Petícia za Nové herné prvky na ihrisku Pádivec Trenčín

Komentáre

#10

Podporujem ,lebo ihrisko vypadá katastrofálne. Sú tam staré prvky ,tak nechápem za čo sa minulo toľko peňazi.

Jana Bľachová (Trenčín , 2024-02-29)

#26

Ihrisko skoro za milión eur má vyzerať úplne inak

Michaela Ďuriačová (Bobot, 2024-02-29)

#34

Na tak veľkej ploche nie je jediná hojdačka pre ročne dieťa, ktoré sa hojdať môže, ale na tých, ktoré sú tam, sa ešte neudrží a nevie sedieť. Pre male deti na tomto ihrisku nič nie je.
Domčeky pre hmyz je síce pekný nápad, ale na detskom ihrisku to nemá čo robiť, keďže sa v nich môžu usídliť osy
Na Novinách je ihrisko s tretinovou plochou a tam nič nechýba malým ani väčším deťom.

Eva Kaminská (Trenčín , 2024-03-01)

#38

Aby sa deti mali kde hrať

Nikola Martináková (Ilava, 2024-03-02)

#47

Ihrisko je skor “oddychovou zonou” alebo parcikom kde sa mozu zasit mladsie generacie.
Novy Padivec urcite nieje ihriskom pre deti kazdeho veku - mozno teda tak to pieskovisko (pre tie najmensie).
Zvukove hracky v strede sidliska pod balkonmi - super napad, nonstop pocuvat neustale zvonenie potesi hlavne v letnych mesiacoch.
Skoda, tesili sme sa na poriadne ihrisko kde sa decka zabavia a vysantia, ale o toto tu zrejme zas neslo :)

Veronika Bit (Trenčín, 2024-03-03)

#54

Obyvatelia, ktorí sú užívatelia priestoru dokážu najlepšie posúdiť jeho funkčnosť, logické umiestnenie prvkov a evidentné bezpečnostné riziká... projekt možno zodpovedá predstavám propagátorov eko štýlu, ale nezodpovedá reálnym požiadavkám obyvateľov, napr. zrušenie plochy na loptové hry, drevené neošetrené materiály, kvalita nezodpovedajúca cene... Do tohto vnútrobloku boli investované finančné prostriedky, ktoré by pri hospodárnom využívaní vystačili na viaceré vnútrobloky, kde sa obyvatelia roky dožadujú revitalizácie, ale určite nie takejto.

Ing. Langerová (Trenčín, 2024-03-04)

#70

Fabianová

Iveta Fabianová (Trenčín, 2024-03-09)

#72

Kateřina hrčková

Kateřina Hrčková (Trenčin, 2024-03-09)

#86

Podpisujem petíciu za ďalšie herné prvky na ihrisku Padivec, pretože to čo tam je, nie je ani polovicou toho, čo tam bolo. Pre malé deti tam skoro nič nie je. Detské ihrisko na Novinách je oproti tomuto fantázia. Kolarikova

Mariana Kolarikova (Trencin, 2024-03-10)

#105

Dobrý deň, odborný názor , ktorý vyjadril autor petície považujem za občiansky správny. Ako obyvateľ mesta Trenčín, súčasne tiež ako denno - denne nazerajúci a počujúci človek- občan mesta Trenčín a tiež sídliska Sihoť IV, , ktorý chodí, či je priamo nútený počúvať úspešné splnenie detskej úlohy na ešte neskolaudovanom ihrisku - zvuk , keď som v susednom garážovom dome. Tiež počas rozhovorov obyvateľov bytových domov v okolí ešte neskolaudovaného ihriska sa nezainteresovaný občan môže dozvedieť, ako je to so svetelným smogom z tohto ihriska. Obyvateľka so ZŤP postihnutým synom má ďalšie problémy okrem tých , ktoré mala dovtedy / ten svetelný smog/. Teda verejne sa spytujem:
1. Prečo sa v meste Trenčín pretláčajú nezmyselné / rozumej nie potrebné / všakovaké snahy o zvrátenie bežnej potreby detí a mládeže? Tu si dovolím konštatovať môj osobný postreh - lebo peniaze. Určite zas ,,obmenu,, tohto detského ihriska hradia z fondov EÚ! Teda pravidlo môže , opakujem môže / budúce súdne spory/ byť - navaľme tam všetko, čo sa len dá a účel čert nech zoberie.
2. Žiadam , ako daňový poplatník štátu a samosprávy,aby bol o k a m ž i t e zosobnený každý priestupok , každého kompetentného funkcionára z mesta Trenčín, ktorý toto dielo akokoľvek zneužil proti
a/ účelu a
b/ ekonomickému záujmu EÚ a občanov Slovenskej republiky a mesta Trenčín
Aj táto kauza je obrazom čudnej miestnej politiky trenčianskej samosprávy. Nikto za nič nezodpovedá. A tiež tu platí asi pravidlo - čo je za tým?
Nebojte sa, najlepšie je , keď sa začne nazerať na vývoj takýchto premien aj detských ihrísk. My občania trenčianskej Sihote budeme bdelí! A vy poslanci, pracovníci mesta zas pracujte. Za to vás platíme. Bodka. Vstávame zodpovední, budíček!

Ivan Čaniga (Trenčín, 2024-03-15)Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...