Petícia za okamžité zverejnenie rigoróznej práce Andreja Danka

Komentáre

#202

Všetci čo sme študovali sa za svoju prácu nehanbíme!

Paulínka Jakubjaková (Novoť, )

#203

Lebo vš práce majú byť verejné

Boris Németh (Nové Zámky, )

#206

Podpisujem, lebo Danko aj celá tá jeho sebranka (a vlastne celá vláda) sú šmejdi na n-tú, ktorí si zaslúžia, aby celé Slovensko videlo ich tuposť a neschopnosť. Nie som si ale istá, či tá práca vôbec existuje.

Zuzana Radová (Vranov nad Topľou, )

#216

Pretože zmrdi ako Danko robia hanbu celej krajine a UMB utajovaním jeho práce znehodnocuje výsledky slovenských akademikov.

Michal Petrucha (Göteborg , )

#223

Vymením za moju diplomovku

Jan Weber (Bratislava, )

#225

Pretože (naivne?) verím v silu hlasu.. Hlasu ľudu, ktorý v tomto prípade ani nechce nič zmeniť, presadiť, uzákoniť, niekomu niečo nanútiť.. Ľudu, ktorý by chcel iba maličký dôkaz o tom, že nežije v totálnom absurdistane, kde si kamarádičkovci robia čo sa im len zamanie.. Kde si kamarádičkovci ctia aspoň elementárne znaky slušnosti.. Kde si kamarádičkovci dajú záležať aspoň na tom, aby neojebávali až príliš bezbreho, už len zo slušnosti, aby sa nepovedalo.. Tak málo by som chcel - aby tá práca reálne existovala.. Nech už to bude akýkoľvek metodologicko-obsahový bullshit, ale Panebože, fakt by som ťa poprosil, aby tá práca bola fyzicky skutočná - nech je akokoľvek slabá, len nech je..
Je to smutné, ako málo by som chcel - také skromné veci by som očakával od rigorózky predsedu parlamentu - nech by bola akákoľvek, hlavne aby bola..

František Vážan (Poruba , )

#227

Chcem !

Filip Trcka (Košice, )

#231

Podpisujem

Vladimír Ilkovič (Prešov, )

#233

viera vo vysokoškolské inštitúcie takýmto gestom iba klesá. Porovnávame sa, kde sa naše univerzity ocitnú v rebríčkoch celosvetových meradiel a potom prídu situácie ako kupovanie titulov či utajenie práce, ktorej podstata je vytvoriť vedeckú štúdiu k reálnemu praktickému využitiu

Samuel Chlpek (Bojnice, )

#234

Si myslím, že tituly si treba zaslúžiť a nemali by sa len tak rozdávať alebo predávať

Martin Lauko (Bratislava, )

#236

Podpisujem a zároveň sa plne stotožňujem s obsahom petície. Je nemysliteľné, aby druhý ústavný činiteľ zneužíval svoje postavenie a tajil, za akych podmienok užíva titul JUDr. Na UMB som si plánoval aj ja spraviť doktorát, ale hrdiť sa titulom zo školy ktorá s najväčšou pravdepodobnosťou sa spolupodieľa na podvode určite nebudem. Hanba Dankovi a ešte väčšia hanba UMB.

Peter Oláh (Bratislava, )

#238

Čo je veľa to je málo

Veronika Kupkovičová (Barcelona, )

#244

To, že toto treba robiť, je samo o sebe dosť za čiarou...

Branislav Polak (Bratislava, )

#245

Je to šašo

Šimon Vráb (Banská Bystrica, )

#247

Nik, kto spravil diplomovú alebo bakalársku prácu sám a poriadne ju nemá prečo skrývať. Aj túto kvalitnú prácu pána Kapitána Danka by tak mala verejnosť poznať.

Michal Novak (Bratislava, )

#248

Podpisujem lebo som zvedavý

Michal Sochor (Liptovský Mikuláš , )

#253

V slušnej spoločnosti je hanba, ak sa niekto za svoju prácu, a ňou získaný titul hanbí. Vzdelávanie (sa) je tvrdá práca, a ten, kto sa niečo naučí, má priam povinnosť niečo z toho odovzdať ďalej, nie to utajiť.

