Podporme album Dulce Maríe aj na Slovensku

Dulce María je mexická herečka, speváčka a skladateľka. Na Slovensku je známa ako postava Roberty Pardo v seriály "Rebeli," ktorý v našej krajine zožal obrovský úspech. Bola členkou fenomenálnej skupiny RBD a dnes pôsobí ako sólová speváčka.

V roku 2011 vydala svoj prvý sólový album s názvom "Extranjera," v roku 2014 pokračovala albumom "Sin Fronteras," a v piatok (10.03.2017) vyšiel jej album "DM," ktorý je podľa slov speváčky jej najlepším hudobným dielom.

Dulce-Maria_(1).jpgÚspech mexickej divy je na Slovensku merateľný niekoľko rokov. Milujú ju pre jej čisté srdce, lásku a pokoru, ktorú rozdáva všade vôkol seba. Najväčší úspech sa však začal objavovať minulý rok, vydaním svojho prvého singla z nového albumu, s názvom "Dejarte de amar." Ten bol vydaný 24.02.2016 a priniesol so sebou začiatok úspechu všetkých šiestich vydaných singlov dnes už existujúceho albumu "DM" v našej krajine

#13 Singel "Dejarte de amar" sa na "iTunes Slovensko" v kategórii "General" umiestnil na 13. mieste.
#1 Videoklip k piesni "No Se Llorar" sa na "iTunes Slovensko" v kategórii "General" umiestnil na 1.mieste a samotná pieseň na 12.mieste.
#3 Singel "Un Minuto Sin Dolor" sa na "iTunes Slovensko" v kategórii "General," umiestnila na 3.mieste
#1 Singel "Volvamos" sa na "iTunes Slovensko," v kategórii "General," umiestnil na 1.mieste a taktiež aj jej videoklip sa umiestnil na mieste č.1
#1 Singel "Al otro lado de la lluvia" sa na "iTunes Slovensko," v kategórii "General," umiestnil na 1.mieste.
#2 Zatiaľ posledný singel "Rompecorazones" sa na "iTunes Slovensko," v kategórii "General," umiestnil na 2.mieste.

Najnovší album speváčky, "DM," je dostupný aj na "iTunes Slovensko," kde sa umietnil na 3.mieste v kategórii "General," a na mieste č.1 v kategórii "Latino."

Úspech a zviditeľnenie Dulce Maríe na Slovensku nám nie je ľahostajný. Podporte s nami túto úžasnú speváčku a dostaňme ju a jej nový album na sociálne siete spoločnosti "Universal Music Slovensko." ĎAKUJEME!


Barbora Lukušová    Kontaktujte autora petície