SLOVÁCI,SLOVANIA! NEDAJME SA VTIAHNUŤ DO VOJNY PROTI RUSKU !

Komentáre

#3

Vždy sa postavím na stranu pravdy, vždy sa postavím na stranu dobra, vždy sa postavím na stranu mieru! Preto podpisujem.

Slavomíra Kotrádyová (Levoča, )

#4

My obyčajní ľudia sa musíme zjednotiť proti svinstvu ktoré proti nám zosnovali elity a ktorým nás chcú dotlačiť na samé dno ľudskej dôstojnosti. Ani to im nestačí, chcú rozpútať veľkú zničujúcu vojnu proti našim ruským bratom v ktorej by sme sa hlavne my Slovania navzájom vyvražďovali. Zastavme ich bratia, všetkých vojnových štváčov treba pochytať a odsúdiť na doživotie skôr, kým začnú kvôli nim zomierať naše deti!

Emília Blážová (Bratislava, )

#12

Nechcem 3.svetovu vojnu. Nechcem , aby Slovensko bolo v NATO . Nechcem byt v EU v poruci Nemecka a Anglie. Chcem mier pre svoje deti a vnukov

Tatiana Kazimi (Presov, )

#15

Priatelia, chceme MIER !!!
Týmto vyzývame vládu SR , poslancov NR SR a všetky strany a politické hnutia aby podporili stretnutie prezidentov Trumpa a Putina v Bratislave ? Je to vôľa občanov Slovenska. Prosíme dajme ,, MY – Slováci “, našim a svetovým politikom na známosť, že si to zo srdca prajeme, že si to vyžaduje medzinárodná situácia vo svete a budúcnosť našich detí, a ich následníkov!!! My chceme CELOVETOVÝ MIER pre všetkých obyvateľov planéty, bez nezmyslenej výroby zbraňových systémov a ich použitia vo vojnách !!!! Zastavme preteky v ZBROJENÍ !!!!! Vojny začínajú neschopnosťou politikov viest dialóg o mieri a vzájomného rešpektovania národov. Nie klamstvom, vyhosťovaním diplomatov, sankciami... vtedy nastupujú ozbrojené sily, ktoré vyvolajú ozbrojený konflikt, ktorý môže začať v Európe 3. svetovú vojnou.
My Stredoeurópania, Slovania navrhujeme neutrálne miesto stretnutia Bratislavu , čo už raz tu bolo 24.2.2005.
Hovorkyňa Bieleho domu Sarah Huckabeeová Sandersová uviedla, že Biely dom je medzi “viacerými potenciálnymi miestami”, o ktorých hovoril Trump počas svojho marcového telefonátu s Putinom. Kremeľ v pondelok oznámil, že americký prezident v rámci tohto rozhovoru pozval Putina na návštevu do USA.
Nakoľko USA a štáty EU vyhostili Ruských diplomatov, ktorí pripravujú štátnické návštevy nie je reálne aby V.V. Putin šiel do USA, alebo do EU štátov .Preto je jedinečná situácia a príležitosť na stretnutie prezidentov USA a Ruska v Bratislave, čo si bude Ruské federácia veľmi vážiť, ako aj EU to pozitívne privíta. Buďme miero – tvorcovia, máme výzvu za celosvetový mier v plnom rozsahu v prílohe. Je potrebné spoločne bojovať za dobro a slušnosť, aby sa slušní ľudia spájali a odsúdili vojnových štváčov.
https://oz.panobcan.sk/trvaly-celosvetovy-mier-a-zivotne-prostredie/
OZ Pán občan.

Lubomir SCHMIDA (Ružomberok, )

#19

Preč s EÚ a NATO

Jana Vetráková (Medzibrod, )

#24

Nebojím se Ruska,bojím se Usa a Nato.