Daniel Nagaj (Bratislava, )

#254

Podpisujem totok lebo Jakub pohle je jednym z adminov Hnusobujúcej skupinky bandy jehovistických sektárskych žížal od jaslovského a smatanu , dvou teroristických skupiniek antislovenských zmrdov čo sa hrajú na chumor slniečkársky, ZOMRY a ZOMRI musí Somri and Zgebni and zdechni and ZKAP SKAP AKA SKAP TY PUco Zemri Kiskoiddné aciddofilné mliekové stavy slniečkárskych sluniečkárock KISKA nepatrí na SLOVENSKO Kiska andryjko patrí za hranice vykopať a zahrabať do močiara kanálami by mal chodiť, ALL for slušné ZLOVENSKo sa ukázalo čaputová jebe mrda prvni ligu v tanci zadny stroskotanci GangBank sro Benova Fialova ANAL trhreesome DP sms RP IP mms LGBT und daas ist das Turlich turlich zicher licher wir brauchen pass pass, Turlich turlich KISKA PATRI DO BASY? NA STRAZ SLOVAKY. PREMIER NIKDY NEBUDE SLOVENSKA andrejko Kiskotronik der kiskotron chráp polib kisku polib ho na ksicht dievkoo

Jeaneeček Ondriska (Trnava, )

#255

Pravidla platia pre kazdeho, aj pre tych zo Slovenskej narodnej straky

Marek Kapusta (Bratislava, )

#259

Lebo by som si to naozaj veľmi rada prečítala.

Lívia Rusková (Turčiansky Peter, )

#276

Pravda !!!

Adam Ďurfina (Banská Bystrica, )

#277

Lebo si to narod zasluzi ... mor ho !!! :D

Sergej Fesenko (Bratislava, )

#280

Podpisujem, lebo je nemysliteľné, aby verejne činná osoba mohla mať možnosť donútiť štátnu vysokú školu k takémuto hrubému porušeniu etických a všetkých pravidiel.

Laura Dittel (Moldava nad Bodvou, )

#284

Lebo chcem vedieť, za čo má pán predseda titul, ktorým sa rád oháňa.

Peter Hajdu (Kojatice, )

#287

Podpisujem

Matej Borovička (Bratislava, )

#289

Od svojich študentov vyžadujem deklaráciu zdrojov a plagiáty vraciam na počkanie. To isté mám právo žiadať aj od Mgr. Danka, ktorý touto prácou podmieňuje svoj rigorózny titul "JUDr." O to viac, že ide o voleného zástupcu v zákonodarstve.

Marek Brenišin (Kosice, )

#290

`Len clovek cloveku dokaze tolko napisat kolko clovek knihe

Branislav Brezović (Bratislava, )

#294

Slobodný prístup k informáciam. Andrej Danko je verejný činiteľ

Vlado Václavek (Žilina, )

#296

... sa chcem inšpirovať

Andrea Santusová (Hriňová, )

#306

Lebo je to rusofilný trtko.

Martin Čermák (Bratislava, )

#310

som rozcarovany

tom jom (Huthwaite, Sutton-in-Ashfield, )

#316

Podpisujem

Peter Jombík (Donovaly, )

#320

ProAgresívne Slovensko nikdy nebude určovať debilovi ako je danko ako má dýchať vzduch a kyslík vo svojich pľúcach, ktoré vedú až do jeho vznešeného Mozku. Nikdo nam tu slovákom nebude jebať mozgy a mrdať mozky. Toto môžu skúsať tak na svojich vyj. slnieč. parchantov doma alebo priamo v Jedličkovom ústave Bohnice. psychiatrická liečebňa.Slovensko Slovákom. Ak sa vám páči americký sposob života a osratý život zbedačeného stroskotanca zo slušného slovenska. kiskoida slniečkára palte za hranice kam aj patríte. Váš ctenný vocca kiska tu nebude dávať rozkazy na extrémistické pochody v agresívnych kanadách po kanáloch Bratislavy. Bratislava patrí slovákom a slovenskému národu a nie slniečkárom. Slniečkári všech zemí polibte si prdel. a slniečkárky vyližte si nadržaný análik. Peac.

