821 02 Bratislava

                 

 

 

 

 


Dagmar Weissabelova    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Dagmar Weissabelova na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...