Zdenka Rumpelová (Bohumín, )

#30

m&m

michal lysak (Poprad, )

#33

Podepisuji,protože se bojím NATO i Eu.Jsem pro národní státy,jsem proti globalizaci a diktátu EU.Jsem pro silnou V4 a spojení Slovanů do silného uskupení.Je třeba rovnováha mezi Západem a Východem.

Helena Chmelařová (Jeseník, )

#43

Plne súhlasím

Ján Mudrák (Zvolen, )

#46

Podpisujem lebo neverim ani nasim a ani zahranicnym mediam, co pisu o vychodnej Ukrajine a nepaci sa mi vyvrazdovanie ruskeho naroda na terajsom "vychodo-ukrajinskom uzemi". Takisto nepodporujem nezmyselne umelovytvarane Ruske embargo.

Peter Korfant (Olcnava, )

#47

Podpisujem, lebo nechcem, aby naša krajina bola vo vojne s kýmkoľvek. Odmietam vojnu ako prostriedok na riešenie.

Iva Nedelska (Liptovský Mikuláš, )

#52

Votruba

Antonín Votruba (Praha, )

#55

treba zjednotit vsekych Slovanov a zabranit vojne, uchranit svoje prava, my nechceme vojnu, chceme zit v mieri. Situcia je velmi zla, ide o cas, spojme sa Slovania v lepsi zivot nas, nasich deti a dalsich generacii

Tatiana Nepelova (Martin, )

#62

Súhlasím.

Vladimír Javornický (SVit, )

#66

Nikdy nedovolím aby táto vlastizrada banda nás vtiahla do vojny s našim slovanským
RUSKYM bratom

Rudolf Vastusko (Kezmarok, )

#67

zdravý rozum to nemože vyhodnotit inak, iba rozum kúpený za rôzne výhody,kariéru,peniaze,postavenie..proste cukríčky!!! ... a to je predsa prostitúcia a vedomí predaj, zrada národných záujmov! ...či totálny sebaklam dobrých anjelov, rýdzi militantný nacizmus!!!!....skrytý za paraelnú pravdu či humánne krycie štíty a pozlátka... státie na strane väčšieho psa, agresora a výpalníka? ..to je riešene???? ...sankcie sú len legalizácia výpalného a vojnové vydieranie,tupá krádež, keď už cukríky a široký us-úsmev nepomáhajú!

Peter Dolák (Bratislava, )

#69

Nesúhlasím so žiadnymi vojnami !!!

Gabriela Waldnerová (Nitra, )

#71

Podpisujem lebo mám rád svoj rod a národ

Bass Guitars (Bratislava , )

#72

Podpisujem lebo ľúbim svoj rod a národ svoju zem a vlasť

Zuzana Huckova (Naarden, )

#74

Podpisujem, súhlasím.

Miroslav Jiriček (Žilina, )

#75

My sme Slovania, musíme hájiť svoje záujmy.

Andrej Gróf (Komjatice, )

#79

mor ho

David Karabelli (Chorvatsky Grob, )

#82

Podpisujem

Jaroslav Nemcek (Žaškov, )

#83

Lebo mi zalezi na buducnosti ako mojej rodnej domoviny, tak aj na osude deti mojich deti,... . Pretoze aj svojim podpisom chcem dat cervenu bezduchym slnieckarom, ktorym vyznam slovicka "sebareflexia" nic nehovori.

Pavol Černý (Košice, )

#87

...SOM ZA SVET ČLOVEKA...

JURAJ MICHáLEK (BRATISLAVA, )

#89

nechceme vojnu s Ruskom

Valeria Ciparova (Moravany, )

#100

Podpisujem peticiu Nedajme sa vtiahnut do vojny proti Rusku

Otilia Galová Oprchalová (Senec, )

#102

Nikdy proti bratom !!!

Michal Hreusík (Lietava, )

#107

nechcem vojnu!!!

Nikola Fáriková (Trenčín, )

#109

Je to moja povinnosť!

Rastislav Rakytiak (Bratislava, )Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...