Podpora otvoreného listu malých a rodinných farmárov premiérovi

Obraciame sa na pána premiéra otvoreným listom a prosíme ho, aby zasiahol. Situáciu v agro rezorte považujeme za hraničnú a stojíme na prahu jeho obnovy, alebo úplného pochovania. 6 mesiacov sme sa snažili o dialóg, neúspešne. 6 mesiacov upozorňujeme, že plán pre spoločnú poľnohospodársku politiku určí smerovanie rezortu zrejme až do roku 2029. 6 mesiacov vidíme nepremyslené, nekoncepčné, neodborné a otázky vzbudzujúce rozhodovanie rezortu a personálne nominácie, ktoré túto nekoncepčnosť a neodbornosť z veľkej miery vysvetľujú. Dištancujeme sa od skupiny okolo kontroverzného podnikateľa Františka Oravca a združení Patrika Magdoška, ktoré spoločne založili alebo účelovo používajú na vzbudenie mediálneho pocitu, že farmári stoja za rozhodnutiami vedenia rezortu. Nestoja. Prosíme pána premiéra aby preveril všetky podozrenia, aby zastavil nekoncepčné riadenie rezortu, aby odstránil všetky toxické osoby a aby razantne zasiahol. Veríme mu a sme pripravení na otvorený dialóg. Na vidieku záleží.list1.JPG


Spolok farmárov Slovenska    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom splnomocňujem Spolok farmárov Slovenska na odovzdanie môjho podpisu osobám oprávneným konať v tejto veci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...