Slovaci niesu VRAHOVIA chceme vystúpiť z TERORISTICKEJ ORGANIZACIE "NATO"

OBČANIA SLOVENSKA AKO VŠETCI VNIMATE V EUROPE SA VDAKA AGRESII AMERICANOV A NATO CELKOVO PROTI RUSOM VYTVARA POMALICKY ALE ISTO KONFLIKT KTORY NAS AKO CLENSKY STAT NATO BUDE STAT STATISICE ZIVOTOV VASICH DETI VASICH RODIN ....VZHADOM NA NA SU POLOHU POLOHU POLSKA UKRAJINY NAM SEM CHCU VO VELKOM POSIELAT AMERICKE JEDNOTKY TAKZE BUDEME NEPRATELSKA KRAJINA UTOCNA RUS NAS BEHOM JEDNEHO DNA VYBOMBARDUJE ...AMERICANIA CHCU NECHAT VYVRAZDIT SLOVANA PROTI SLOVANOVI V PRVEJ LINII ZAS JE TO LEN PODVOD A ZRADA ZO ZAPADU NA NASE KRAJINY !!!!AKE NEUTRALNU KRAJINU NAS NEMOZU NAPADNUT ANI RUS ANI AMERICAN....NO V PRIPADE KONFLIKTU AKO NEPRIATELSKY STAT NEMAME PROTI RUSOM ZIADNU SANCU A NIKTO Z VAS PROTI RUSOM BOJOVAT IST ANI NECHCE ....PODPISTE PETICIU ZASTAVME SIALENSTVO POKIAL SA TO ZASTAVIT DA ....


MIERUMILOVNE SLOVENSKO    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem MIERUMILOVNE SLOVENSKO na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...