Ján Sluničkář Ondriska (Popudinské Močidlany , )

#334

Ma to zaujima

Marik Zboniakova (Bratislava , )

#335

Vysokoškolské vzdelanie na Slovensku si nezaslúži nôž v chrbte.

Šimon Čižmár (Klokočov, )

#341

... lebo nezverejnenie je dôkazom že neexistuje

Karol Rosmány (Bratislava, )

#342

Rád by som sa priučil a konečne začal rozumieť perlám p. Dánka. Keďže

Michal Janík (Bratislava , )

#354

Podpisujem, lebo ma zaujima či písárske schopnosti predsedu parlamentu sú na rovnako zlej úrovni ako tie rečnícke.

Rastislav Gavalier (Štrba, )

#356

Danko je kok

Peter Maly (Lučenec, )

#358

to považujem za dôležité

ľudovít Sebelédi (Levice, )

#360

Chcem aby bola tato praca zfilmovana

Daniel Sninsky (Pezinok, )

#362

..lebo ma to zaujíma...

Zuzana Petrusová (Vieska, )

#374

Moc a klamstvo, nesmie zvíťaziť na spravodlivosťou a pravdou.

Robert Chvostik (Tolvsrød, )

#375

Podpisujem petíciu, lebo pracujem na UMB a trápi ma, že nás týmto krokom vedenie vystavilo posmechu. Povesť predsedu parlamentu tým nezachránia a našu obetovali, prečo?

Marianna Bachledová (Banská Bystrica, )

#388

Danko je vládny činiteľ a sám by mal ísť príkladom. Nevidím dôvod, prečo by pre vládnych predstaviteľov mali platiť iné pravidlá ako pre ostatných občanov. A ak je tá jeho práca taká hrozná, ako celý tento cirkus nasvedčuje, rada si ju prečítam ako odstrašujúci príklad. Prípadne ju dám ako povinné čítanie vlastným deťom, aby videli, ako sa to nemá robiť, ak nechcú robiť hanbu sebe, svojim rodičom, učiteľom a celému národu...

Silvia Žákovicová (Blatné, )

#400

Na margo aktualnej situacie som sa rozhodol priamo nalinkovat moju bakalarsku pracu:

http://opac.crzp.sk/?fn=detailBiblioForm&sid=78B84A9CA2FB5201EF71EED5D40D

Je nemyslitelne aby sa zaverecna vyskumna praca utajovala. Skolstvo je platene z dani nas vsetkych a vsetci by sme mali mat narok nazriet do nasich vyskumnych prac. Tieto prace mimo ineho symbolizuju pokrok vo vede a zasluh cloveka, ktore maju sluzit ako jednym z kriterii ziskania titulu.

Napriek mojej osobnostnej charakteristike trolla a vtipkara, ktora je vidno v samotnej praci, tato praca dodrzuje pravidla spravneho vyskumu a zobrazuje vysledky. Stojim si za nou – za jej myslienkou a za jej vystupom. Ziskane poznatky som vyuzil a taktiez debatoval s inymi ludmi, ktori prejavili zaujem.

Bohuzial, v slovenskom parlamente mame vysoko postaveneho verejneho cinitela, ktory sa rozhodol svoju pracu zatajit. Neviem ci za svoju pracu pocituje hanbu, neviem ci sa citi ako podvodnik, ak by bol dovod zatajenia obrovsky plagiat.

Nech je pravda kde chce, jeho praca ma byt verejna. Vrha to zle svetlo nanho, na jeho skolu a aj na celu spolocnost, v ktoreje zijeme. A takisto ako pocas obvinenia z pozitiu alkoholu na cestach, by ani pri obvineniach z plagiatu odmietnutie fukania, resp. utajenie svojej prace, nemalo byt prejavenim neviny.

Tomáš Brza (Levice, )Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...