Stabilizačný príspevok neznamená vyšší plat, som za adekvátne zvýšenie platov zdravotníckych pracovníkov !
Stabilizačný príspevok neznamená zvýšenie platov zdravotných sestier a ostatných zdravotníckych pracovníkov . Neznamená ani stabilizované zdravotníctvo. Znamená stabilizované platy po dobu 3 rokov. Svojím podpisom vyjadrujem nesúhlas so stabilizačným príspevkom 5000e brutto. Žiadam vládu Slovenskej republiky o prerokovanie otázky v odmeňovaní a platov zdravotníckych pracovníkov.
Kontaktovať autora petície
Spravujte svoje podpisy
Nedostali ste potvrdzovací e-mail alebo chcete odstrániť svoj podpis?
Spravujte svoje podpisyZdieľajte túto petíciu
Pomôžte tejto petícii získať viac podpisov.
Platená reklama
| Prihláste sa na spravovanie svojej petície. |
Zmena sa nestane tým, že zostaneme ticho.
Autor tejto petície sa postavil a podnikol kroky. Spravíte to isté?
Iné petície, ktoré by vás mohli zaujímať
Poskytujeme zdarma hosting pre online petície. Vytvorte profesionálnu online petíciu použítím našej výkonnej služby. Naše petície sa v médiach spomínajú každý deň, teda vytvorenie petície je skvelý spôsob zviditelnenia na verejnosti aj pred ľudmi, ktorí robia rozhodnutia.