Petícia za vybudovanie cyklochodníka v Novej Dedinke po pravej strane Čiernej Vody - cez park

Komentáre

#22

Chovancova jana

Jana Chovancova (Nová Dedinka, )

#27

Pretože bicykle sú budúcnosť a nie autá so spalovacím motorom, treba učiť aj deti bicyklovať a hnať ich k tomu nech je tento svet zelenší.

Lukáš Juriga (Bratislava, )

#38

pri cyklotrase je prakticke ked sa tam bude nacha dzat oddychova cast-detske ihrisko

Miloš Filipovič (Kralová pri Senci, )

#41

Lebo to negatívne postihne životy ludí ktorí žijú na vyššie spomenutých uliciach. Je nemysliteľné aby sa stavala cyklotrasa tak blízko pri domoch.

Sven Vajglan (BRATISLAVA, )

#43

Podpisujem, sám som cyklista čiže určite Podporujem. 👌🏻

Adam Markuš (Prešov, )

#53

zmysel BEZPECNEJ cyklotrasy vidím tam, kde je priestor, a mimo územia je je predpoklad zvýšenej frekvencie motorových vozidiel

Barbora Klena Ralbovska (Nová Dedinka, )

#58

Podpisujem

Sara Curillova (Košice , )

#62

Eduard Koliada

Eduard Koliada (Banská Bystrica, )

#74

Podpisujem

Gabriel Niederland (Levice, )

#78

Šimčáková

Kristína Šimčáková (Nová Dedinka , )

#79

Cyklotrasa, ktorá pôjde po rovnakej vozovke ako osobné autá, nie je bezpečná. Trasa, ktorá by viedla parkom, ponúka oddych na ihriskách, plynule nadväzuje na cyklotrasu, ktorá už vybudovaná je v smere do Bernolákova (nie je potrebné prechádzať na druhú stranu Čiernej vody) a je tam uz dlhodobo cykloznačkou aj značená a využívaná cyklistami. Tešíme sa z rozširovania cyklotrasy, ale rozumne a bezpečne. Ak bude značená len pruhom na existujúcej dvojsmernej ceste a cesta bude kvôli tomu zjednosmernená, zvýši sa prejazd áut ďalšími priľahlými ulicami.

Martina Sršňová (Nová Dedinka, )

#81

podporujem výstavbu cyklotrás v obciach

Gabriela Turčanová (Banská Bystrica, )

#101

Podpisujem, lebo súhlasím.

Eva Kubišová (Bratislava, )

#106

treba zdravo žiť !

Lucia Horňáková (Košice , )

#112

Cyklotrasa ide popri ulici Nabrezie ciernej vody a prirodzene a logicke pokracovanie je do parku popri ihrisku kde je moznost oddychu, lavicky atp. Sadova ulica je v obytnej zone, ktorej podmienky definuje cestny zakon. Instalacia cyklotrasy v obytnej zone by podstatne narusila dopravne pravidla v tejto oblasti. Je vysoky predpoklad, ze by dochadzalo ku konfliktnym, nebezpecnym a zivot ohrozujucim situaciam. V obytnej zone sa mozu deti hrat po celej casti vozovky... a do toho dvojprudova cyklotrasa.....to je jednoznacny a nebezpecny nezmysel.

Jozef Švec (Nova Dedinka, )

#115

Pretoze cyklostrasy su buducnost .

erik sečen (Sereď, )

#121

Sa ma to týka!

Daniela Mojžišová (Nová Dedinka, )

#130

Podpisujem! Je to projekt, ktorý určite dáva zmysel!

Nino Kuzma (Rovinka, )

#135

podpisujem

Gabriela Mrkvicová (bratislava, )

#144

Podpisujem

Zuzana Huttnerova (Bernolákovo, )

#150

Podpisujem, lebo cyklotrasa po Sadovej je ozaj zlý zámer. Naše ulice (Sadová, Muškátová)-boli plánované ako neprejazdné, boli sme, ako sa neskôr ukázalo, oklamaní. Postavili sme si tu domy so zámerom žiť v tichom a kľudnom prostredí. Prečo máme zrovna my znova trpieť kvôli tomuto nezmyslu? Je predsa nonsens kvôli 350m cyklotrasy reorganizovať dopravu v tejto lokalite a kaziť životné prostredie ľuďom tu žijúcim.
Sám rád jazdím na bicykli po cyklotrase, ale toto sa mi vôbec nepáči, ani celej mojej rodine. Naviac, most, cez ktorý by musela cyklotrasa prechádzať, bude vysoko kolíznym miestom. Som za to, aby cyklotrasa viedla po nábreží ČV pri parku, je to logické a prejazd cez cestu bude bezpečnejší ako prechádzať ešte cez most. Alebo sú tu uprednostňované niečie súkromné záujmy pred rozumným a všeobecne prijateľným riešením?

Jozef Milko (Nová Dedinka, )Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...